Izrael dobio zeleno svijetlo za N-napad na Iran

Da, bas bih voleo da se nadju opet neki "Japanci" sa zviznu Perl Harbur bez objave rata.
A novi Hitler da se zadesi u Meksiku i krene na sever :roll: :roll: :roll: pusti snovi...

Moz da se nadje neki novi Gavrilo Pricip, pa nacini neki gadan teroristicki akt...

Mogu Iranci da ispale atomsku bombu na Izrael...

Mogu Rusi slucajno da potope americku podmornicu..

Mogu Kinezi da strpaju u zatvor americkog turistu...


Za ratove samo treba UZROK (ima ih vec previse nagomilanih), a POVODA ima na svakom koraku...
 
Moz da se nadje neki novi Gavrilo Pricip, pa nacini neki gadan teroristicki akt...

Mogu Iranci da ispale atomsku bombu na Izrael...

Mogu Rusi slucajno da potope americku podmornicu..

Mogu Kinezi da strpaju u zatvor americkog turistu...


Za ratove samo treba UZROK (ima ih vec previse nagomilanih), a POVODA ima na svakom koraku...

Povod je najlakse naci, nego treba razmotriti situaciju, videti kako ko stoji i definisati ratni cilj. Ne vodi se globalni rat, reda radi (i bombardovanje SRJ se spremalo par godina).
Amerikanci su i u Prvom i u Drugom svetskom ratu najbolje prosli. Zaradili su ogromne pare prodajuci oruzje svim stranama (a kad su videli ko ce pobediti, samo su se priklonili toj strani). I u svojoj dugogodisnjoj :roll: istoriji ni jedan rat nisu vodili na svojoj teritoriji (osim onog njihovog Gradjanskog).
Tako da od velikih sila, pre svega Amerikanaca ne treba ocekivati prvi korak (kao ni od Rusa i Kineza). Moze biti da se zakuva na Bliskom istoku, a posto Iran nije mala maca, nego velika i ozbiljna drzava koja ima i ozbiljnu vojsku (i moze biti da se napravi savez sa ostalim muslimanskim zemljama), a Izrael ima jaku podrsku od Amerikanaca, jasno je da ce taj rat vrlo brzo preci granice ove dve drzave i da ce se stvoriti neki frontovi.
Samo me interesuje kome li ce se Evropa prikloniti, jer su svi u NATO savezu, a moze se desiti da Rusi zavrnu slavine sa naftom i gasom ukoliko im se ovi usprotive.
O cele EU mislim da je Nemacka prva drzava koja bi se usprotivila Amerikancima. A ako bi se Svabama desilo da i treci put udare na Ruse, mislim da bi im to bio definitivni kraj i da bi Rusi sve Svabe istrebili (toliko su im zla naneli u istoriji, da bi im ovi i civile gazili tenkovima).
Sta mi u toj prici da radimo? Najbolje bi bilo da savijemo rep i da gledamo sta se desava. Jer vise niti imamo sta da branimo niti imamo cime da branimo, a po svoj prilici zariste ce biti daleko od nas, tako da sa sigurne distance mozemo da posmatramo situaciju i apelujemo na mir u svetu.Eventualno na brzinu osposobimo jos neku fabriku oruzja, da nas malo ekonomski pogura.
Kako god bilo ne vidim da ce se naci neki ludak koji bi poveo osvajacki rat, pa da i nas okaci i da moramo da se skrivamo po sumama
 
Da, bas bih voleo da se nadju opet neki "Japanci" sa zviznu Perl Harbur bez objave rata.
A novi Hitler da se zadesi u Meksiku i krene na sever :roll: :roll: :roll: pusti snovi...

A naš popov je četiri meseca pre napada upozorio Huvera da će japanci napasti Perl Harbor čak i kog dana.
Huver ga je izuzetno mrzeo.
Popov je bio plejboj i žene su ludovale za njim dok je Huver bio gejčina ljubomorna na Popova i prosto ga je izbacio iz kancelarije
- vi ste prokleti balkanski plejboj i odvratni mi ste i gadite mi se.
nakon četiri meseca 3,000 amerikanaca je pobijeno u Perl Harboru.
 

Баба ванга је глупача...

israel-jets.jpg


Јеееее..гоу Израле..гоу...
:super:


А видим и Иран је спреман

hamas_bomber.jpg



И шта ће бити на крају...

166-TA-israel.jpg

:klap:

Збогом мухамедови...
:bye:
 
е ово се зове, у најмању руку, ширење потпуно непроверених и нетачних информација...

Rusi su obećali da neće snabdeti Iran savremenom PVO i sa S-300
Izrael je Ruse snabdeo nano-tehnologijom i bespilotnim letelicama.

Postoji veća saradnja Rusa i Izraelaca, i to će se videti tek u budućnosti.
 
Rusi su obećali da neće snabdeti Iran savremenom PVO i sa S-300
Izrael je Ruse snabdeo nano-tehnologijom i bespilotnim letelicama.

Postoji veća saradnja Rusa i Izraelaca, i to će se videti tek u budućnosti.

Једну ствар не контају..Руска сарадња са мухамеданцима постоји само због контре америма...јер Руси држе кључ блиског истока..оног момента када Руси забране снабдевање Ирана..и осталих ана...настаје пропаста ана..
:hahaha:
 
п.с

На крају крајева...Русима ако и користи сарадња са мухамеданцима...користи њима..а нама сигурно не..јер се крвимо са мухамеданцима 700 година...и Иранска обавештајна која је довела Алију Изметбеговића и компанјију на власт...који су извршили покољ над Србима..
 
Rusi su obećali da neće snabdeti Iran savremenom PVO i sa S-300
Izrael je Ruse snabdeo nano-tehnologijom i bespilotnim letelicama.

Postoji veća saradnja Rusa i Izraelaca, i to će se videti tek u budućnosti.

Не кажем да није немогућа некаква врста сарадње између Русије и Израела, али лично сматрам да се она мери у промилима. Русија, има један јасан интерес а то је да контрира Америци на свим пољима, а тако и њеном малом и пргавом савезнику.
 
A što se Irana tiče Izrael je dobio zeleno svetlo od Rusa.
Добио зелено светло од Руса, а Руси наоружали Иран.:think:
Па јес', управу си.;)
Можда би Руси да их Иранци што пре стемезају, знају шта су проследили од оружија Ирану...и тако...

Дакле, Сале, ово је први пут да су Америка и Руси на истој страни, по твојој логици.
А изгледа су Руси опростили Јешама онај комунизам и чињеницу да су им они главна мета деценијама уназад , па их сад подржавају како би што пре успели да стигну до руских природних богатстава.:lol:

Кукулеле:lol:

Сале, не пише овакве ствари, живота ти.;)
 
Једну ствар не контају..Руска сарадња са мухамеданцима постоји само због контре америма...јер Руси држе кључ блиског истока..оног момента када Руси забране снабдевање Ирана..и осталих ана...настаје пропаста ана..
:hahaha:

Ja ipak mislim da je zbog para :)
 

Back
Top