Izbrisan mi je youtube kanal

yt i google su pod kontrolom zionista koji cenzurisu i brisu sve sto im ne ogdovara, uglavnom to su njihovi propagandni dezinfo centri.
Npr. u zionistickoj Svajcarskoj i Izraelu odmah se izbacuju migranti jer oni ne zele probleme, dok konstantno terorisu evropske zemlje dezinfo manipulacijama i propagandom da prihvate ogromne brojeve migranata.
Npr. istoricar Sean Hross njegovi videi su brisani bez objasnjenja, video njegovog sina koji svira klavir je obrisan bez objasnjenja.

 
Muzika, sta bi bilo drugo (bez autorskih prava)
Na kanal koji je bio na istom akountu kao i glavni kanal sam stavio neki film
sa autorskim pravima i obrisan mi je zbog toga i ovaj prvi kanal
Prekršio si neka pravila iz njihovog Pravilnika bla, bla... a tamo sigurno piše da ti u tom slučaju imaju pravo ukinuti sve ostale mogućnosti? Virtuelna smrtna kazna! Tako radi i FB: Zbog jedne objave oni znaju brisati celi profil i sve objave i komentare toga korisnika...Pa tako imaš glupe situacije da mu je neko odgovorio, a ne zna se kome i na što! :rotf:
 
Prekršio si neka pravila iz njihovog Pravilnika bla, bla... a tamo sigurno piše da ti u tom slučaju imaju pravo ukinuti sve ostale mogućnosti? Virtuelna smrtna kazna! Tako radi i FB: Zbog jedne objave oni znaju brisati celi profil i sve objave i komentare toga korisnika...Pa tako imaš glupe situacije da mu je neko odgovorio, a ne zna se kome i na što! :rotf:

Tačno ne znam kako to ne razumeju?
 

Back
Top