"IZDAO" RUSIJU, PA PREBEGAO U SAD! Ovo je čovek koji je RASKRINKAO DOPING TAJNE ruskih sportista!

Ови јевреји који већ сад отворено лажу и раде против Русије су остаци оних корупираних појединаца који су пљачкали народ деведесетих , када су изгубили почетком 2000 одлазе у илегалу и чекају свој тренутак.. како видимо отворено нападају из својих рупа , њихов удар је по Русији и по Путину..

то раде под директном палицом Америке,стога не чуди да је управо у Америци завршио
 
1575911070900.png


Изменио лични опис
 
Ne volite istinu ha?

A Snouden i Asanz su VAM ODGOVARALI?!

I tebi je odgovarala ona budalastina sa Skripaljom, i onaj cirkus sa sarinom u Siriji, sav si bio ustreptao..

Nijedan jedini americki sportista nije kaznjen ni zbog Asanza ni zbog Snoudena, a manje vise svi su "high as a kite"..

Brutalno kenjati po sportu iz politickih razloga je stvarno dno, cak bi rekao znak nemoci..
 
Kada je Snouden pobegao od CIA , vecina *******a ga je podrzavala, a svi *******i. Isto tako je bilo i sa Asanzom.

Tada vam nije smetala izdaja i istina.

Sada vam smeta ISTINA.


KOJI STE VI BOLESNICI! :rtfm:

To su ti rusoljubni dvostruki aršini.

To su *******i oni nisu normalne osobe.

Управо на најбољи начин истичеш суштину дволичности крстиних *******ичара.

Учили смо од најбољих, ЦНН унд ББЦ.
 
овај тип по свему судећи изгледа као прави шпијун .. чудно, обзиром да потиче од ашканаза који су доселили у Москву..то значи да заиста постоји та јеверјска завера против Русије ,да нагласим једног дела јеверја..шта је њихов коначни циљ, да ли је то уништење Русије док стварају своју нову државу у Украјини
 
Mislim da nije zaslužio kaznu, VEĆ ODMAZDU!
Ovaj izdajica... da sam neko ko odlučuje, ne znam kako bih ga kaznio, to bi bila teška odluka!
...
Evo razmišljam grozničavo, PA ZA OVAKVU GNUSOBU NIJE SMIŠLJENA ODGOVARAJUĆA KAZNA! NE POSTOJI NAČIN DA GA PRIMERENO KAZNIŠ!

ok,ali zar su ruska braća nesposobna da osvoje neku medalju bez dopinga?
 
овај тип по свему судећи изгледа као прави шпијун .. чудно, обзиром да потиче од ашканаза који су доселили у Москву..то значи да заиста постоји та јеверјска завера против Русије ,да нагласим једног дела јеверја..шта је њихов коначни циљ, да ли је то уништење Русије док стварају своју нову државу у Украјини

То је Императив свих тајних организација од кад Русија постоји.
 
овај лик не може да изда Русију ,него да направи заверу против Русије и ако је живео и рођен у Русији ,као и његови у последњих неколико стотина година,
он никада није био Рус, нити се осећа тако и ако има то руско име и презиме .он припада групи оних јеверја који настављају да се појављују и директно раде против Русије, специјално у времену када она јача...
 

Сад је већ све у реду....ништа ново на истоку....
.....
Питао бих све овде присутне ДА ЛИ УОПШТЕ ЗНАЈУ ШТА ЈЕ ТО ДОПИНГ???
Или живите у свету 1984-е када је реч "допинг" била Буу!!!! Страшна реч!!
...
ДОПИНГ је заправо реч која се користи да се назову материје из породице СТЕРОИДА. Шта су стероиди?
Мислим на андрогене, који се користе у спорту, не на кортикостероиде. Укратко, можемо рећи да су СТЕРОИДИ ЛЕКОВИ И ДРОГА БУДУЋНОСТИ, ако будете имали среће и будете подобни, моћи ћете да их користите, и да се одржавате у пуном гасу до своје рецимо 150 године, а ако не, умрећете кад и ваши преци, измождени, болесни и несретни.
....
Сва ова помама у свету спорта око тих стероида траје од 1940-их, и служила је за једно велико јавно испитивање како уопште то све ради. Како направити супер-човека? Наравно, проглашени су "забрањеним" да не би неподобни дошли у посед истих, не баш иста, ал врло слична прича као са Јовањицом.
....
Да скратим причу, где смо сада? Ево шта о стероидима говори човек, светски стручњак БРОЈ ЈЕДАН У СВЕТУ СПОРТА ЗА СТЕРОИДЕ
г-дин МИЛОШ ШАРЧЕВ.


Стероиди се користе у ЦЕЛОМ СВЕТУ СПОРТА! Да их нема спорт би био досадан и не бисте га ни гледали, да ли је то добро? Мене то и не занима уопште, искрено...КОРИСТЕ СЕ ИУ ТЕРЕТАНИ НА УГЛУ ВАШЕ УЛИЦЕ!

А ево рецимо колико се користе у ВЕЛИКОЈ БРИТАНИЈИ

https://www.youtube.com/watch?v=alK2C6OdSPQ
https://www.youtube.com/watch?v=SN4Jm_Ll-GI

ok,ali zar su ruska braća nesposobna da osvoje neku medalju bez dopinga?

Од 100 медаља, СВИХ ДРЖАВА, данас, у 2019, ако је 5 освојено БЕЗ стероида.
 
овај тип по свему судећи изгледа као прави шпијун .. чудно, обзиром да потиче од ашканаза који су доселили у Москву..то значи да заиста постоји та јеверјска завера против Русије ,да нагласим једног дела јеверја..шта је њихов коначни циљ, да ли је то уништење Русије док стварају своју нову државу у Украјини
Komunistkinja anti-jevrejka! :eek:
Sada sam sve video u živottu.
 
овај лик не може да изда Русију ,него да направи заверу против Русије и ако је живео и рођен у Русији ,као и његови у последњих неколико стотина година,
он никада није био Рус, нити се осећа тако и ако има то руско име и презиме .он припада групи оних јеверја који настављају да се појављују и директно раде против Русије, специјално у времену када она јача...

WaryFoolhardyBluewhale-size_restricted.gif
 
овај лик не може да изда Русију ,него да направи заверу против Русије и ако је живео и рођен у Русији ,као и његови у последњих неколико стотина година,
он никада није био Рус, нити се осећа тако и ако има то руско име и презиме .он припада групи оних јеверја који настављају да се појављују и директно раде против Русије, специјално у времену када она јача...

"Koliko Pop ima divizija?" upitao je Staljin Čerčila i Ruzvelta kad su mu skrenuli pažnju da Vatikan ima neke zahteve.
 
Komunistkinja anti-jevrejka! :eek:
Sada sam sve video u živottu.
Нисам ја анти јеверјка , то апсолутно није истина ..постоје јеверји углавном ортодоксни који су веома лојални Русији и осећају се као део Русије ..

али ,како видимо постоје и они који не раде за интерес државе у којој живе стотину година и користе сваку прилику да је ослабе ,униште ...

они постоје и овај лик је њихов представник--они су ту ,то више нико не може да спори и праве нову јеврејску државу у Украјини
 
I tebi je odgovarala ona budalastina sa Skripaljom, i onaj cirkus sa sarinom u Siriji, sav si bio ustreptao..

Nijedan jedini americki sportista nije kaznjen ni zbog Asanza ni zbog Snoudena, a manje vise svi su "high as a kite"..

Brutalno kenjati po sportu iz politickih razloga je stvarno dno, cak bi rekao znak nemoci..

MA NE IZVRCI BRE!
 
Mislim da nije zaslužio kaznu, VEĆ ODMAZDU!
Ovaj izdajica... da sam neko ko odlučuje, ne znam kako bih ga kaznio, to bi bila teška odluka!
...
Evo razmišljam grozničavo, PA ZA OVAKVU GNUSOBU NIJE SMIŠLJENA ODGOVARAJUĆA KAZNA! NE POSTOJI NAČIN DA GA PRIMERENO KAZNIŠ!

А можда Русија не треба да се допингује.
 

Back
Top