Izgrebo sam grlo

Sensei

Master
Moderator
Poruka
46.553
odem na izvor planinske reke koja se račva na desetak potočića a sve obraslo šibljem i drvećem. Ovi tu što žive napravili mostiće tu i tamo, da se veseli narod i ja krenem da fotografišem lepotu i dok sam se nameštao za dobar ugao, proklizne mi noga i ja kroz to šiblje proletim sve do vode... mislim nije strašno, ali imam dokumentaciju, haha

Poslednja izmena:

Ната Ли

Buduća legenda
Poruka
38.022
odem na izvor planinske reke koja se račva na desetak potočića a sve obraslo šibljem i drvećem. Ovi tu što žive napravili mostiće tu i tamo, da se veseli narod i ja krenem da fotografišem lepotu i dok sam se nameštao za dobar ugao, proklizne mi noga i ja kroz to šiblje proletim sve do vode... mislim nije strašno, ali imam dokumentaciju, haha

Pogledajte prilog 1222726
Сенсеи, зумирала сам. :rumenko:

hm337

Poznat
Poruka
9.444

Pogledajte prilog 1222726
ako za ovo ne tražiš bolovanje onda stvarno ne znam da li ćeš ikad tražiti :D

Sensei

Master
Moderator
Poruka
46.553
Нису страшне ране, ако буде дисциплинован и не љушти крастице..
Сем баш да се деси да га ожари коприва негде, из саксије рецимо...
de nadje koprive?
a jeste, lepo zarasta. Isprao sam tom izvorskom vodom koja je kažu lekovita. Inače zna to da se upali

hm337

Poznat
Poruka
9.444
imam kaktus u dvorištu. Ubrao sam ga negde usput i primio se. Raste ko lud
dušu dalo za akupunkturu...a ako nađeš ježa još bolje...

iu

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.