Izrael izvršio vazdušni napad; čule su se eksplozije u centralnom Iranu

pokazna vezba, pokazali su im sta ce da pogode sledeci put, ne luduj - rakete vazduh zemlja sa teritoije iraka, avioni f35 ili ne znam koji vec
nema stete, ali je poruka poslata, raskantacemo vas! bez ruske pomoci i kineske iranci bolje da saviju nos i cute, ako misle da postoje
Pa šta su pogodili? Čak i da jesu misliš da bi Rusija i Kina mirno posmatrale kako uništavaju Iran? Pa onda Kinu pa na kraju Rusiju. Ti misliš da su toliko glupi da čekaju da ih jednog po jednog unište?

Tako je. Gde sme Jišrael da napadne Persiju, Alijevu Zemlju. Cionisti su kukavice, napadaju samo slabije od sebe.!
Иран је земља Божијег помазаника Кира Великог а не тог арапског окупатора који са Персијом има везе колико Енглези са Индијом.

sad čitam da je zbog tog napada skočila cena sirove nafte za 3%. Ne verujem da se Izraelu to isplati, ali Iranu da. I Rusima.
Kako se ne isplati da skoci nafta, ne razumem? Nikad to nisam cuo do sada.

1.Isplati se svim drzavama proizvodjacima nafte i gasa
2.Isplati se svim insajderima koji znaju da ce biti napada i eskalacija koji ce izazvati rast cene, ili uloze u fjucerse, ili kupe osiguranje da kontriraju. Isplati se svima koji drze akcije energetskog sektora.

Jedini koji gube su krajnji potrosaci, obicni ljudi koje ionako niko nista ne pita. a industrija ce da plati tu visu cenu od 3-17-49% i da istu ugradi u proizvod koji prodaje i tako opet plati sirotinja

Kako se ne isplati da skoci nafta, ne razumem? Nikad to nisam cuo do sada.

1.Isplati se svim drzavama proizvodjacima nafte i gasa
2.Isplati se svim insajderima koji znaju da ce biti napada i eskalacija koji ce izazvati rast cene, ili uloze u fjucerse, ili kupe osiguranje da kontriraju. Isplati se svima koji drze akcije energetskog sektora.

Jedini koji gube su krajnji potrosaci, obicni ljudi koje ionako niko nista ne pita. a industrija ce da plati tu visu cenu od 3-17-49% i da istu ugradi u proizvod koji prodaje i tako opet plati sirotinja
Ovo je tačno. Sirotinja će na krajnjem odredištu sve da plati.

⚠️ BREAKING ⚠️

⚡🇮🇷🇵🇸| 5 Iranians dead, 20 injured in the aftermath of Israeli attack on Esfahan.... Due to excessive Laughing!

main-qimg-c9ce4e02629d9713d585ea4a47a31a11

sad čitam da je zbog tog napada skočila cena sirove nafte za 3%. Ne verujem da se Izraelu to isplati, ali Iranu da. I Rusima.

Meni se cini da su Amerikanci naoruzali Izraelce do zuba i da se Iranu uopste ne isplati ulazak u otvoren rat.

Ne isplati se ni Izraelu, preterace na svoju stetu, ali ipak mislim da su mnogo naoruzani i potpuno spremni na puskaranje tipa ja tebe dronovima, ti mene dronovima.

Danas citam u nekom magazinu o broju vojnih aviona. Izrael je u prvih deset na svetu. Prva dva mesta idu SAD-u, sedmo Francuskoj, koja je inace prva u Evropi.
Ako se skupe svi saveznici i podignu sve te avione bukvalno kamen na kamenu nece ostati.

Meni se cini da su Amerikanci naoruzali Izraelce do zuba i da se Iranu uopste ne isplati ulazak u otvoren rat.

Ne isplati se ni Izraelu, preterace na svoju stetu, ali ipak mislim da su mnogo naoruzani i potpuno spremni na puskaranje tipa ja tebe dronovima, ti mene dronovima.

Danas citam u nekom magazinu o broju vojnih aviona. Izrael je u prvih deset na svetu. Prva dva mesta idu SAD-u, sedmo Francuskoj, koja je inace prva u Evropi.
Ako se skupe svi saveznici i podignu sve te avione bukvalno kamen na kamenu nece ostati.
takav nivo konflikta neminovno znači i nuklearno oružje

Source
Umbra synthetic aperture radar imagery acquired 0648Z 19APR2024 showed evidence of damage to the Iranian S-300PMU2 strategic surface-to-air missile battery in Isfahan since 15APR2024. A probable damaged 30N6E target engagement radar was visible in imagery still on the radar hardstand. Other battery system components however have been withdrawn from the site. Their status and location is currently unclear. According to senior U.S. military sources speaking to FOX News, “The Israelis hit what they intended to strike.”
22645018_0.jpg

Razvališ ta tri aerodroma u izraelu i mogu iz amerike da poleću.

I to čitaš one časopise u kojima ukrajina pobeđuje? :mrgreen:

Sestro, batali Blic Zenu i citaj nesto ozbiljno

Back