Izbori za beogradske opštine

U koliko beogradskih opština može opozicija pobediti?

• Samo u jednoj

glasova: 0 0,0%
  • Dve opštine

glasova: 1 12,5%
  • Tri opštine

• Četiri opštine

• Pet opština

glasova: 2 25,0%
  • Šest opština

glasova: 0 0,0%
  • Više od šest

glasova: 2 25,0%
  • U nijednoj

• Ukupno glasova
    8
  • Anketa je zatvorena .

Straks92

Stara legenda
Moderator
Poruka
78.810
Jasno je da opozicija nema neke šanse za pobedu na nivou grada Beograda. Medjutim možda postoji šansa da pobede samo u nekim od beogradskih opština. Bojkotaški deo opozicije to smatra nebitnim. Prema mojoj proceni imaju šanse na Vračaru i Starom gradu samo.

Ovo su rezultati iz decembra prošle godine:

1703029289393-png-png.png

Ovo su liste po opštinama gde opozicija ima neke šanse:

Vračar​

1. SNS
2. Koalicija „Snaga“
3. GG „Vračar Vračarcima“
4. Zeleni pokret
5. Biramo Vračar
6. Narodna-Dveri
7. DJB
8. „Mi smo Vračar“

Stari grad​

1. SNS
2. Čuvari S. Grada
3. Narodna-Dveri
4. Žujović
5. Biramo Stari grad
6. Stranka pravde i pomirenja
7. DJB

Savski Venac​

1. SNS
2. Žujović
3. Biramo S. Venac
4. GG „Mi smo narod“
5. „Dosta politike“

Zvezdara​

1. SNS
2. Narodna-Dveri
3. GG „Naša Zvezdara“
4. Žujović
5. Biramo Zvezdaru
6. DJB
7. GG „Mi smo narod“

Voždovac​

1. SNS
2. „Mi – glas iz naroda“
3. Narodna-Dveri
4. Žujović
5. Biramo Voždovac
6. Kreni-promeni

Novi Beograd​

1. SNS
2. Ruska stranka
3. Biramo Novi Beograd
4. Žujović
5. DJB
6. Kreni-promeni

Palilula​

1. SNS
2. Biramo Palilulu
3. GG „Zeleni za Palilulu“

https://n1info.rs/vesti/izbori-beograd-opstine-2-jun-izborne-liste/

Primetno je da u mnogim opštinama nema Nestorovića kao što ga nema ni u Novom Sadu.

Poslednja izmena:
Ne zivim u Beogradu ali imam jedno pitanje, zasto nisu stigli listici za glasanje, koliko je meni poznato izbori su na celom nivou Srbije sto se tice lokala?
Zar se opet nesto mucka kao i pre kada su stizali listici za neke druge osobe koje ni ne zive na mojoj adresi!

Predsednica beogradske opštine Voždovac dobila priznanje za doprinos očuvanju srpstva (FOTO)​

Screenshot_20240529_153748_com.google.android.apps.photosgo~2.jpg

Ivana Tomić Ilić se primajući priznanje zahvalila organizatorima i prisutnima i posebno se obratila ratnim veteranima borcima Gardijske brigade Vojske Republike Srpske rečima da govoriti posle takvih junaka i ratnika nije lako.

Predsednica opštine Voždovac Ivana Tomić Ilić, na Svesrpskom saboru održanom u organizaciji udruženja "Srpski vitezovi" primila je plaketu za zalaganje i doprinos u promovisanju tradicionalnih vrednosti, pravoslavlja,patriotizma i rodoljublja.
Ivana Tomić Ilić se primajući priznanje zahvalila organizatorima i prisutnima i posebno se obratila ratnim veteranima borcima Gardijske brigade Vojske Republike Srpske rečima da govoriti posle takvih junaka i ratnika nije lako.

Predsednica beogradske opštine Voždovac dobila priznanje za doprinos očuvanju srpstva (FOTO)​

Pogledajte prilog 1555765

Predsednica opštine Voždovac Ivana Tomić Ilić, na Svesrpskom saboru održanom u organizaciji udruženja "Srpski vitezovi" primila je plaketu za zalaganje i doprinos u promovisanju tradicionalnih vrednosti, pravoslavlja,patriotizma i rodoljublja.
Šta je taćno uradila za pravoslavlje ?

Dobrica Veselinović, kandidat koalicije Biram Beograd za gradonačelnika, saopštio je da će SNS u Beogradu moći da samostalno formira vlast, ali da opozicija to može da učiniti u opštini Stari grad, te da šansa postoji i na Novom Beogradu, Savskom vencu i Vračaru.

DS proglasio pobedu opozicije na Novom Beogradu​

VESTI Autor: N. K. 03. jun 202400:45 2 komentara

Podeli :​

1717365793-7I5A4672-copy-750x500.jpg
N1/Marina Pupavac
Novobeogradski odbor Demokratske stranke objavio je na društvenoj mreži Iks da je "Novi Beograd oslobođen", te da su opozicione liste "Biramo Novi Beograd" i "Kreni-promeni" pobedile na lokalnim izborima u najmnogoljudnijoj opštini u Srbiji.

Prema nezvaničnim saznanjima N1, te dve opozicione liste imaće u zbiru 25 od ukupno 49 odborničkih mandata, dok će koaliciji okupljenoj oko Srpske napredne stranke pripasti 24 mesta u novobeogradskom parlamentu.

Back