Izgled i sex

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.531
Šta kaže vaše iskustvo?
ima li korelacije između izgleda partnera i vašeg zadovoljstva u sexu sa njim?
Da li ste doživeli da neko prosečnog izgleda vas ostavi bez daha u seksu tako da želite još i još...
a da osoba za koju bi mnogi rekli da je lepa vas ostavi posle seksa praznim/om i nezadovoljenim/om?
Kako i koliko opšti izgled igra ulogu u vašem sex. zadovoljstvu?

203990059.jpg

Poslednja izmena od moderatora:

Manastirka

Elita
Poruka
24.786
Šta kaže vaše iskustvo?
Da li ste doživeli da neko prosečnog izgleda vas ostavi bez daha u seksu tako da želite još i još...
a da osoba za koju bi mnogi rekli da je lepa vas ostavi posle seksa praznim/om i nezadovoljenim/om?
1.Ne
2.Da
3.Da
"Igra" gotovo pa,... nikakvu ulogu!

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.531
Čula sam od psihoterapeuta koja se bavi i sex. problemima da opšti izgled i seksualna veština ne stoje ni u kakvoj vezi.
Ako bi tako bilo, zašto nam je uopšte važan izgled u seksualnoj konotaciji?

roland juno

Primećen član
Banovan
Poruka
697
Šta kaže vaše iskustvo?
Bolje zgodno telo nego lepa

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.531
Realnost je surova.
Možemo mi da folizofiramo koliko hoćete, ali niko ne voli gabora pored sebe.
Druga stvar je da li je neko vaš tip ili nije.
Ko je pričao o gaborima? :)
Govorimo o ljudima koje svakodnevno srećemo...
iako postoji ovaj ili onaj tip, većina se slaže da je neko veoma lep, a da neko to nije, iako ima različitih ukusa.
I ne ulazeći u ukuse, možda se tebi desilo da neko ko nije tvoj "tip" te ipak oduševi i bude ti veoma lepo u sexu?

gost 248950

Buduća legenda
Poruka
31.235
Šta kaže vaše iskustvo?
Pa negde u izgledu se krije vazan razlog sto mi se uopste dize na tu osopu. Naravno, ne samo izgled, ali def i izgled.
Cula sam mitove od strejt zena o tipovima za fioku, ali ne znam, meni se nije dogodilo.
Cula sam i mitove od strejt muskaraca da se debeljuce vise trude. Ali, sve mi to deluje kao klasicno proseravanje.

Branimir76

Veoma poznat
Poruka
13.150
Ko je pričao o gaborima? :)
Govorimo o ljudima koje svakodnevno srećemo...
iako postoji ovaj ili onaj tip, većina se slaže da je neko veoma lep, a da neko to nije, iako ima različitih ukusa.
I ne ulazeći u ukuse, možda se tebi desilo da neko ko nije tvoj "tip" te ipak oduševi i bude ti veoma lepo u sexu?
Sa tim se slažem.
Ne mora da je samo seks u pitanju.
Može i ozbiljna veza sa osobama čiji vam se izgled ne sviđa na prvi pogled.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.531
Pa negde u izgledu se krije vazan razlog sto mi se uopste dize na tu osopu. Naravno, ne samo izgled, ali def i izgled.
Cula sam mitove od strejt zena o tipovima za fioku, ali ne znam, meni se nije dogodilo.
Cula sam i mitove od strejt muskaraca da se debeljuce vise trude. Ali, sve mi to deluje kao klasicno proseravanje.
Definitivno je opšti izgled nešto što ostavi utisak... i što nas privuče ili ne.
Ali, ponešto postoji u seksualnoj magiji i veštini što je više deo ponašanja nego izgleda ?

gost 248950

Buduća legenda
Poruka
31.235
Definitivno je opšti izgled nešto što ostavi utisak... i što nas privuče ili ne.
Ali, ponešto postoji u seksualnoj magiji i veštini što je više deo ponašanja nego izgleda ?
Ja sve to ubrajam u izgled, u fizicku pojavnost. Energiju, sto napisa snejk u drugoj temi. Ne dize mi se samo na to da je neka top riba, i najcesce nije a nisam ni ja. Dize mi se na sveukupnost njenog izgleda i ponasanja (ako ima i velike sise, pa jbg, tu sam slaba :D salim se).
E sad, nisam praktikovala seksove sa osobama koje me nisu privukle, ako izuzmemo muskarce kad sam bila mladja i tu ne moze da se govori o obrtu, jer lezbejka sam i to je to. Tako da, mozda postoji mogucnost da budes super zadovoljena i kad te osoba ne privlaci, ne znam. Teoretski je sve moguce.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.531
Pade mi na pamet sledeća primena. Da li biste mogli samo na osnovu dopisivanja a da ne vidite osobu reći da vas strašno privlači, čak seksualno?
Možda izaziva u vama strast način na koji piše, na koji se zeza, na koji flertuje u PP ili na forumu ? Ili biste prvo morali da vidite fotografiju? A? :D

roland juno

Primećen član
Banovan
Poruka
697
Pade mi na pamet sledeća primena. Da li biste mogli samo na osnovu dopisivanja a da ne vidite osobu reći da vas strašno privlači, čak seksualno?
Možda izaziva u vama strast način na koji piše, na koji se zeza, na koji flertuje u PP ili na forumu ? Ili biste prvo morali da vidite fotografiju? A? :D
Pa vise sam vizuelni tip ,slika govori 1000 reci,a ne palim se na avatare i reci

gost 391595

Buduća legenda
Poruka
35.177
Uvek mi je faca bila bitnija jer nekako u facu smeštam osobu, tu je njeno središte, u očima je identitet

Telo je dovoljno da mi se okvirno dopada, tu zaista ne gajim neku striktnost, samo da bude u okvirima: ne niži od 186cm, ne lakši od 80 kg, ne teži od 100kg, pimpek ne kraći od 21 cm, ne tanji od 16cm u obimu, pokrivenost kosom ne ispod 30grama kvalitetne dlake na cm kvadratni skalpa, isključivo klavirski prsti (nikako ćevapčići), stopala ne ispod 43, i ne stariji od 34 godine

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.531
Uvek mi je faca bila bitnija jer nekako u facu smeštam osobu, tu je njeno središte, u očima je identitet

Telo je dovoljno da mi se okvirno dopada, tu zaista ne gajim neku striktnost, samo da bude u okvirima: ne niži od 186cm, ne lakši od 80 kg, ne teži od 100kg, pimpek ne kraći od 21 cm, ne tanji od 16cm u obimu, pokrivenost kosom ne ispod 30grama kvalitetne dlake na cm kvadratni skalpa, isključivo klavirski prsti (nikako ćevapčići), stopala ne ispod 43, i ne stariji od 34 godine
Izvini što se nasmejah, ali je vrlo detaljan opis. 🥰

Golub

Elita
Poruka
17.279
Šta kaže vaše iskustvo?
1.Ne
2.Da
3.Da
Taj "ošti izgled" ponajviše zavisi od stanja duha, ne može se vezati samo za fizičku lepotu i kao takav meni je vrlo bitan

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.