Izetbegović: Moj otac je BiH ostavio u amanet Erdoganu

Turska je Turska , sa njom ste onomadne potpisali 12 sporazuma u Beogradu http://ba.n1info.com/a219789/Svijet...i-Srbije-i-Turske-potpisali-12-sporazuma.html

Znači , to je današnja Turska , a što se tiče OC tu kao Srbin pravoslavac (možeš da budeš i ateista i agnostik , ali srpska nacija je napravljena na principu pravoslavlja) , možeš da budeš zahvalan OC , jer je omogućila opstanak i širenje pravoslavlja .. sjetimo se da su to u početku bile 2 eparhije otrgunte od Bugarske prvaoslavne crkve , a da je OC zarad grčkih sveštanika širila pravoslavje ..
Kod tebe stvara zabunu što je istiskivana OC i pravljene kršćanske države , ti si umislio da će to uvijek biti profitabilno, vidiš da sada Srbija ima namjeru ekonomski sarađivati sa Turskom ..

Ne, Turska je najobičniji okupator ovih prostora koji će biti išutiran odavde, baš kao i prošlog puta, ukoliko mu padne na pamet da se pojavi sa oružjem. U međuvremenu, potpisuju se i raskidaju sporazumi, tako da je sve to normalno.
 
Postotak nije isto što i promil, idiote :D I ovde niko ne priča ni o kakvom velikosrpskom projektu, već o tome da tvoji drugari teroristi mogu da ostavljaju u amanet jedino ono što je njihovo, a to znači 23 posto :bye:

Kakav procenat , ti si forumski <da se ne izražavam>, przniš po forumu za promile od promila .. znaš koliko je promil od promila , mikron , ti si samo forumski mikroorganizam :)
 
Ne, Turska je najobičniji okupator ovih prostora koji će biti išutiran odavde, baš kao i prošlog puta, ukoliko mu padne na pamet da se pojavi sa oružjem. U međuvremenu, potpisuju se i raskidaju sporazumi, tako da je sve to normalno.

Turska kao država nastala 1923. god. i nikada nije bila na ovim prostirima , a u 19. vijeku Srbija je do Berlinskog kongresa bila osmanska vazalna knjaževina koju je sultan mitio bosanskom zemljom ..
 
Turska kao država nastala 1923. god. i nikada nije bila na ovim prostirima , a u 19. vijeku Srbija je do Berlinskog kongresa bila osmanska vazalna knjaževina koju je sultan mitio bosanskom zemljom ..

Super, ali mi Turke posmatramo u kontinuitetu, ne kao vi što menjate ime svakih 5 godina. Što znači da će Turci u svakom svom obliku, uključujući i tvoje drugare ljudoždere kao njihov nusprodukt, biti katapultirani odavde.
 
Super, ali mi Turke posmatramo u kontinuitetu, ne kao vi što menjate ime svakih 5 godina. Što znači da će Turci u svakom svom obliku, uključujući i tvoje drugare ljudoždere kao njihov nusprodukt, biti katapultirani odavde.

Posmatrajte koliko vas volja , sigurno je jedno , OC je omogućila opstanak pravoslavlja, inače bi preko Bosne ili Ugarske svi bili preveslani u katolike .. ovako ste dobijali privilegije i u OC i na suprotnoj katoličkoj strani ..
 
Posmatrajte koliko vas volja , sigurno je jedno , OC je omogućila opstanak pravoslavlja, inače bi preko Bosne ili Ugarske svi bili preveslani u katolike .. ovako ste dobijali privilegije i u OC i na suprotnoj katoličkoj strani ..

Važi, nismo zahvalni jer su nam pre toga uzurpirali zemlju, tako da će u krajnjem ishodu biti tretirani kao neprijatelji, a i vi sa njima.
 
Ti i ne možeš da se izražavaš, jer nemaš kapaciteta za tako nešto. Osim smradom loja, tu si prepoznatljiv, kao i svaka stoka sitnog zuba :D

Ja sigurno mogu slikovitije da se izrazim od tebe , a ti si kevtalo takav tip da nadahnjuje :), nego nije lijepo da se piše svašta po forumu ..
Ti kao mikroorganizam si na ljestvici puno ispod stoke sitnog zuba :)

- - - - - - - - - -

Važi, nismo zahvalni jer su nam pre toga uzurpirali zemlju, tako da će u krajnjem ishodu biti tretirani kao neprijatelji, a i vi sa njima.

Predlažem da tebe vrnu na vrleti okle su tvoje pretke svukli da bi bio slobodan i svoj na svome :)
 
Izetbegović: Moj otac je BiH ostavio u amanet Erdoganu
N1 | 19. 10. 2017 - 13:53h
Bakir Izetbegović, bošnjački član Predsedništva BiH, tokom obeležavanja godišnjice smrti Alije Izetbegovića, istakao je danas da je njegov otac ostavio BiH u amanet turskom predsedniku Tajipu Redžepu Erdoganu.
http://www.blic.rs/vesti/republika-...otac-je-bih-ostavio-u-amanet-erdoganu/b4eyl5v

Laze Bakir ko pas!

Alija je ostavio Sebhiju u amanet Erdoganu!

On je kako bi bosanci rekli DOBAR KOMAD BUDALE.Zajebao i svog oca:hahaha:
 
A ti beli na promile od promila pišeš gluposti po forumu .. velikosrpski projekat je preko svojih perjanica osuđen kao zločinački ..

Не знам за "великосрпски пројекат", али српски или општесрпски интерес је нама на првом месту, на чијем ћемо одржању настојати.
 
Не знам за "великосрпски пројекат", али српски или општесрпски интерес је нама на првом месту, на чијем ћемо одржању настојати.

Veliš - Svi Srbi u jednoj državi - kao prelazna faza do - Samo Srbi u toj državi .. bojim se da gubite supstancu i za užu Srbiju , a kamoli proširenu ..
 
Seselj vise ne lici na sebe,nije to onaj Seselj od pre 20 god
Ni Srbija ne lici na sebe,promjena svijesti putem b92 i ostalih sorosevskih medija je odradila svoje
Srbi su na izdisaju

Na drugoj strani muslimani jos uvjek zive rat
Nista se tamo nije promjenilio,njihovi mediji 22 godine od kraja rata bljuju ratnu propagandu,mrznja je danas veca nego 1992 1995
Muslimanski nacionalizam i sovinizam je danas 100 puta jaci nego sto je to bio i srpski i hrvatski i muslimanski zajedno 1991 nakon pada komunizama
Politicke elite,intelektualci,novinari itd svi udruzeni kao jednom cilju unitarne BIH kao naconalne drzave bosanskih muslimana


Muslimani se ozbiljno spremaju za ratne sukobe
Otvarju fabrike namjenske industrije
U svakom gradu imaju paravojne jedinice koje se obucavaju pod krinkom airsoft klubova
Cudi me sto se niko ne zapita sto u muslimanskom dijelu federacije ima toliko airsoft klubova

Srbi koji su isterali Turke , iznabadali Bugare , Austrougare i Svabe treba da se plase sake poturica ??? Hhahahaha e moj ti . .
 
Turska je Turska , sa njom ste onomadne potpisali 12 sporazuma u Beogradu http://ba.n1info.com/a219789/Svijet...i-Srbije-i-Turske-potpisali-12-sporazuma.html

Znači , to je današnja Turska , a što se tiče OC tu kao Srbin pravoslavac (možeš da budeš i ateista i agnostik , ali srpska nacija je napravljena na principu pravoslavlja) , možeš da budeš zahvalan OC , jer je omogućila opstanak i širenje pravoslavlja .. sjetimo se da su to u početku bile 2 eparhije otrgunte od Bugarske prvaoslavne crkve , a da je OC zarad grčkih sveštanika širila pravoslavje ..
Kod tebe stvara zabunu što je istiskivana OC i pravljene kršćanske države , ti si umislio da će to uvijek biti profitabilno, vidiš da sada Srbija ima namjeru ekonomski sarađivati sa Turskom ..
Cuj ba.. U VELIKOJ SRBIJI IMACE MESTA I ZA BUDISTE!!!
 
Jes al ako su nenormalni , imate potencijal samo za veliku ludaru , pošto normalne ćerate u bijeli svijet ..

Svakako bolje nego da šaljemo teroriste u Siriju poput vas.

- - - - - - - - - -

Da ne bi zelenog stola na kome su Velike sile šiljile svoje interese ..

Nije bilo nikakvog zelenog stola kad smo jurili Turke do Konstantinopolja 1912. godine.
 
A nek vi ima te supstancu u tri pm...u stvari, vi ste mi samo nečto kenjate...

BiH je vijekovima najznačajnija na Balkanu .. pa i u 2. sv. ratu sve važne bitke su bile u BiH ..

- - - - - - - - - -

Svakako bolje nego da šaljemo teroriste u Siriju poput vas.

- - - - - - - - - -

Nije bilo nikakvog zelenog stola kad smo jurili Turke do Konstantinopolja 1912. godine.

Turci vas mogu pojesti za doručak ..

- - - - - - - - - -

Svakako bolje nego da šaljemo teroriste u Siriju poput vas.

- - - - - - - - - -

Nije bilo nikakvog zelenog stola kad smo jurili Turke do Konstantinopolja 1912. godine.

Turci vas mogu pojesti za doručak ..
 
BiH je vijekovima najznačajnija na Balkanu .. pa i u 2. sv. ratu sve važne bitke su bile u BiH ..

Značajnom su je napravili jedino Srbi, vi ste za to vreme bili okupatorski otpad i povremeno ustaški koljači.

- - - - - - - - - -

Turci vas mogu pojesti za doručak ..

Verovatno su tako mislili i onda, kad ono međutim :whistling:
 
Značajnom su je napravili jedino Srbi, vi ste za to vreme bili okupatorski otpad i povremeno ustaški koljači.

Naročito su značajni Srbi po profesiji , kao što si ti .. jesi vidio da smo i na kraju 20. vijeka MI srušili velikosrpski projekat , pa i prateći veliohrvatski .. ko bi rekao da ćemo vam mi stati na rep, jel da :)

- - - - - - - - - -

Verovatno su tako mislili i onda, kad ono međutim :whistling:

Istoriju da realno napišete , dosta ste fantazirali ..

- - - - - - - - - -

Verovatno su tako mislili i onda, kad ono međutim :whistling:

Istoriju da realno napišete , dosta ste fantazirali ..
 
Naročito su značajni Srbi po profesiji , kao što si ti .. jesi vidio da smo i na kraju 20. vijeka MI srušili velikosrpski projekat , pa i prateći veliohrvatski .. ko bi rekao da ćemo vam mi stati na rep, jel da :)

To ti je čista istorija, vi ste sedeli i pušili Turcima (i AU, i Nemcima, pa čak i Hrvatima), dok smo se mi borili protiv istih. A što se tiče tvojih fantaziranja o velikosrpskom projektu, istorija i realnost govore da tvoji drugari žive u 23 posto, dok je Srpska nezavisna :bye:

- - - - - - - - - -

Istoriju da realno napišete , dosta ste fantazirali ..

Misliš da napišemo da nismo proterali Turke 1912. godine, ili da napišemo kako ih nismo previše tukli dok su bežali?
 
Dodik : Aliju nisu birali Srbi, šta bi srpsko mogao da nudi Erdoanu

BEOGRAD - Mene Bosna i Hercegovina ne zanima, moja zemlja i država je Republika Srpska, volim Srpsku i volim Srbiju, BiH je moranje, kaže predsjednik Srpske Milorad Dodik, komentarišući tvrdnju člana Predsedništva BiH Bakira Izetbegovića kako je njegov otac Alija Izetbegoviću prije smrti turskom predsjedniku Redžepu Tajipu Erdoanu ostavio "u amanet" brigu za BiH.

Dodik je u razgovoru za Tanjug ponovio da Izetbegovići mogu da daju Erdoanu samo ono što lično imaju, " jer su u Tursku i odnjeli sve što su pokrali tokom rata", ali kaže da je antiustavno i antidejtonski da Alija Izetbegović govori u ime BiH .

"Alija Izetbegović nije nikada predstavljao Srbe, on nikada nije bio izbor Srba, za njega su glasali muslimani kada je postao član Predsjedništva. On nikada nije bio predsjednik Bosne i Hercegovine", kaže Dodik. ....


https://www.nezavisne.com/novosti/b...bi-sta-bi-srpsko-mogao-da-nudi-Erdoanu/448201
-----------------------------------------------------------------------------
Bravo predsedniče :klap: :super:
 

Back
Top