Izmena izgleda ikonice u Bookmarks-u Mozile

дрињача

Domaćin
Banovan
Poruka
3.235
Kako da u Mozili, u Bookmarks-u, izmenim izgled ikonica mojih omiljenih sajtova? Vidim da neki memorisani sajtovi automatski dobiju lepe ikonice, a neki su tako ruznog izgleda kao one standardno bele boje. Kako da izmenim izgled ikonica u Mozili. Ranije u I.E. nije bilo problema sa tim, islo se, koliko se secam, u "Properties" i "Change Icon".
 
Dobiješ onu ikonicu koju nosi taj sajt.
У доста случајева да, у доста случајева не.
Na primer za Krstaricu ti stoji ovo dobro poznato K i tu nema menjanja.
да, у Крстарици имам то познато слово "К" и не могу да га мењам у Мозили јер се аутоматски додељује, али у И.Е. се то може променити како сам објаснио у претходној поруци.
 


Evo vidite npr.da: bettingadvice, Livescore, Orca i AbakusRouter nemaju lep izgled ikonica i uopste ne znam nacin kako da im taj default beli i ruzni zamenim za lepsi i sareniji :), a sve ostale imaju svoj namenski izgled ikonica: Roadstar radio, sajt za Bilijar igricu on-line, ovaj Softver podforum...

Ivanana je lepo rekla: "Za ostale browsere stvarno ne znam." Znam za IE a za Mozilu i druge ne znam.

Tako npr. i sto se tice moje poste: Gmail, Yahoomail imaju svoje ikonice, a Posta Krstarice i PTT mail nemaju, tj. imaju te bele.
 
Не знам шта је ту толико страшно да би се ти морао шокирати? Усликао, па шта.
Имам програм "screen capture" којег већ годинама користим али сам хтео да мало пробам и на овај начин.
Pa nema nikakve veze al onako je brze i lakse :)
 

Back
Top