izdajnik vucic, dade kosovo kao sto je i obecao kada su ga postavili

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vcbccbc vcbcvb

Iskusan
Poruka
6.888
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić šokirao je javnost izjavama na “Pinku” da će Kosovo dobiti nezavisnost i suvernost na celoj svojoj teritoriji.

– Vidite kakvo je to licemerje sveukupno. Kažete niste čuli šta sadrži taj predlog, saglasan sam niste čuli, a što ste ga napadali. Zbog toga ste mi glavu otkinuli metaforično, a niste ni čuli o čemu se radi, a sa kad kažem da je propalo kažete nismo ni čuli. Pa čekajte ljudi, pa što ste napadali onda i rušili sve, a niste ni hteli da čujete – pitao je Vučić.

NJEGOV PREDLOG NI NE POSTOJI, VEC JE FARSA, LAZ, KAKO BI STE VI ISPALI KRIVI, JER STE LICEMERI, IZDAJNIK DOKAZAO DA STE LICEMERI, OPROSTITE SA SA KOSOVOM, JER STE LICEMERI
 
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić šokirao je javnost izjavama na “Pinku” da će Kosovo dobiti nezavisnost i suvernost na celoj svojoj teritoriji.

– Vidite kakvo je to licemerje sveukupno. Kažete niste čuli šta sadrži taj predlog, saglasan sam niste čuli, a što ste ga napadali. Zbog toga ste mi glavu otkinuli metaforično, a niste ni čuli o čemu se radi, a sa kad kažem da je propalo kažete nismo ni čuli. Pa čekajte ljudi, pa što ste napadali onda i rušili sve, a niste ni hteli da čujete – pitao je Vučić.
Ti ko Ceda. Na njega su kaze kofu govana istresli :D
 
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić šokirao je javnost izjavama na “Pinku” da će Kosovo dobiti nezavisnost i suvernost na celoj svojoj teritoriji.

– Vidite kakvo je to licemerje sveukupno. Kažete niste čuli šta sadrži taj predlog, saglasan sam niste čuli, a što ste ga napadali. Zbog toga ste mi glavu otkinuli metaforično, a niste ni čuli o čemu se radi, a sa kad kažem da je propalo kažete nismo ni čuli. Pa čekajte ljudi, pa što ste napadali onda i rušili sve, a niste ni hteli da čujete – pitao je Vučić.

NJEGOV PREDLOG NI NE POSTOJI, VEC JE FARSA
Њему је јасно да када би потписао нешто такво као независност, да кидање његове главе не би било метафорично већ реално. Зато сам сигуран да од те приче нема ништа.
 
Њему је јасно да када би потписао нешто такво као независност, да кидање његове главе не би било метафорично већ реално. Зато сам сигуран да од те приче нема ништа.
Ne potcenjuj glupost Srbina.
 
Њему је јасно да када би потписао нешто такво као независност, да кидање његове главе не би било метафорично већ реално. Зато сам сигуран да од те приче нема ништа.
podmetnuce nekog drugog, i kako ces da znas da je iko potpisao, ako ne vidis - dakle, opet si licemer, nisi video, a napadas unapred i pretis
 
Не постоји трик који ће проћи, буквално. Он је свашта, али толика будала није.
logiko
jel si video njegov predlog - nisi
da li ces da vidis njegov potpis - neces
mozes da se slikas ako si nepismen

opozicia nema predlog, njegov niko nije video, - citaj sta kaze, da nije postao prorok


I ja vas pitam šta je rešenje sad osim što će Kosovo u budućnosti, ne mojom voljom i zato što ću ja da ga priznam, dobiti nezavisnost i suverenost na celoj svojoj teritoriji.
 
logiko
jel si video njegov predlog - nisi
da li ces da vidis njegov potpis - neces
mozes da se slikas ako si nepismen

opozicia nema predlog, njegov niko nije video, - citaj sta kaze


I ja vas pitam šta je rešenje sad osim što će Kosovo u budućnosti, ne mojom voljom i zato što ću ja da ga priznam, dobiti nezavisnost i suverenost na celoj svojoj teritoriji.
Ти не видиш будућност, нико је не види. Можемо да нагађамо. Али постоје границе које се не могу прећи и он и сви на тој сцени су је свесни. Сем тога, не пита се он већ се питају силе, он само жонглира. КиМ нису у нашим рукама, ми смо ту само фигура којом други играју. Из тог разлога ја не бринем о том питању пошто су силе којима припада будућност јасно и гласно рекле своје. 1244 и крај приче.
 
Можда излази нека странка која је за очување КиМ у саставу Србије.

СРС се не рачуна.
svaka minorna stranka bi samo dala legitimitet izborima, a resenje je
1589122409760.png

za kosovo smo vec rekli da se zamrzne trenutna situacija, danas nema resenja, vec da se strpimo, ali ne, njemu se zuri, pritiskaju ga nalogodavci koji su ga postavili da vas zamajava i laznoprorokuje
I ja vas pitam šta je rešenje sad osim što će Kosovo u budućnosti, ne mojom voljom i zato što ću ja da ga priznam, dobiti nezavisnost i suverenost na celoj svojoj teritoriji.
resenja nema, zasto ne prihvatite da se strpite dok se resenje ne pojavi? zato sto ste licemeri, izdajnik vas je raskrinkao, i zato cemo ga ostaviti da vlada jos.
 
Poslednja izmena:
Ти си страначки војник. Урлаш ту чињеницу.
Ti si budala.Ja nisam niti ću ikad biti član bilo koje partije...Ja urlam zato što me boli ali bukvalno boli izdaja nacionalnih interesa i slepilo maloumnih idolopoklonika koji više vole sendvič i vodju od Srbije.Sutra da vidim nešto bilo šta što ukazuje da Boško ide tim putem digao bih ruke od njega u roku od odmah.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top