Izgrebo sam grlo

Ната Ли

Buduća legenda
Poruka
38.024
pa sad... šta bi moglo drugo?
А шта знам..
Знаш кад је лик отишо код лекара овај га пита шта га боли, лик каже све и кремжне прстом да показује, глава стомак, нога..
Лекар га узме за руку и каже па сломили сте прст.
Глуп,јел да :rotf:

Sensei

Master
Moderator
Poruka
46.568
А шта знам..
Знаш кад је лик отишо код лекара овај га пита шта га боли, лик каже све и кремжне прстом да показује, глава стомак, нога..
Лекар га узме за руку и каже па сломили сте прст.
Глуп,јел да :rotf:
dobar je :)

Sensei

Master
Moderator
Poruka
46.568
Маа, ти си добар. Само сам хтела да се јавим. Пробудила ме два злотвора од комараца. Уједали ме ко да им је задњи оброк!
А добро, јесам им била задњи оброк :rotf:
Али то тад нису знали, алавци!
eto, sad znaš i ti kako je to kad te komarac nenadano ujede

Ната Ли

Buduća legenda
Poruka
38.024
eto, sad znaš i ti kako je to kad te komarac nenadano ujede
И тебе су тако???
Ја се покријем сва и они ме уједају за руке док јадна спавам и онако се чешем, чешем док се не пробудим.
Расаним се и кренем у лов.
Ал сад ми се не спава. 🙁
Ужасни инсекти, ужасни!

Ната Ли

Buduća legenda
Poruka
38.024
Ма не, не памтим ни ја кад је задњи пут, мсм осица..
Асам ти причала кад ме ујела за језик?
Цео дам сам морала да лижем сладолед!
На плажи!
Упропастила ме.

Ната Ли

Buduća legenda
Poruka
38.024
a kako za jezik?
Ја доручковала на тераси, и сељанка пила јогурт из флашице уместо ко дама да сипам у шољу.
Она зујала око пршуте(знаш ли да оне више воле месо него шећер?) и ја махала, махала, она нестала. Ја натегнем јогурт, осетим неку згутицу у устима, кренем да пљунем, а она ме ђубре тад уједе за језик, мало сам је скрцнула зубима да је онеспособим и пљунула!
Ал језик болииииии, утрнуооооо!
Ето.

Sensei

Master
Moderator
Poruka
46.568
Ја доручковала на тераси, и сељанка пила јогурт из флашице уместо ко дама да сипам у шољу.
Она зујала око пршуте(знаш ли да оне више воле месо него шећер?) и ја махала, махала, она нестала. Ја натегнем јогурт, осетим неку згутицу у устима, кренем да пљунем, а она ме ђубре тад уједе за језик, мало сам је скрцнула зубима да је онеспособим и пљунула!
Ал језик болииииии, утрнуооооо!
Ето.
pa jel se naduo jezik?

Ната Ли

Buduća legenda
Poruka
38.024
Да, брзо сам ставила лед на језик и фотографисала, послала шефу и узела боловање тај дан.
Онда сам помислила да можда има бољи лек па сам гуглала.
Ујед осице за језик

Првих 10 резултата
Умро од уједа осице за језик
Жена умрла на путу до болнице-ујела је осица за језик
И све тако.
Угасим интернет, обучем купаћи, успут купим један сладолед и на плажу!
Ево, жива сам, фала Богу!

Ната Ли

Buduća legenda
Poruka
38.024
pa jel se naduo jezik?
Није, само утрнуо и болео.
Заебавам се, ал опасно је ко је алергичан. Ја знам да нисам, масовно су умеле да ме уједу.
Направе осињаке преко зиме испод столова, у ролетнама.. Па док их све пронађем и уништим, изуједају ме онолико..
Ал за језик је најгоре.

hm337

Poznat
Poruka
9.444
Да, брзо сам ставила лед на језик и фотографисала, послала шефу и узела боловање тај дан.
Eto tako treba...A ovaj Sensei nije hteo da uzme bolovanje čak ni kad ga je ujeo komarac...a ni sad kad je ogrebao grlo...ja ga nagovarao ali bezuspešno ...voli čovek da trpi nepodnošljive bolove i radi... :mrgreen:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.