Iznenadni odlazak bez traga i glasa, da li i kako se to vidi u natalu?

ali kako mislis da se to vidi?
kao, otisao na dalek put, resio da se osami, ili oterao sve u ***** i otisao?

nije mi jasno kako mislis da se to moze videti u kom aspektu?
Pa mislim da moze da se vidi taj iznenadni odlazak,ali opet nisam sigurna zato sam i postavila pitanje.Bas me zanima .
Mislim da Uran ima veze sa tim naglim desavanjima,mada mozda gresim.
 
Bas sam nedavno procitala vest kako je covek nestao ,valjda je otiso po cigare ili sta vec,i nije se vratio dobrih dvadesetak godina.Posle tih 20 godina se javio ili dosao u svoj rodni kraj.Sta bi mogao da bude pokazatelj toga.Koje bi to planete mogle da odrade,Uran ili neka druga i koji aspekti.
Znak Vodolija i te planete u natalu,oni to rade
 
Bas sam nedavno procitala vest kako je covek nestao ,valjda je otiso po cigare ili sta vec,i nije se vratio dobrih dvadesetak godina.Posle tih 20 godina se javio ili dosao u svoj rodni kraj.Sta bi mogao da bude pokazatelj toga.Koje bi to planete mogle da odrade,Uran ili neka druga i koji aspekti.
Aktiviraju mu se kuće putovanja,istovremeno postane aktivan dugoročni vladar koji vlada nekom od tih kuća,poklope se 2-3 tehnike da govore u istom pravcu-promjena mjesta stanovanja.
Ukratko,nije nemoguće.A sad,da li će čovjek da javi nekom da ide ili kao pomenuti da se udalji u tišini,do osobe je.
 
Aktiviraju mu se kuće putovanja,istovremeno postane aktivan dugoročni vladar koji vlada nekom od tih kuća,poklope se 2-3 tehnike da govore u istom pravcu-promjena mjesta stanovanja.
Ukratko,nije nemoguće.A sad,da li će čovjek da javi nekom da ide ili kao pomenuti da se udalji u tišini,do osobe je.
Ok to razumem da mu se aktiviraju te kuce,verovatno se moze videti u solarnom ili u progresije i tako dalje.Ali mene zanima da li se to vidi u natalnoj karti i koje bi to planete mogle da predstave neko pribliznije objasnjenje ako moze.Ovo mi je uopsteno sto si napisao. Ako nije problem ,naravno.
 
Ok to razumem da mu se aktiviraju te kuce,verovatno se moze videti u solarnom ili u progresije i tako dalje.Ali mene zanima da li se to vidi u natalnoj karti i koje bi to planete mogle da predstave neko pribliznije objasnjenje ako moze.Ovo mi je uopsteno sto si napisao. Ako nije problem ,naravno.
Uopšteno je jer nema konkretne karte koju gledamo.
 
Bas sam nedavno procitala vest kako je covek nestao ,valjda je otiso po cigare ili sta vec,i nije se vratio dobrih dvadesetak godina.Posle tih 20 godina se javio ili dosao u svoj rodni kraj.Sta bi mogao da bude pokazatelj toga.Koje bi to planete mogle da odrade,Uran ili neka druga i koji aspekti.
deca mala, treba da se hrane. pa normalno da je covek klisnuo. sad kada su deca velika i nezavisna vratio se.
bilo toga u mom selu.
"otisao tata da kupi cigare i nema ge vec eto 15 godina"
 
Ako je motiv bio kao što reče deda,bježanje od odgovornosti za obaveze ili bježanje od odgovornosti za svoje postupke,svega toga je bilo i prije Urana.A to znači,imamo nekog(namjerno ne kažem čovjeka)ko ima na Asc ili kao vladara Asc jednu od nekoliko planeta štetočina,Saturn,Mars,Merkur ili neku unesrećenu planetu.Plus sve što je 9.kuća vjere(jer vjera te obavezuje da poštuješ najviše moralne principe)oslabljeno malefičnim konfiguracijama,i taj neko onda nema čvrst moralni kodeks.Gleda samo da utekne.
Ima naravno i drugih mogućnosti naglog iseljavanja odnekle ali one spadaju pod vladavinu loših kuća,6.,8.,12. i govore o drugim uzrocima.Otmica,rat,bolest itd. Čak i 2.kuća bude uključena ako joj je postavka loša jer kao što to biva puno puta,razlog odlaska bude prosto nemaština.
Izvinjavam se svima što koristim izraze "fatalističke tradicionalne astrologije" koju prktikujem jer ona naziva otmicu i ostalo na takav direktan način.Za astrologiju transsaturna ovo su,naravno, "prepreke i neprijatnosti".
 
Razloga za nagle odlaske i prekide emotivno poslovne itd saradnje ima mnogo, i tesko ih je simbolicki objasniti sa par polozaja planeta.Sve u svemu svaka osoba je drugacija i vode je razliciti motivi vezani za saradnju sa bilo kim, u svakom slucaju Saturn koji je zaduzen za kristalizaciju stvari, za ogoljavanje sustine ce svaki problem koji je dugo vremena guran ispod tepiha u vrijeme Saturnovog posebno loseg polozaja u odnosu na odredjenu planetu, sve to izbaciti na povrsinu, i moze donijeti nagli prekid bilo kakvog odnosa.Uran koji djeluje naglo, i daje i uzima, takodjer moze u nedostatku umne tj mentalne saradnje dvije osobe da dovede do prekida saradnje itd
 

Back
Top