Quantcast

Изопачена љубав кроз садизам

Grindelwald

Domaćin
Moderator
Poruka
4.929
Замислимо особу где се обоје заљубе једно у друго, потпуно нормална веза и онда момак почне да врши притисак над девојком да ради ово лоше или оно лоше стварајући осећај кривице код особе.

Та женска особа како је заљубљеена извињава се непрестано и све висе прихвата тортуру и верује да она греши, а не да је он љубоморан.

Када кажем садизам, то се односи на њега пошто притиска дебојку, преузима контролу над њом и то га узбуђује. Та моћ коју има. Иако је он воли на неком нивоу, ужива да понекад покаже надмоћ и да је присили да пати и да му се извињава и моли га за опроштај.

А ако је он крив, глуми жртбу и опет добија исти резултат својим манипулацијама.

Каква је то болест? Да воли особу, да га радују лепи мођемти али да гада уради нешто што му се не свиђа, жели да је натера да пати и ужива у томе?

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
10.299
Замислимо особу где се обоје заљубе једно у друго, потпуно нормална веза и онда момак почне да врши притисак над девојком да ради ово лоше или оно лоше стварајући осећај кривице код особе.

Та женска особа како је заљубљеена извињава се непрестано и све висе прихвата тортуру и верује да она греши, а не да је он љубоморан.

Када кажем садизам, то се односи на њега пошто притиска дебојку, преузима контролу над њом и то га узбуђује. Та моћ коју има. Иако је он воли на неком нивоу, ужива да понекад покаже надмоћ и да је присили да пати и да му се извињава и моли га за опроштај.

А ако је он крив, глуми жртбу и опет добија исти резултат својим манипулацијама.

Каква је то болест? Да воли особу, да га радују лепи мођемти али да гада уради нешто што му се не свиђа, жели да је натера да пати и ужива у томе?
Tipa Markiz de Sad!Proguglaj malo.
Imao je on tu "tamnu stranu "svoje ličnosti.
Nisam sigurna...ali mislim da je sadizam dobio ime po njemu.

Poslednja izmena:

Metronomy

Elita
Poruka
17.233
S tim sto se ne odnosi samo na muskarce....Recimo bas na ovu temu obrnut slucaj.
Zena koja nije nikakva riba u odnosu na muskarca koji je pri tome par godina mladji, se izzivljava nad njim i uziva da javno pokazuje svoju nadmoc. Narocito pred zenama koje su triputa bolje od nje, a koje hvale njenog muza, zgodnog i lepog decka. Naravno to je malo nego znaju da ga ne voli, a jos gore okrece dete protiv njega, sina koga on obozava.
I naravno, uvek su joj neki osinuti muskarci zanimljiviji i oko njih trckara.
On je stalno nesto kriv i nesto pogresno radi cak i kada nije tu.

gost 423947

Elita
Poruka
21.557

Pa to ima definisano kao psihopatologija

Grindelwald

Domaćin
Moderator
Poruka
4.929
Ne razumem, šta je tačno problem ovde?

https://bdsmsrbija.com/
Овде се не ради о обостраном пристанку на садо-мазо однос. Овде је једна особа жртва манипулације и менталне тортуре. Фокус је на томе од чега болује таква особа. Кад има тако погрешну слику о реалности. Да верује да је то љубав.

Svima_Mili_&_Dragi

Primećen član
Poruka
738
Овде се не ради о обостраном пристанку на садо-мазо однос. Овде је једна особа жртва манипулације и менталне тортуре. Фокус је на томе од чега болује таква особа. Кад има тако погрешну слику о реалности. Да верује да је то љубав.
Jesi se ti meni prijavio na sajt bdsmsrbija? Vidim ima 3 nova člana od prekjuče... :per:

Nataly Ciottolo

Veoma poznat
Poruka
13.842
Nikad neću shvatiti te, pretežno žene, koje trpe psihofizičko nasilje, sadizam i to pravdaju ljubavlju.
Mislim da su to osobe sa pređašnjim poremećajem ličnosti. Ne verujem da bi iko stabilan i razuman to trpeo ili opravdavao.

Grindelwald

Domaćin
Moderator
Poruka
4.929
Nikad neću shvatiti te, pretežno žene, koje trpe psihofizičko nasilje, sadizam i to pravdaju ljubavlju.
Mislim da su to osobe sa pređašnjim poremećajem ličnosti. Ne verujem da bi iko stabilan i razuman to trpeo ili opravdavao.
Гледао сам у тв емисији доктор фил случај где је мушкарац ментално злоставља само зато што има више новца од ње и она је зависна од њега. Шта год да каже она слуша иначе подивља. Облачи се како он одлучи, ради како он каже. Чак и у студију када су један до другог, он ћаска као да ради нешто нормално и вади се да то није тако како она описује.

А кад њу пита доктор, она цела уплашена и не зна да ли да призна истину или шта. Па га она одједном сад брани и подржава нешто што је рекао. Оно је ужас шта је ментално урадио жени.

Disko Kauč

Elita
Moderator
Poruka
18.847
E, što se BDSM-a tiče, ja sam u tu temu ušla skoro na voljenom ljisu. I zainterosavala sam se i istraživala. Bukvalno sam pisala nekom "učitelju za bdsm" na insta. Haha Dečko je ljubazan i korektan, inače opredeljen za dominaciju, ako ne i sadizam.
Ono što ja imam da kažem da sam ja primetila oblike ponašanja iz tog BDSMa u životu, te mi u tom smislu to znanje i koristi.

Recimo neki ljudi imaju taj zakržljali oblik sadizma u sebi, zakržljao ---> nedovoljno razvijen.
Npr. "Ajde proštaj da te vidim" ćale kad mi kupi garderobu neku svojevremeno = sadista. :lol: :lol: :lol:
Ozbiljna sam.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.