IZLASCI

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.303
IZLASCI

Otvaram temu o izlascima u Beogradu i shire.Pitam se gde mogu danas dvoje
zaljubljenih izatji u gradu a da ih to ne koshta puno?
Pishite gde obichno navratjate sa deckom ili devojkom ?
 
Znam jedno mirno i lepo mesto gde se moze izvesti devojka.Picerija se zove K$D na BKOSI.
Cene nisu bash prevelike ali se moze uzivati i u prijatnoj atmosferi...
 
...pa zavisi sta volite...doduse ja i nisam bas neko ko izlazi pa i ne mogu nabrojati neka dobra mesta...
...tj...zadnje mesto na kom sam bila je bio grinet caffe...i jako mi se svidelo...
ali zavisi da li ste raspolozeni za veceru ...za pice...ili za klub...koju muziku volite... :D ...uf bre raspisah se...a nista ne napisah... :D :D :D
 
Psihologue:
IZLASCI

Otvaram temu o izlascima u Beogradu i shire.Pitam se gde mogu danas dvoje
zaljubljenih izatji u gradu a da ih to ne koshta puno?
Pishite gde obichno navratjate sa deckom ili devojkom ?

Pazi,da ne pises 37.56 poruka dnevno na Krstarici,vrlo dobro bi znao gde se izlazi.Medjutim,ti nisi odabrao taj stil zhivota.Cmok.
 
DORYAN GRAY -Ako zelite da izadjete a i mate pun novcanik onda je ovo mesto za vas.Centar grada
ali cene po pitju od 150d pa nadalje,GINIS pivo 250d.Ne preporuchujem za mladje parove.
 
Vagina-Explorer-Jezikom:
Pazi,da ne pises 37.56 poruka dnevno na Krstarici,vrlo dobro bi znao gde se izlazi.Medjutim,ti nisi odabrao taj stil zhivota.Cmok.


Malo teze da on ne zna. On i ja smo prosli mesta o kakvim ti samo mozes mastati.

Covek je ozenjen i ne zuji mu se vise.
 
Vagina-Explorer-Jezikom:
Pazi,da ne pises 37.56 poruka dnevno na Krstarici,vrlo dobro bi znao gde se izlazi.Medjutim,ti nisi odabrao taj stil zhivota.Cmok.

E VAGINO sigurno postoji razlog ali za tvoj um nedokuchiv..
IMAM DOVOLJNO PARA da sebi priushtim izlaske svaki dan..
Odavno me je proshlo tumaranje po bgd notjnim lokalima,diskotekama itd
 
Cene su pristojne, nista strasno mada mi ne spada u jeftine kafice. Banovo Brdo, Turgenjeva ulica, kod bioskopa Sumadija, prekoputa crkve...Prevoz 23, 53, 37, 88, 52... Dovoljno ? :lol:
 
Psihologue:
Otvaram temu o izlascima u Beogradu i shire.Pitam se gde mogu danas dvoje zaljubljenih izatji u gradu a da ih to ne koshta puno?
Zidić, brate, ZIDIĆ!
I ako bash nesto treba da se pije, uzmes zidarsko pivo u plastici sa kioska... ako biste i da prezalogajite, uvek u blizini se nadje neki rostilj, pekara... sta ces bolje od piva i cevapa ili piva i bureka!
 
E dobar je Pink, tamo sam se jednom ispalila pa narucila celu pirosku :lol: nije bilo sanse da je pojedem...
I moja topla preporuka kad hocete na veceru (malo vise paradoduse, ali extra klopa) restoran Trag, Dorcol, kod crkve Alexandra Nevskog...
 
ANEGDOTA ZA PINK:
- Molim vas tjevape
- U porciju idu tri - reche mi konobar
- Malo mi je to donesite mi 10kom
Kad mi je doneo pojedoh 1.5 tjevap !!! TJEVAPI VETJI OD KOBASICA.
 
bljakpink5ya.gif
 

Back
Top