Izrael osuđuje izjavu Lavrova da je i Hitler "bio jevrejskog porekla"

изјава Лаврова

  • је пренета у целости ... хвала Америци и милитантним Хебрејима

    glasova: 6 54,5%
  • је пренета тенденциозно ...вежина Хебреја неможе да доже до речи од Ционских Милитариста

    glasova: 6 54,5%

  • Ukupno glasova
    11
plan o zrtvovanju jevreja u cilju stvaranja drzave
egzistira jos od pre ww1, a mozda i davno pre,
a cilj drzava je bila ukrajina, tj. krim,
ovaj snimak sam cesto postavljala,
a pokazuje kako su jevreji vrsili propagandu
protiv rusije i sugerisali da su milionske zrtve rusa

pa, ne znamo svi nemacki, ali evo, odlicna istorijska analiza, Zoran Milošević:

STVARI LI SE NOVA KAZARIJA U UKRAJINI?

 
Зашто си поставио текст преведен на хрватски? :lol:
zato sto sa hrvatima komuniciram, razumem ih, a svabe ne razumem ic.
ajde mani se vise glupih pitanja, tekst je odlican, milosevic, milovanovic, sve su to dobri hrvati sa kojima mozemo i trebamo da komuniciramo pre nego sa ovih nekoliko dskutanata ovde koji nemaju pojma osim da provociraju

Naime, Menachem-Mendel Schneerson, posljednji rabin Chabad-Ljubovića (umro 1994. u New Yorku), priznat je za mesiju i za njega je sagrađen hram u Dnjepropetrovsku, gdje bi trebao uskrsnuti na svom prijestolju. To je centar Chabada "Menorah" - najveći takav kompleks u Europi. To znači da pripadnici Habada – Ljuboviča više ne čekaju dolazak mesije u Izrael, već stvaraju svoj Izrael – grad na brdu (Sion) na tlu Ukrajine, stvarajući Hazariju, novu povijesnu domovinu. https://srbin.info/hr/svet/stvara-li-se-nova-hazarija-u-ukrajini/

dan edukacije u americi je posvecen upravo ovom coveku.:

Education and Sharing Day - Wikipedia

https://en.wikipedia.org › wiki › Education_and_Sharin...



Education and Sharing Day is a day established by the United States Congress in honor of the Rebbe, Rabbi Menachem Mendel Schneerson.
 
Poslednja izmena:
zato sto sa hrvatima komuniciram, razumem ih, a svabe ne razumem ic.
ajde mani se vise glupih pitanja, tekst je odlican, milosevic, milovanovic, sve su to dobri hrvati sa kojima mozemo i trebamo da komuniciramo pre nego sa ovih nekoliko dskutanata ovde koji nemaju pojma osim da provociraju
Глупих питања? Па ти си поставио текст са Србин.инфо и укључио транслејт (горе десно). Милошевић није Хрват и то није текст у оригиналу. Очигледно ниси схватио шта ти говорим.
 
Глупих питања? Па ти си поставио текст са Србин.инфо и укључио транслејт. Милошевић није Хрват и то није текст у оригиналу. Очигледно ниси схватио шта ти говорим.
to je zato sto ti trebas da shvatis sta ja tebi govorim, a jevropi vec rekoh
sa hrvatskog ne treba prevod, kao sa nemackog, tekst je vrlo informativan za one koji bi nesto da nauce i informisu se,sto ti ocigledno ne zelis, jer navodno nije na srpskom, vec na hrvatskom. SPAMUJES, kakav crni translejt ja ukljucio?
 
bi oni ali nista od toga
kako nista, ako smo u sred posla?
dan edukacije u americi je posvecen upravo ovom coveku.:

Education and Sharing Day - Wikipedia

https://en.wikipedia.org › wiki › Education_and_Sharin...



Education and Sharing Day is a day established by the United States Congress in honor of the Rebbe, Rabbi Menachem Mendel Schneerson.
jel sam vam postavio vezu koji je interes amerike u celoj prici? nemoj posle da bude da niste znali da iza svega stoje cabadovci, iza svih predsednika, i ruskog i americkog odavnao vec, sve se radi kako su oni zamislili, RUSIJA SAMO IZVRSAVA ONO STO SU JOJ CABADOVCI NAMETNULI, i putinu su rekli da se izvine, a opljune lavrova
1651933095343.png
1651933104285.png
1651933114905.png
 
Poslednja izmena:
to je zato sto ti trebas da shvatis sta ja tebi govorim, a jevropi vec rekoh
sa hrvatskog ne treba prevod, kao sa nemackog, tekst je vrlo informativan za one koji bi nesto da nauce i informisu se,sto ti ocigledno ne zelis, jer navodno nije na srpskom, vec na hrvatskom. SPAMUJES, kakav crni translejt ja ukljucio?
Не спамујем, а Зоран Милошевић који је написао текст није Хрват и пише на екавском.
Но небитно, била је мала шала (зато сам ставио смајли), али истинита. Знаш да с тобом лепо дискутујем и размењујемо информације, али пошто си овако непријатан, немам шта да додам, твој избор. Текст сам одавно читао и не пишем о њему (што такође не схваташ). Наравно да ми не смета хрватски, већ је ово изворни текст:
https://srbin.info/svet/stvara-li-se-nova-hazarija-u-ukrajini/ (Ствара ли се нова Хазарија у Украјини?)
а ти си поставио ово:
https://srbin.info/hr/svet/stvara-li-se-nova-hazarija-u-ukrajini/ (Stvara li se nova Kazarija u Ukrajini?)
Као што рекох, не капираш, али није ни битно.
 
Као што рекох, не капираш, али није ни битно.
pa, vidi se da ja uglavnom koristim 'osisanu' latinicu, pa sam zato nabasao na taj link, latinicni, kada sam izguglao tekst, posto mi se zagubio kada sam ga citao na cirilici... uostalom, imamo vec jednog aleksu bota kome se brkaju slova kada prebacuje na cirilicu [ja to necu da radim, a mislim cak da sam imao u word-u tu mogucnost]
treba da kucam cirilicu, pa da mi dodje efbiaj na vrata, to bi ti?
 
pa, vidi se da ja uglavnom koristim 'osisanu' latinicu, pa sam zato nabasao na taj link, latinicni, kada sam izguglao tekst, posto mi se zagubio kada sam ga citao na cirilici... uostalom, imamo vec jednog aleksu bota kome se brkaju slova kada prebacuje na cirilicu [ja to necu da radim, a mislim cak da sam imao u word-u tu mogucnost]
Па у реду, ништа страшно, нисам ти ни занерио, па није било разлога да будеш непријатан.
 
Као што сам поставио питање двојици колега (на другој теми) питање је да ли је Лавров ово случајно или спонтано изјавио и да ли Путин није знао да ће Лавров изјавити тако нешто?
opet pogresna pitanja postavljas, jer sve je moguce: i da su se dogovorili i da zaista ima neslaganja medju njima

pravo pitanje je logicke prirode: kako to da je nacizam vezan samo za antijevrejstvo? kako bi bilo da rusija kaze ne moze biti nacista ni 1 rus, jer je rusija pretrpela najvece gubitke od nacista? pa, da je to nemoguce ne bi imali zakon koji ih kaznjava, jel, logcno?

kao izvin'te jese, ali malo vam manjka logike; a sve je krenulo kao kako moze zeleni da podrzava naciste ako je jevrejin?
 
opet pogresna pitanja postavljas, jer sve je moguce: i da su se dogovorili i da zaista ima neslaganja medju njima

pravo pitanje je logicke prirode: kako to da je nacizam vezan samo za antijevrejstvo? kako bi bilo da rusija kaze ne moze biti nacista ni 1 rus, jer je rusija pretrpela najvece gubitke od nacista? pa, da je to nemoguce ne bi imali zakon koji ih kaznjava, jel, logcno?

kao izvin'te jese, ali malo vam manjka logike; a sve je krenulo kao kako moze zeleni da podrzava naciste ako je jevrejin?
Не мислим да су погрешна, јер како је изјавио Рузвелт: "Ништа у високој политици није случајно...". Можда је ово двострука порука? :think:
 
Не мислим да су погрешна, јер како је изјавио Рузвелт: "Ништа у високој политици није случајно...". Можда је ово двострука порука? :think:
ma, mi moramo da svedemo stvari na prostu logiku, i matematiku, u svim sferama, ali mozda jeste, ko zna?

da se vratimo na pocetak, ako meni nije nesto promaklo?
  1. dakle rusi kazu da zeleni podrzava naciste, jeo, pio za azovcima
  2. jevreji kazu kako moze ako je sam jevrejin, to je nespojivo, nema nacista u ukrajini?
  3. i onda tek lavrov kaze, kako nespojivo, ako je i hica imao jevvrejske krvi, i ko sve ne u nacista?
p.s. zaboravih da ti pokazem gde, dokle ode bulaznjenje odavde:

Embarrassing: George W. Bush Calls President Zelenskyy the “Winston Churchill of Our Time”

 
ma, mi moramo da svedemo stvari na prostu logiku, i matematiku, u svim sferama

da se vratimo na pocetak, ako meni nije nesto promaklo?
  1. dakle rusi kazu da zeleni podrzava naciste
  2. jevreji kazu kako moze ako je sam jevrejin, to je nespojivo?
  3. i onda tek lavrov kaze, kako nespojivo, ako je i hica imao jevvrejske krvi, i ko sve ne u nacista?
p.s. zaboravih da ti pokazem gde, dokle ode bulaznjenje odavde:

Embarrassing: George W. Bush Calls President Zelenskyy the “Winston Churchill of Our Time”

Да, разумем. Него, можда је ово двострука порука. Мало ћемо да распирујемо ватру, а мало да гасимо. 🔥💦
 
Poslednja izmena:
Pa kad su oni tvoji debili sjebali privredu i banke

"Šta će nama domaće firme na budžetu kad je bolje da dodju tudje pa da ih finansiramo iz budžeta makar uzeli kredit od MMF-a"

Teško to majka radja...

Ttebalo bi žene da se ugledaju na ostale majke iz prirode kad vide da se rodilo šuntavo... Ko da je tati problem da nadimesti bofl u serijskoj proizvodnji?
Pa jeste, evo kad su oni moji debili sišli sa vlasti dug bio 8.6 milijardi evra, posle deset godina vlasti ovih tvojih domaćina, dug 31 milijardu evra.
Što bi se reklo, na kom drvetu rastete, da se poseče i u oganj baci.

Bar nije zvao MMF kao 2003-će da pitaju jel misli vlast malo da oladi od brzih obrta dedinog kapitala?
Naravno da nije. MMF zove žvalavog veleizdajnika kad hoće da mu izdaju neko naređenje. Doduše, nesretniku svako izdaje naređenja, nije MMF greda.
 
Као што сам поставио питање двојици колега (на другој теми) питање је да ли је Лавров ово случајно или спонтано изјавио и да ли Путин није знао да ће Лавров изјавити тако нешто?
putin sad radi slicno kao vucic,
on cuti il se izvinjava,
a njegov ministar govori ono sta on misli
 

Back
Top