Quantcast

Изгорела кућа у Великој Кладуши, сумња да су је запалили мигранти

nesko101

Veoma poznat
Poruka
10.956
Породична кућа у насељу Дрмаљево у Великој Кладуши, у којој су боравили мигранти, потпуно је вечерас изгорела.

„Пожар је трајао од 17:49 до 20:15. На терену су била два ватрогасна возила док нису локализовали пожар“, казали су порталу Кликс у Служби за цивилну заштиту Велике Кладуше.

Како Кликс незванично сазнаје, кућа је у власништву породице која живи у иностранству и у њој су боравили мигранти.

Сумња се да су је управо они и запалили.

До пожара је дошло скоро у исто време док су у другом делу Велике Кладуше, у месту Поље, грађани на мирним протестима позивали на решавање мигрантске кризе.

https://srbin.info/drustvo/izgorela-kuca-u-velikoj-kladusi-sumnja-da-su-je-zapalili-migranti/

Teško da ćete naći ovu vest u svim Vučićevim medijima ali ovo je samo upozorenje Srbima da nemaju puno vremena da zaustave podrivanje Srbije i njene teritorije kao i očuvanje ustavnog poretka Republike Srbije.Ovakva vlada kakvu sam Vučić gradi neće na dobro izaći.

zofr

Domaćin
Poruka
3.956
Па добро, то није моја кућа, а нисам ни у иностранству.

Како записа, заборавио сам ко, 30-тих год. у Немачкој: Синоћ ухапслили комшију лево, кажу био комуниста, ми нисмо комунисти и нико се није бунио. Недуго потом ухапсили комшију десно, кажу Јеврејин је, ми нисмо Јевреји и нико се није бунио. Једне вечери дошли су по мене, и више никог није било да би се бунио."

Poruka
17.916
Katastrofa: Pogledajte šta su migranti uradili mještaninu Glinice
3. Avgusta 2020.
0

Pokucali na vrata, ja otvorio i odmah me napali, napisao je Kantarević
Zikret Kantarević, mještanin naselja Glinica kod Velike Kladuše brutalno je pretučen.
Kako je napisao na Facebooku, njega su napali migranti oko 1 sat iza ponoći.
– Pokucali na vrata, ja otvorio i odmah me napali. Više im ni vode neću dati. Pomogneš im, oni ovako vraćaju – napisao je Kantarević na Facebooku.
Inače, u posljednja dva mjeseca napadi migranata na domicilno stanovništvu su učestali.

https://www.krajina.ba/katastrofa-pogledajte-sta-su-migranti-uradili-mjestaninu-glinice/

Poruka
19.182
Katastrofa: Pogledajte šta su migranti uradili mještaninu Glinice
3. Avgusta 2020.
0

Pokucali na vrata, ja otvorio i odmah me napali, napisao je Kantarević
Zikret Kantarević, mještanin naselja Glinica kod Velike Kladuše brutalno je pretučen.
Kako je napisao na Facebooku, njega su napali migranti oko 1 sat iza ponoći.
– Pokucali na vrata, ja otvorio i odmah me napali. Više im ni vode neću dati. Pomogneš im, oni ovako vraćaju – napisao je Kantarević na Facebooku.
Inače, u posljednja dva mjeseca napadi migranata na domicilno stanovništvu su učestali.

https://www.krajina.ba/katastrofa-pogledajte-sta-su-migranti-uradili-mjestaninu-glinice/
Pa to su njegovi...
A kasu mu (isto njegovi) pola ćune skidali to nikom ništa a veća šteta?

Janko brine za Zikreta...sad ću ja poslat SMS Dodiku sa sve hyperlinkom...
Djoku ćeš dobiješ ovaj mjesec...
Pazi śta sam ti reka'

Poruka
19.182
Породична кућа у насељу Дрмаљево у Великој Кладуши, у којој су боравили мигранти, потпуно је вечерас изгорела.

„Пожар је трајао од 17:49 до 20:15. На терену су била два ватрогасна возила док нису локализовали пожар“, казали су порталу Кликс у Служби за цивилну заштиту Велике Кладуше.

Како Кликс незванично сазнаје, кућа је у власништву породице која живи у иностранству и у њој су боравили мигранти.

Сумња се да су је управо они и запалили.

До пожара је дошло скоро у исто време док су у другом делу Велике Кладуше, у месту Поље, грађани на мирним протестима позивали на решавање мигрантске кризе.

https://srbin.info/drustvo/izgorela-kuca-u-velikoj-kladusi-sumnja-da-su-je-zapalili-migranti/

Teško da ćete naći ovu vest u svim Vučićevim medijima ali ovo je samo upozorenje Srbima da nemaju puno vremena da zaustave podrivanje Srbije i njene teritorije kao i očuvanje ustavnog poretka Republike Srbije.Ovakva vlada kakvu sam Vučić gradi neće na dobro izaći.
A dje je ta Kladuša na mapi svijeta?
Jel šteta ogromna i nenadoknadiva po mišljenju lokalaca?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.