Quantcast

IZLASCI U NOVOM SADU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
C

Cecic

Gost
DOKONI UM:
Cecic, misli da je najbolje da ostaneš kod kuće ili da napraviš žurku da pa mi dođemo kod tebe... :wink:
Eto, lepo sam ja rekla da nema mesta za izlazak za mene.
:cry: A sto se zurke tice, ionako sam planirala nesto za subotu, ali jos se nista ne zna (ja sve planiram u poslednjem trenutku :lol: )

DOKONI UM

Iskusan
Poruka
6.929
Dolcezza:
Hmmmmmm, ocu i ja, ja , ja na tu zurku!!!!
A sta se slusa? (mislim od te normalne domace muzike) :wink:
Ej ja imam ideju da bi neki CLUB ili CAFFE digao pare koji bi pravio žurke 1980-1990 i gde bi se mogao čuti EKV, Psihomodopop, E.Orgazam, Z.Pušenje, P.Kazalište...i adekvatan strana muzika iz tog perioda...dakle Cecin pravi žurku i naplaćuj upad :wink:

LuDa_MaLa

Početnik
Poruka
34
DOKONI UM:
VERIGE , Subota 01 h :

Kristijan Golubovic sa 11 telohranitelja (čitaj debila koji provode 5 sati na benču)
Brutalna demostracija nekulture, neukusa, nevaspitanja, razmetanja novcem i bezobrazlucima.
Kreteni koji ga kao "obezbeđuju" sa tetoviranim ruzama na vratu...

Imao sam utisak da je u VERIGE svratio lično premijer velike britanije Toni Bler...mislim zbog obezbeđenja... :lol:

No dobro...svemu dođe kraj...mnogi koji su paradirali ovim gradom sa grupom ludaka koje oni zovu "obezbeđenje" sada mirišu cveće odozdo ili mirišu zatvorske zidove što u Hagu što u Beogradu. :wink:

Dakle, nije sve u NS fenseraj ima i kriminogene patologije !!! :idea:

"malo" cu da odstupim od teme ali moram da kazem da taj isti Kristijan Golubovic u istom takvom izdanju se pojavio i na odbojkaskoj tekmi SCG-CUBA isto u subotu , lapo sale je gledalo njega i njegove telohranitelje ,a ne utakmicu .

C

Cecic

Gost
DOKONI UM:
Dolcezza:
Ej ja imam ideju da bi neki CLUB ili CAFFE digao pare koji bi pravio žurke 1980-1990 i gde bi se mogao čuti EKV, Psihomodopop, E.Orgazam, Z.Pušenje, P.Kazalište...i adekvatan strana muzika iz tog perioda...dakle Cecin pravi žurku i naplaćuj upad :wink:
Dokoni, ne bi se tebi svidelo na mojoj zurci, ako ocekujes ove grupe sto si nabrojao.
:wink:
I dalje nista od saveta sto se tice mesta za izlazak, samo filozofirate svi i tracarite. Ko je uopste taj K. Golubovic? :?:

Dolcezza

Primećen član
Poruka
661
Eto bar jedna osoba da ne zna k je KG!!! Super, mada je to , pretpostavljam, udarac na njegova ego!!! :wink:

A sad astvarno malo saveta za izlazak:
Ako zelis samo da cavrljas sa drugarima/cama/potencijalnim deckom/devojkom.... mozes sesti u bilo koji kafic, ali ja preporucujem Operu, Adresu, Macchiatto, Rene, ..... Ako ti je do neceg zivljeg, obidji Latino, Trciku, Sobu..... ali ne pre 11-12 h uvece, mozda cak i kasnije.... srecno!!!

DOKONI UM

Iskusan
Poruka
6.929
Cecic:
DOKONI UM:
Dolcezza:
Dokoni, ne bi se tebi svidelo na mojoj zurci, ako ocekujes ove grupe sto si nabrojao.
I dalje nista od saveta sto se tice mesta za izlazak, samo filozofirate svi i tracarite. Ko je uopste taj K. Golubovic? :?:
Kristijan Golubović je naučni radnik.
Priznati član društva srpsko-grčkog prijateljstva.
Član SANU i dopisni član VANU.
Bavio se naučnim radom i ima niz priznatih radova iz ove oblast na temu "Ponašanje zatvorenika u sobama za usamljenje" . Često je praktikovao samostalne naučne radove na ovu temu. Godinama je proučavao ovu temu tako što je neprekidno boravio u ustanovama za ivršavanje krivičnih sankcija.
Danas je čovek koji sa oreolom naučne slave ima potrebu da se zaštiti od drugih zlih naučnih radnika pa se kreće sa 11 telohranitelja takođe naučnih radnika ali pripravnika u odnosu na njega. :wink:

Eto ko je kristijan Golubović.

C

Cecic

Gost
Dolcezza:
Eto bar jedna osoba da ne zna k je KG!!! Super, mada je to , pretpostavljam, udarac na njegova ego!!! :wink:

A sad astvarno malo saveta za izlazak:
Ako zelis samo da cavrljas sa drugarima/cama/potencijalnim deckom/devojkom.... mozes sesti u bilo koji kafic, ali ja preporucujem Operu, Adresu, Macchiatto, Rene, ..... Ako ti je do neceg zivljeg, obidji Latino, Trciku, Sobu..... ali ne pre 11-12 h uvece, mozda cak i kasnije.... srecno!!!

Ne znam ko je on, a izgleda necu ni saznati.
Hvala na savetima, nisu mi puno pomogli, ali hvala na trudu. Znam ja za sva ta mesta, pa RODJENA SAM NOVOSADJANKA, ali nisam njima odusevljena. Sve je to isto. :roll:

DOKONI UM

Iskusan
Poruka
6.929
Dolcezza:
Ne bih znala.... Ali sam bila jedno vece u Kandaharu i kafeu La Revolucion! Bilo je SUPER!!!!
Ja sma bio na otvaranju Blej voča - bilo je kao da sam otišao u tržni centar u Tokiju- "ne znam gde da gledam" !!!
Sevaju noge, tetovaže, minići, silikoni u usnama, silikoni u grudima...

Bio sam skoro i na Akapulku- tamos evaju pištolji, euri, muzika ubija "pomešaj noćas neku crnu i zlatnu..platnu...vratu" . Katastrofa.

A najlepše smo se proveli u Majdanu na Senjaku. Elitni club, fontanica, potočić teče, žubori... FULL

Anja :*

Primećen član
Poruka
559
DOKONI UM:
Ajmo za one koji su iz N.Sad da malo prodiskutujemo o mestima za izlaske u N.Sadu, a za one koji nisu tek da znaju sta ih gde ocekuje.

Koje je mesto dobro za izlaske?
Gde izlazite?
hehe Otkad sam se "udala" retko izlazim, ali recimo da je to ponekad bila Soba, Piping...

DOKONI UM:
Gde se krecu najbolje devojke?
Dobre devojke ostaju kod kuce :wink:

DOKONI UM:
Gde najbolji momci?
Sa svojim devojkama :!:

milost

Primećen član
Poruka
790
chokolada:
DOKONI UM:
chokolada:
E pa ljudi obeshrabriste me. Provescu citav jedan mesec u Novom Sadu, a po vasim postovima ispada da nema nigde da se izadje.
A ja sam tako zeljna provoda... :cry: :cry: :cry:
Uvek sam voleo da izadjem sa devojkama koje mi pre izlaska kazu da su zeljne provoda... :wink:
:lol: :lol: :lol: Recite vi meni gde je provod dobar! :lol: :lol: :lol:
Ako imas vise od 20 godina idi u klub "RST",i to subotom.Ima ziva svirka,i to pesme stare jugoslavije.Ako ti odgovara takva muzika super ces se provesti.Ako si mladja nemoj ni da dolazis tu,jer ces se glupo osecati.Ako imas neku zelju da saznas o drugacijim klubovima,posalji poruku na private,tada je sigurno da cu ti odgovoriti,ili odgovori preko foruma,pa ako posetim ponovo ovu temu dobices odgovor.Pozdrav :wink:

chokolada

Iskusan
Poruka
5.245
milost:
Ako imas vise od 20 godina idi u klub "RST",i to subotom.Ima ziva svirka,i to pesme stare jugoslavije.Ako ti odgovara takva muzika super ces se provesti.Ako si mladja nemoj ni da dolazis tu,jer ces se glupo osecati.Ako imas neku zelju da saznas o drugacijim klubovima,posalji poruku na private,tada je sigurno da cu ti odgovoriti,ili odgovori preko foruma,pa ako posetim ponovo ovu temu dobices odgovor.Pozdrav :wink:
Ja obozavam pesme stare Juge tipa Prljavo Kazaliste, Crvena Jabuka, Parni Valjak..........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.