Izgubljen Kofer

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo da ja odgovorim na ovu temu prvi jer je to moje...

Prvo, ni ne znam kako bi ona to podnela?
Drugo, a postavljivacu teme uzeo bih bar 20% mudro... je to...
Samo sto ja ipak mislim da zenama treba vise?

Ali naspram vrednosti covekove iznutra, sta zenama jos godi, i kako se rukovodi tim blagom nad njima?
Kako da osete one to?
Pitam, jer da znam kako da uzajmim i od nje?
Ne pozajmim, vec da vidim i ocenim koliko bi uzela na osnovu koliko joj fali ili koliko meni fali u odnosu na nju?
 
Ja ne govorim ovde o pravim parama, vec o onim sto covek poseduje iznutra.

Ako bi kupio to ostrvo sa manekenkama, rastrgli bi te i one tako ne bi mogke da obogacuju tebe iznutra a ni ti njih, jer svako hoce pare ali parama iznutra ne mozes da kupis zeninu dusu
 
Kada ne
Malo je nejasno napisano,nismo shvatili.
Ne znam ni sam kako da ti objasnim.
Zar nema ama bas nikog ovde ko je duhovno bogat?

Kako da izmerim bogatstvo nje naspram mojeg, i ko hoce vise, kome treba i fali vise, ko od koga trazi jer mu je potrebno vise?

Jer ako je npr genije ona, i sve zna, mozda je ond ai duhovno inteligentna i pametna?

Ko me treba vise?

Pamet uvek pretezi naspram duhovnog?

Ljubav je u svemu za onim sto hoce da se nauci,
ne znam da li da stavim tacku ili pitanje tu

Kako i da li je nekog moguce kupiti i kakve budu posledice, ako nekog i kako se duhovno kupi, ili odnosno daaa nekom ta duhovnost?

Ako je pogresno zarad samo da bi se obogacivalo, i neimalo moralnosti tu, tada da li to je dobro ili lose?

I uopste, kako ako se oplemenjuje neko, da to on ni ne zna? A on ostane isti, vec ti naucis nesto od njega, a ni ne znas da li je ista bogatiji i da li trazi jos bogatstva, ili te samo nagoni na trosenje?
A davati je bozanski? A primati ljudski?
 
Ja ne govorim ovde o pravim parama, vec o onim sto covek poseduje iznutra.

Ako bi kupio to ostrvo sa manekenkama, rastrgli bi te i one tako ne bi mogke da obogacuju tebe iznutra a ni ti njih, jer svako hoce pare ali parama iznutra ne mozes da kupis zeninu dusu
:lol:nista ne bi ostalo,sredim ostrvo pa na kraju pazarim njih,ih znam za jadac,nema vise ljubavi za emocije bajo,izbledi to,samo telo i ne trosis nista osim kesa koji ionako propada u shteku
 
a zasto bas u vozu a ne u autobusu?
Ne troluj mi na temi Tab :mrgreen::prpa::eek::sad2:Da, pa ne znam jer mislim da je voz nekako bogatiji, jer autobus nije po sinama, voz ide pravo.
U vozu ima vise mesta, jer svako taj kofer moze da pokuoi ukoliko se krece pravo...
Zato voz, jee je snazniji od autobuaa, moze mnogo vise toga da ponese od autobusa, citave tone jedne zlata...
I zato sto to i nije zlato, vec je zlato cara radovana... I zato bi ova tema vise Tab prikladnina bila na duhovnosti.
 
:lol:nista ne bi ostalo,sredim ostrvo pa na kraju pazarim njih,ih znam za jadac,nema vise ljubavi za emocije bajo,izbledi to,samo telo i ne trosis nista osim kesa koji ionako propada u shteku
Ali kako kada su one svaka genije a ti inteligentan duhovno
Pa ne znas da li si dobio ili su ti oduzeli
I ne znas sta je moralnije cemu da tezis kada oplemenjujes njih
da ne znaju a ustvari oni tebi znanje koriste pa ni ne znas ko dobija a ko placa
 
da li ima romantike tamo gde ima puuuunoooo para?
Ja trazim romantiku od nje?
A ona mi izvrce pamet?
Kako da putem ko zna cega ajde da kazem 'duhovnosti' ja kupim a da ona to ni ne zna, i da se osvetim za nemoralnost, ali inteligentnija je i od rektora muzeja jer sam bas pricao sa jednim sta mi je sve pisala
A ovaj se uvredio odma kako je on vrlo inteligentan i ima sve skole i sve bla bla ali ne moze da je razume ko ni ja
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top