Izrael je samo ogledalo zapadnog bezbožničkog čojstva prema srpskom i ruskom rodu

Ti svakako više mojne da braniš pravo slavlje, ostasmo bez stada čoveče !
Upravo! Ja stvarno nemam nista protiv pravoslavlja i avramskih religija uopšte. Čak šta više, interesantno mi je. Ali kada čujem ovu zatucanost nazovi pravoslavaca, odbije me u momentu. "Mi smo jedini ispravni! Sve ostalo su đavolji sledbenici!"
🙄

AUTORSKA
Uteran strah u kosti svim Srbima devedesetih sada uopšte neće intereseovati ova činjenica jer su tada bili gubitnici a sada u ovom vremenu kada Rusija bije boj sa tim istim zlom mi Srbi hoćemo da overimo taj poraz sa penkalom koji nam daje taj isti zločinački Zapad.
Šta NATO nije činio što taj isti Izrael sada radi Palestinskim civilima pogotovo maloj deci?
Pola miliona dece u Iraku zvnično Medlin Olbrajt je tada rekla da je tako moralo jer je koleteralna šteta.
Sada Izraelci od bolnica preko pijaca i dečijih kreveca širom Gaze bombardaju bez imalo straha od Božijeg suda.
Pa to sto Anglo-Hazarska elita radi Palestincima to su radili i nama. Zar nam nisu bombardovali porodilista i ubijali nam malu decu po kucama.
Svi smo mi ostatak sveta za njih Goje koje treba svesti na "Zlatnu milijardu" nebitno kako da li ratovima ili bolestinama.
:)

Svi smo mi ostatak sveta za njih Goje koje treba svesti na "Zlatnu milijardu" nebitno kako da li ratovima ili bolestinama.
Goye, sprem'te nuklearna sklonista po jevropici :thumbdown:

Martin van Creveld

Most European capitals are targets for our air force…. We have the capability to take the world down with us. And I can assure you that that will happen ...Pogledajte prilog 1433476
.:cepanje:
Van Creveld was quoted in David Hirst's The Gun and the Olive Branch (2003) as saying: We possess several hundred atomic warheads and rockets and can launch them at targets in all directions, perhaps even at Rome. Most European capitals are targets for our air force.

Judeizam nije prva monoteisticka religija, nista oni nisu izmislili vec pokrali

Миленијумима су испред нас,
не вуци ме за језик.

Имамо ми своје "проналаске", нема потребе да се отимамо око патента монотеизма.

Da, da... 🙄 Nepismeni Sloveni koji Bibliju videli nisu, a kamoli pročitali, odjednom odbacuju svoje bogove koje su poštovali hiljadama godina i prihvataju tamo nekog jevrejskog 3000 km udaljenog? Potpuno logično. Čudo da se to danas ne dešava u doba pismenosti i razmena informacija. 🙄
Smena generacija...

Kao danas što će deca pre da veruju AI nego svojim nedoraslim roditeljima...

Ali...

Judeizam nije prva monoteisticka religija, nista oni nisu izmislili vec pokrali
Takoe svi znaju da su Lesandar Leskovacki kojeg becko-berlinska skola zove Aca Makedonac i osnivac Babilona Nino Belov iz plemena Kuca puno prije Zidova drzali svetosavlje sa sve ikonama sv.Petke i arhangela Mihovila.

AUTORSKA
Uteran strah u kosti svim Srbima devedesetih sada uopšte neće intereseovati ova činjenica jer su tada bili gubitnici a sada u ovom vremenu kada Rusija bije boj sa tim istim zlom mi Srbi hoćemo da overimo taj poraz sa penkalom koji nam daje taj isti zločinački Zapad.
Šta NATO nije činio što taj isti Izrael sada radi Palestinskim civilima pogotovo maloj deci?
Pola miliona dece u Iraku zvnično Medlin Olbrajt je tada rekla da je tako moralo jer je koleteralna šteta.
Sada Izraelci od bolnica preko pijaca i dečijih kreveca širom Gaze bombardaju bez imalo straha od Božijeg suda.
Ne vrti se svet oko Srba.

Pa to sto Anglo-Hazarska elita radi Palestincima to su radili i nama. Zar nam nisu bombardovali porodilista i ubijali nam malu decu po kucama.
:)
Bombardovali porodišta i ubijali malu djecu po kućama.
:mazi:

Takoe svi znaju da su Lesandar Leskovacki kojeg becko-berlinska skola zove Aca Makedonac i osnivac Babilona Nino Belov iz plemena Kuca puno prije Zidova drzali svetosavlje sa sve ikonama sv.Petke i arhangela Mihovila.
Kakvo veze ima ovo lupetanje sa postojanjem Zoroastrianism i Atenisma, koji su starije od Judeisma....

Upravo! Ja stvarno nemam nista protiv pravoslavlja i avramskih religija uopšte. Čak šta više, interesantno mi je. Ali kada čujem ovu zatucanost nazovi pravoslavaca, odbije me u momentu. "Mi smo jedini ispravni! Sve ostalo su đavolji sledbenici!"
🙄
То није затуцаност већ одбрана истине. Свети Оци јасно свједоче о томе да се нико ван Цркве не може спасити.

"Спасење, извршено Спаситељем, припада само Цркви. И нико не може ван Цркве и вере бити, ни у општењу са Христом, ни спасити се. Знајући то, ми схватамо, да се спасење целог света савршава не због дела закона, већ у Христу и безбожним јересима не остављамо никакве основе за наду... јер они немају ни најмањег општења са Христом, већ се сујетно прикривају Спаситељевим Именом на штету и обману оних, који више обраћају пажњу на спољашњост и на назив, него на истину."
- св. Јован Златоусти.

"Нико неће достићи спасење ни вечни живот, осим онога ко за главу има Христа: може за главу имати Христа само онај ко се налази у Његовом Телу, које је Црква… Ко није међу члановима Христовим, не може имати хришћанског спасења. Свако ко се одвојио од заједнице са Црквом, иако би његов живот и био достојан похвале, за то једно безакоње, што се одвојио од јединства са Христом, неће имати живота, већ ће гнев Божији пребивати на њему.“"
- блажени Августин

"„Браћо моја, учио сам четрдесет и пет година. Прочитао сам много књига о Јудејцима, идолопоклоницима, муслиманима и јеретицима. Изучио сам дубине мудрости. Све друге вере су лажне. Само је наша вера, свето Православље, истинска и света…
Радујте се и веселите што се ви побожни православни хришћани. Плачите и сажаљевајте нечестиве, неверујуће и јеретике који иду у таму и у руке ђавола.

- св. Козма Етолски

"Богохулник се неће спасити. А те недоумице које сте изразили у вашем писму, већ јесу страшни противници вашег спасења. Њихова суштина је одрицање од Христа. Не играјте се вашим спасењем, не поигравајте се, иначе ћете вечно плакати. Бавите се читањем Новог Завета и Светих Отаца Православне Цркве (никако не Тереза, не Фрања и осталих западних умоболника које њихова јеретичка црква издаје за свеце). Научите код Светих Отаца Православне Цркве како правилно разумевати Писмо, какав начин живота, какве мисли и осећања доликују хришћанину. Из Писма и живе вере изучите Христа и хришћанство. Пре но што дође страшни час у који ћете бити дужни да станете на суд пред Богом, стекните оправдање које је Бог дао на дар свим људима посредством хришћанства.
- св. Игњатије Брјанчанинов

"Немогуће је бити изван Цркве и остати хришћанин... Онај ко више не може имати Бога за оца, нема Цркву као мајку"
- св. Кипријан Картагински

Back