Quantcast

"IZDAO" RUSIJU, PA PREBEGAO U SAD! Ovo je čovek koji je RASKRINKAO DOPING TAJNE ruskih sportista!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
45.085
Svi uzimaju to, samo se nesmijes da te uhvate
ко узима ..сви знамо да су Руси увек били изванредни спортисти , да су цео живот посветили раду и одрицању ..ово је психолошко ратовање против Русије а сви знамо од стране кога

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
45.085
Русские убьют его
он сам себя убил

у ствари њега ће да рокну они за које он ради , то је поента завере ,можда чак и лажирају његову смрт и тиме ће извршити притисак на ун ,,све у циљу избацивања Русије из УН

То ће бити за све нас велики проблем

MJK

Poznat
Poruka
9.897
он сам себя убил

у ствари њега ће да рокну они за које он ради , то је поента завере ,можда чак и лажирају његову смрт и тиме ће извршити притисак на ун ,,све у циљу избацивања Русије из УН

Vi Rusi ste slabici i kukavice

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530
овај лик не може да изда Русију ,него да направи заверу против Русије и ако је живео и рођен у Русији ,као и његови у последњих неколико стотина година,
он никада није био Рус, нити се осећа тако и ако има то руско име и презиме .он припада групи оних јеверја који настављају да се појављују и директно раде против Русије, специјално у времену када она јача...
Ti kada pocnes da ga odvaljujes... Brate, to je... Ne znam, da li za histerican smeh, ili da covek pocne da place, pa da se skroz ubedaci. Pa tvoj Iljic Uljanov bio civutin. Pa vise od pola CK za vreme 25og oktobra 1917. bili civutini. Je@ala te istorija Komjunizma, kada te stvari ne znas?

Pa ko je bio Trocki? Civutin. Ko je bio Buharin? Civutin.

Ko je bio Staljin! E, Staljin NIJE bio civutin (jer bi sada ti odvalila da je bio gruzijski civutin). :mrgreen:

norge_srbin

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.530
он сам себя убил

Steta sto su Beriju likvidirali nakon smrti Staljina. Berija, vrati se iz Pakla, da se bavis ovom komjunistkinjom, sve ti je oprosteno! I Katinska Suma, i nastreljot svih onih postenih komjunista koji su izginuli iz ideala, samo, molim te, uzmi ovu komjunistkinju, i tovarisc, nauci je vec jednom da peva taj Lili Marlen! :heart2:

gost 373116

Buduća legenda
Poruka
31.062
Ma pustite vi sad Ruse , mene interesuje kako strani fudbaleri trce vise nego maratonci a da se ne umore ?
To je pitanje.
Тачно. Играчи Бајерна су после утакмице на маракани отишли на помоћни терен да се истрче.

gost 338757

Primećen član
Poruka
575
Тачно. Играчи Бајерна су после утакмице на маракани отишли на помоћни терен да се истрче.
Da , a onda konejagi izgubili utakmicu na domacem terenu . Ako u fudbalu nesto ne smrdi onda nigde .

Poruka
3.363
овај тип по свему судећи изгледа као прави шпијун .. чудно, обзиром да потиче од ашканаза који су доселили у Москву..то значи да заиста постоји та јеверјска завера против Русије ,да нагласим једног дела јеверја..шта је њихов коначни циљ, да ли је то уништење Русије док стварају своју нову државу у Украјини
Не мораш ни да наглашаваш, 5 МИЛИОНА ДОЛАРА!! ахахахах ОВИ ЈУДЕЈЦИ СУ ЛУДИ КО СТРУЈА!

VADA: Rusija dužna pet miliona dolara za antidoping istragu

https://www.vesti-online.com/vada-rusija-duzna-pet-miliona-dolara-za-antidoping-istragu/

Morholt

Aktivan član
Poruka
1.426
Mislim da nije zaslužio kaznu, VEĆ ODMAZDU!
Ovaj izdajica... da sam neko ko odlučuje, ne znam kako bih ga kaznio, to bi bila teška odluka!
...
Evo razmišljam grozničavo, PA ZA OVAKVU GNUSOBU NIJE SMIŠLJENA ODGOVARAJUĆA KAZNA! NE POSTOJI NAČIN DA GA PRIMERENO KAZNIŠ!
Ајде мало конкретније, какву би одмазду смислио твој мозгић_ Немој да се стидиш.
Komunistkinja anti-jevrejka! :eek:
Sada sam sve video u živottu.
Она свој антисемитизам одавно просипа по форуму, додаћу некажњено, мада у Србији је још од врмена СФРЈ дозвољено пљување по Јеврејима, тако да комуњарка свој смрад слободно и без бојазни шири овде.

Poruka
3.363
Ајде мало конкретније, какву би одмазду смислио твој мозгић_ Немој да се сти

Она свој антисемитизам одавно просипа по форуму, додаћу некажњено, мада у Србији је још од врмена СФРЈ дозвољено пљување по Јеврејима, тако да комуњарка свој смрад слободно и без бојазни шири овде.
Свако има своју националност, зашто је мржња ако се то јавно покаже???
ЗАР БИ ТИ ДА СЕ НЕКО СТИДИ СВОЈИХ ЈЕВРЕЈСКИХ КОРЕНА?!
ТО БИ ВИ АНТИСЕМИТЕ ВОЛЕЛИ!
ДА СЕ ЈЕВРЕЈИ КРИЈУ И ДА НЕ СМЕЈУ ЈАСНО И ГЛАСНО ДА КАЖУ КО СУ! КАО 1939!!!

Morholt

Aktivan član
Poruka
1.426
Свако има своју националност, зашто је мржња ако се то јавно покаже???
ЗАР БИ ТИ ДА СЕ НЕКО СТИДИ СВОЈИХ ЈЕВРЕЈСКИХ КОРЕНА?!
ТО БИ ВИ АНТИСЕМИТЕ ВОЛЕЛИ!
ДА СЕ ЈЕВРЕЈИ КРИЈУ И ДА НЕ СМЕЈУ ЈАСНО И ГЛАСНО ДА КАЖУ КО СУ! КАО 1939!!!
Очигледно да процесуирање једноставних података превазилази твоје могућности, тако да ћу убудуће писати спорије и користити величину фонта која ти је разумљива (претпостављам да је то ова величина изнад).

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
11.947
Ајде мало конкретније, какву би одмазду смислио твој мозгић_ Немој да се стидиш.

Sve dok ne pozivaš na ubistvo i nasilje i na ono što je očigledan govor mržnje, imaš pravo da kažeš o svakom narodu šta hoćeš pa i o jevrejima. Ako rade nešto loše onda to treba i reći i ne samo kao kolektiv već i kao pojedinci. Ono što radi komunistikinja je potpuno kontradiktorno za nju. Tvorci komunizma kao i vođe sovjetske revolucije su svi Jevreji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.