Избори?!?

Poruka
60.338
После оне смешке од избора у ДС-у пре неколико месеци, сада ево избора у ЛДП-у.
Сумњате ли да ће Чедомир Јовановић бити реизабран и да ли ће и колико ови избори променити руководство и евентуалну политику странке?
http://vesti.krstarica.com/?rubrika...a=2011&sifra=0afc5a282f5a1ff47b70d46fffd5c4fa
 
После оне смешке од избора у ДС-у пре неколико месеци, сада ево избора у ЛДП-у.
Сумњате ли да ће Чедомир Јовановић бити реизабран и да ли ће и колико ови избори променити руководство и евентуалну политику странке?
http://vesti.krstarica.com/?rubrika...a=2011&sifra=0afc5a282f5a1ff47b70d46fffd5c4fa

Не мислиш ваљда да ће изабрати неког ко може са СНС да прави коалицију?
 

Back
Top