Izbori

Kako bi ste glasali?

  • DS (Tadić)

    glasova: 3 9,4%
  • DSS (Koštunica)

    glasova: 16 50,0%
  • SPS (Dačić)

    glasova: 2 6,3%
  • Regioni (Dinkić)

    glasova: 2 6,3%
  • KPS (Komunisti, Joška Broz)

    glasova: 3 9,4%
  • SNS (Nikolić)

    glasova: 5 15,6%
  • LDP (Jovanović)

    glasova: 1 3,1%
  • SPO (Drašković)

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    32
  • Anketa je zatvorena .
Добар је Ђука, понекад слушам његове емисије (додуше не често, два-три пута мјесечно)...
мало пратим и фб и странице које немају везе са СНС на којима Ђука пише...исти је он онај стари српски националиста у души, избија то из њега сваком приликом.
 
Мани се бре дете од моје главе,
не бавим се ја враџбинама ...

Имате ви у врху странке оног травестита Клеопатру, па питај њега ...
Па шта онда ког врага се саглашаваш да су моје прогнозе нереалне. А што се тиче враџбина, имате ви Гоцу, Вјерицу и Наташу које враџбине директно изговарају, а диктира Шеки.

Јој, што волим да правим спрдњу са СРС...ово постаје нездраво :mrgreen: :mrgreen:
 
Па шта онда ког врага се саглашаваш да су моје прогнозе нереалне. А што се тиче враџбина, имате ви Гоцу, Вјерицу и Наташу које враџбине директно изговарају, а диктира Шеки.

Јој, што волим да правим спрдњу са СРС...ово постаје нездраво :mrgreen: :mrgreen:

Мали, пази како причаш са старијим ....

Немој опет да плачеш ....
 
Neću da glasam u anketi jer nema SRS a za njih bih glasala.
Ako ne SRS onda regioni i to samo zbog Maje ..... ali neću da ih zaokružim ovde dok ne ubacite moju stranku u anketu.
 
Па шта онда ког врага се саглашаваш да су моје прогнозе нереалне. А што се тиче враџбина, имате ви Гоцу, Вјерицу и Наташу које враџбине директно изговарају, а диктира Шеки.

Јој, што волим да правим спрдњу са СРС...ово постаје нездраво :mrgreen: :mrgreen:

E Gocu nemoj da mi diraš :lol:
Ove dve prozivaj slobodno ;)
 
Ma sve opusteno , prijateljski i nepristrasno . :lol: Ne znam sta ima novo , al se secam pred novu godinu je bila urnebesna emisija , gde Dzuka prica kako je on neutralan , kako celu opoziciju podrzava , a na svakih 10-15 minuta pomene kako se dan ranije Tomi rodila unuka , ili unuk , cestita , slavi ,sav radostan ko da je njegovo dete , prica kako je eto dobro da se Srbi razmozavaju ... stvarno je neverovatan , ide prica sa nekim sagovornikom : Sutanovac , NATO , Putin , Avganistan , Bondstil , S300 ,a onda u sred razgovora o vojnoj geostrategiji ulece voditelj "evo samo da jos jednom i ovom pilikom cestitamo gospodinu Nikolicu na rodjenju ..." :lol:

jel to sigurno da je unuka? :mrgreen:
 
a gde su radikali u anketi?...neću da glasam dok ponuda ne bude potpuna...na šta ovo liči...izostaviti do skoro najveću opozicionu stranku...sramota
 

Back
Top