Изгорела кућа у Великој Кладуши, сумња да су је запалили мигранти

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.225
Породична кућа у насељу Дрмаљево у Великој Кладуши, у којој су боравили мигранти, потпуно је вечерас изгорела.

„Пожар је трајао од 17:49 до 20:15. На терену су била два ватрогасна возила док нису локализовали пожар“, казали су порталу Кликс у Служби за цивилну заштиту Велике Кладуше.

VATROGASCI-678x381.jpg

Како Кликс незванично сазнаје, кућа је у власништву породице која живи у иностранству и у њој су боравили мигранти.

Сумња се да су је управо они и запалили.

До пожара је дошло скоро у исто време док су у другом делу Велике Кладуше, у месту Поље, грађани на мирним протестима позивали на решавање мигрантске кризе.

https://srbin.info/drustvo/izgorela-kuca-u-velikoj-kladusi-sumnja-da-su-je-zapalili-migranti/

Teško da ćete naći ovu vest u svim Vučićevim medijima ali ovo je samo upozorenje Srbima da nemaju puno vremena da zaustave podrivanje Srbije i njene teritorije kao i očuvanje ustavnog poretka Republike Srbije.Ovakva vlada kakvu sam Vučić gradi neće na dobro izaći.

zofr

Iskusan
Poruka
5.389
Па добро, то није моја кућа, а нисам ни у иностранству.

Како записа, заборавио сам ко, 30-тих год. у Немачкој: Синоћ ухапслили комшију лево, кажу био комуниста, ми нисмо комунисти и нико се није бунио. Недуго потом ухапсили комшију десно, кажу Јеврејин је, ми нисмо Јевреји и нико се није бунио. Једне вечери дошли су по мене, и више никог није било да би се бунио."

Poruka
24.945
Katastrofa: Pogledajte šta su migranti uradili mještaninu Glinice
3. Avgusta 2020.
0

Pokucali na vrata, ja otvorio i odmah me napali, napisao je Kantarević
Zikret Kantarević, mještanin naselja Glinica kod Velike Kladuše brutalno je pretučen.
Kako je napisao na Facebooku, njega su napali migranti oko 1 sat iza ponoći.
– Pokucali na vrata, ja otvorio i odmah me napali. Više im ni vode neću dati. Pomogneš im, oni ovako vraćaju – napisao je Kantarević na Facebooku.
Inače, u posljednja dva mjeseca napadi migranata na domicilno stanovništvu su učestali.
zikret2-300x264.jpg

https://www.krajina.ba/katastrofa-pogledajte-sta-su-migranti-uradili-mjestaninu-glinice/

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
41.203
Katastrofa: Pogledajte šta su migranti uradili mještaninu Glinice
3. Avgusta 2020.
0

Pokucali na vrata, ja otvorio i odmah me napali, napisao je Kantarević
Zikret Kantarević, mještanin naselja Glinica kod Velike Kladuše brutalno je pretučen.
Kako je napisao na Facebooku, njega su napali migranti oko 1 sat iza ponoći.
– Pokucali na vrata, ja otvorio i odmah me napali. Više im ni vode neću dati. Pomogneš im, oni ovako vraćaju – napisao je Kantarević na Facebooku.
Inače, u posljednja dva mjeseca napadi migranata na domicilno stanovništvu su učestali.
zikret2-300x264.jpg

https://www.krajina.ba/katastrofa-pogledajte-sta-su-migranti-uradili-mjestaninu-glinice/

Pa to su njegovi...
A kasu mu (isto njegovi) pola ćune skidali to nikom ništa a veća šteta?

Janko brine za Zikreta...sad ću ja poslat SMS Dodiku sa sve hyperlinkom...
Djoku ćeš dobiješ ovaj mjesec...
Pazi śta sam ti reka'

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
41.203
Породична кућа у насељу Дрмаљево у Великој Кладуши, у којој су боравили мигранти, потпуно је вечерас изгорела.

„Пожар је трајао од 17:49 до 20:15. На терену су била два ватрогасна возила док нису локализовали пожар“, казали су порталу Кликс у Служби за цивилну заштиту Велике Кладуше.

VATROGASCI-678x381.jpg

Како Кликс незванично сазнаје, кућа је у власништву породице која живи у иностранству и у њој су боравили мигранти.

Сумња се да су је управо они и запалили.

До пожара је дошло скоро у исто време док су у другом делу Велике Кладуше, у месту Поље, грађани на мирним протестима позивали на решавање мигрантске кризе.

https://srbin.info/drustvo/izgorela-kuca-u-velikoj-kladusi-sumnja-da-su-je-zapalili-migranti/

Teško da ćete naći ovu vest u svim Vučićevim medijima ali ovo je samo upozorenje Srbima da nemaju puno vremena da zaustave podrivanje Srbije i njene teritorije kao i očuvanje ustavnog poretka Republike Srbije.Ovakva vlada kakvu sam Vučić gradi neće na dobro izaći.

A dje je ta Kladuša na mapi svijeta?
Jel šteta ogromna i nenadoknadiva po mišljenju lokalaca?

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.