IZBORI U SRBIJI 21. JUNA

ГЛАСАЊЕ ИЛИ БОЈКОТ?

  • АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – ЗА НАШУ ДЕЦУ

    glasova: 21 14,7%
  • ИВИЦА ДАЧИЋ – „СПС, Јединствена Србија (ЈС) – Драган Марковић Палма“

    glasova: 2 1,4%
  • АЛЕКСАНДАР ШАПИЋ – ПОБЕДА ЗА СРБИЈУ

    glasova: 4 2,8%
  • СЕРГЕЈ ТРИФУНОВИЋ – ПОКРЕТ СЛОБОДНИХ ГРАЂАНА

    glasova: 1 0,7%
  • Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ – СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА

    glasova: 5 3,5%
  • МЕТЛА 2020

    glasova: 12 8,4%
  • СУВЕРЕНИСТИ

    glasova: 16 11,2%
  • УДС, ПОКС, Стамат., Завет., Народни блок, 1од5мил, Нек маске падну, Коал. за мир, Левијатан, мањине

    glasova: 10 7,0%
  • БОЈКОТ

    glasova: 72 50,3%

  • Ukupno glasova
    143
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
https://www.danas.rs/politika/zajedno-za-srbiju-izlazi-na-lokalne-izbore-u-sapcu/

Zajedno za Srbiju izlazi na lokalne izbore u Šapcu

Gradonačelnik Šapca i predsednik Zajedno za Srbiju Nebojša Zelenović, na konferenciji za novinare, izjavio je da ova stranka izlazi na predstojeće lokalne izbore.


Zajedno za Srbiju izlazi na lokalne izbore u Šapcu 1


Piše: D.E .23. februara 2020. 12.05 Izmenjeno: 12.08

On je ukazao da je Glavni odbor ZZS doneo takvu odluku, a jedini protiv bio je Srđan Srećković.
Zelenović je naglasio da se izlaskom na lokalne izbore brani jedini slobodan grad u Srbiji, i to od upliva kriminogene grupe Milana Ostojića Sandokana, koja bi uništila sve dosadašnje tekovine Šapca kao modernog i kulturnog grada.

– Na izborima 26. aprila odlučićemo da li nastavljamo da gradimo Šabac, a postoji jasan plan da svi građani rade i zarađuju više. Postoji plan za gradnju kompletne infrastrukture, da se 12.000 domaćinstva priključi na gasood, da se 20.000 hektara u Mačvi navodnjava, da osnovne škole rade u jednoj smeni, da nema liste čekanja u vrtiće. Imamo i plan izlaska na reku, sa zelenom oazom na 300 hektara, a za kulturu će se i dalje izdvajati sedam odsto iz budžeta jer time branimo naš identitet. Ovde ljudi neposredno odlučuju o projektima koji se finansiraju iz poreza na imovinu, ovde građani dobijaju najbolju uslugu po najjeftinijim cenama. Na lokalnim izborima odlučujemo o daljoj sudbini grada, rekao je Zelenović.

Inače, na prethodnim lokalnim izborima Lista Nebojše Zelenovića dobila je 32,4 odsto glasova, a druga lista Zapadne Srbije i Nemanja Pajić dobila je 13,5 odsto glasova, dok je SNS osvojila 33,3 odsto glasova a SPS 5,5 odsto glasova.
Još ranije Zapadna Srbija odlučila je da izlazi na lokalne izbore. Nakon raspuštanja Gradskog odbora Narodne stranke u Šapcu sada već bivše rukovodstvo i većina članova učestvovaće na lokalnim izborima.
 
Izlazak na lokalne izbore je Kufr Duna Kufr (manji oblik neverstva)
Ne, nego je pokazatelj nedoslednosti. ;)

Šta, kao, Vučić će da pokrade izbore iz kutija za skupštinske izbore, al' neće dirati ove za lokalne (plus, za lokalne izbore su slobodni mediji i nema prepreka)?
Tamo gde gube - tu je krađa.
Tamo gde pobeđuju - tu su, već, fer SNS-ovci, pa ne kradu.
 
Ne, nego je pokazatelj nedoslednosti. ;)

Šta, kao, Vučić će da pokrade izbore iz kutija za skupštinske izbore, al' neće dirati ove za lokalne (plus, za lokalne izbore su slobodni mediji i nema prepreka)?
Tamo gde gube - tu je krađa.
Tamo gde pobeđuju - tu su, već, fer SNS-ovci, pa ne kradu.
Pa, ne znam kakva je Medijska slika u Šapcu.

Moguće je da mi normalni imamo svoju televiziju
 
Ne, nego je pokazatelj nedoslednosti. ;)

Šta, kao, Vučić će da pokrade izbore iz kutija za skupštinske izbore, al' neće dirati ove za lokalne (plus, za lokalne izbore su slobodni mediji i nema prepreka)?
Tamo gde gube - tu je krađa.
Tamo gde pobeđuju - tu su, već, fer SNS-ovci, pa ne kradu.
Koristis logiku sto je zabranjeno u Srbiji , koristis nesto kao tacne informacije, sto je takodje zabranjeno u Srbiji..
U Srbiji mozes samo da kazes mislim, imam misljenje, znam, imam stav, ubedjen sam i slicno...
Nema tu mesta za logiku, zakljucivanje, razmisljanje, cinjenice i slicno..
Previse je zagadjen prostor i srpski jezik da bi iko , znaci IKO smeo da koristi logiku i da zakljucuje nesto na srpskom jeziku..
 
Pa, ne znam kakva je Medijska slika u Šapcu.

Moguće je da mi normalni imamo svoju televiziju
Ii ti misliš da jedan šapčanin više gleda lokalnu televiziju (koja je na ko zna kom mestu na listi kanala), namesto RTS-a, Pink-a, Happy, N1, Nova S?
Dakle, ponavljam, ne možeš da postiš, a da pojedeš jedan čvarak i da to onda i dalje bude post. Jednostavno ne može.
Ili je bojkot ili nije.
 
Što se mene tiče, svi su oni Vučićevi kolaboracionisti. Ne zanima me pozadina, ne zanimaju me motivi, jel su uslovi ok, jel ovaj izlazi zato što izlazi onaj... ako izlaziš na ove izbore posle toliko priče kako ćeš da ih bojkotuješ, ti si Vučićev kolaboracionista i to je to.
Ima tu mnogo istine. Jedino što već mogu da zamislim kako Moler Bizon likuje što je šabac pao 2020
 
Kako god okreneš Vučić pobeđuje. Zelenović pobedi na tim izborima - Vučić je pobedio, jer može da kaže eto opozicija izašla na izbore i pobedila, a pričaju ja kao diktator, bojkot obesmišljen. SNS pobedi na izborima - Vučić je pobedio jer em je osvojio vlast u Šapcu, em može da kaže - eto, čak i tamo gde su imali vlast i sve kontrolisali, glasanje, komisiju, ceo proces....mi smo ih pobedili.
 
A bre, zar je bitno ko je, vazno da je covek car, bog, legenda, jaci od Trumpa itd itd...
Dizanje galame doprinosi utisku da je vucic mocan, ubedljiv i vredan...
Ovo poslednje je kljucno jer boranija ne razmislja nego oseca....

Sta mislite zasto covek koji dolazi da naplati novac duzniku postaje drzak, namece svoju volju i gleda svaku priliku da pokaze nasilje nad duznikom?
Pa zato sto se tako uspostavlja ne samo hijararhija, koja se tako i ne uspostavlja zvanicno i objektivno, nego i submisivni polozaj i navika i podrazumevano ponasanje kod duznika...
Npr, duznik pije pice u kaficu, poverilac ga vidi i poziva da podje sa njim, ako zamoli da zavrsi pice, bice odbijen, ne zato sto je bitno bas za minut da se pojavi, nego da se usmeri na nacin ponasanja koji treba poveriocu..
I to pije vodu kod boranije, znaci ne nesto sto je kao logicno nego bas te suptilne igre koje diktatori u porodici i medju prijateljima i komsijama igraju medjusobno...
 
Stvarno treba da budeš posebna vrsta pičketine da pričaš o bojkotu godinu dana, da su ti ga usta puna gde god se pojaviš, da ideš u Brisel, Berlin, Ameriku il gde je sve već išao lik da priča kako je i tamo pričao o bojkotu... dok sve vreme planiraš da izađeš na izbore.
 
Kako god okreneš Vučić pobeđuje. Zelenović pobedi na tim izborima - Vučić je pobedio, jer može da kaže eto opozicija izašla na izbore i pobedila, a pričaju ja kao diktator, bojkot obesmišljen. SNS pobedi na izborima - Vučić je pobedio jer em je osvojio vlast u Šapcu, em može da kaže - eto, čak i tamo gde su imali vlast i sve kontrolisali, glasanje, komisiju, ceo proces....mi smo ih pobedili.
Da ali Zeljevo izlaženje u Prnjavoru na mlavi ne poništava nationwide bojkot
 
Kako god okreneš Vučić pobeđuje. Zelenović pobedi na tim izborima - Vučić je pobedio, jer može da kaže eto opozicija izašla na izbore i pobedila, a pričaju ja kao diktator, bojkot obesmišljen. SNS pobedi na izborima - Vučić je pobedio jer em je osvojio vlast u Šapcu, em može da kaže - eto, čak i tamo gde su imali vlast i sve kontrolisali, glasanje, komisiju, ceo proces....mi smo ih pobedili.
Vucic je diktator zato sto javno promovise i kaze, "ja cu da lupim sakom o sto i naredicu sudiji da to pozatvara, donese te odluke i slicno".
A samovoljnik je sto kaze "meni se ne isplati da dajem neiskoriscenu drzavnu zemlju nasim seljacima jer posle moram da im dajem subvencije da bi mogli ista da proizvedu, pa zdravstveno pa penziono...ovako damo arapima i nista nas posle naknadno ne kosta"


Vucic racuna na poene koje dobija kao diktator...a to sto vecina naroda to voli, to je pitanje psiholoske normalnosti ovog naroda, i jos necega, a to je integrisanog i svakodnevnog nasilja koje svi vide kao normalno i zdravo, dobro za celicenje, pominju i neku muskost, ali ja vidim samo ozlede i psiholoske traume kod ljudi i inat i animalnost bez sposobnosti da se razmislja, jer frustracija to ne da osobi...ili strah...takodje neda...
 
Kako god okreneš Vučić pobeđuje. Zelenović pobedi na tim izborima - Vučić je pobedio, jer može da kaže eto opozicija izašla na izbore i pobedila, a pričaju ja kao diktator, bojkot obesmišljen. SNS pobedi na izborima - Vučić je pobedio jer em je osvojio vlast u Šapcu, em može da kaže - eto, čak i tamo gde su imali vlast i sve kontrolisali, glasanje, komisiju, ceo proces....mi smo ih pobedili.
A Zelenko će ako izgubi reći Vučić je ugušio slobode u Šapcu a ako pobedi reći će Šabac ostao slobodan grad. :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top