Izgubljene opcije na mobilnom i tehnicka podrska

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.418
Jedan od telefona koje imam je Samsung A12.
I u opcijama za kameru se izgubila intelligent sekcija i nevidljiva je , tj nije zasivljena.
Masovni odgovori kad postavim pitanje na netu su ...

-predji u mod portrait, ili picture ili promeni kameru napred ili nazad pa onda udji u settings..
-ma kad si slepac i kreten
-ko zna sta covek vidi , nema sanse da nema tih opcija, evo kod mene gledam ima ih
-probaj sporije da pritiskas ekran, da on stvarno predje u camera settings pa predji prstom do dole

Znaci ispada da je 99% korisnika tehnickih uredjaja danas debilno i ne znaju ni da ukljuce kabl od stampaca u struju, pa je za radnika podrske dovoljno u 99% slucajeva da im kaze ukljucite kabl u struju i resi problem..

A svi mi pricaju o tri nacina kako mogu da jednim prstom otvaram ovu ili onu aplikaciju , na koliko da ih resetujem i slicno...
Da ne pominjem fore izmedju hard , soft i hardsoft reseta.....ili RAM , internal RAM , extended ram i slicnih vise narodnih termina, nego sto su tehnicki...ali su u praksi itekako tehnicko ogranicenje..

Najbolje je kad mi tehnicka podrska samsunga kaze , ma niste dobro videli...
Jel ima nekog da ima taj problem jer mi se cini da u danasnjem svetu sve funkcionise bas tako , ako mnogo ljudi ima problem, onda on postoji , ako nema, onda su oni sa problemom ludaci...a problemi obicno nastanu ako imas nestandardne potrebe....
Ova cela peripetija nastaje ustvari zbog QR scana bez nekog softwarea, tj samsung ima to ugradjeno , samo kamera treba da prepozna ali treba biti dozvoljeno u camera settings i naravno da postoji ta opcija u settings...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.