Quantcast

IZBORI U SRBIJI 21. JUNA

ГЛАСАЊЕ ИЛИ БОЈКОТ?

• АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – ЗА НАШУ ДЕЦУ

glasova: 21 14,7%
  • ИВИЦА ДАЧИЋ – „СПС, Јединствена Србија (ЈС) – Драган Марковић Палма“

glasova: 2 1,4%
  • АЛЕКСАНДАР ШАПИЋ – ПОБЕДА ЗА СРБИЈУ

glasova: 4 2,8%
  • СЕРГЕЈ ТРИФУНОВИЋ – ПОКРЕТ СЛОБОДНИХ ГРАЂАНА

glasova: 1 0,7%
  • Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ – СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА

glasova: 5 3,5%
  • МЕТЛА 2020

glasova: 12 8,4%
  • СУВЕРЕНИСТИ

glasova: 16 11,2%
  • УДС, ПОКС, Стамат., Завет., Народни блок, 1од5мил, Нек маске падну, Коал. за мир, Левијатан, мањине

glasova: 10 7,0%
  • БОЈКОТ

glasova: 72 50,3%

• Ukupno glasova
    143
  • Anketa je zatvorena .

Commie

Legenda
Poruka
51.997
Да ли ми имамо барем једног коња за трку кога нису поткивали у енглеским, америчким или немачким шталама? :think:
Evo ja verujem da bi Novak uspeo da okupi 500 000 ljudi u Beogradu kada bi rekao da se kandiduje za predsednika Srbije.
Ali čak i Novak je u kombinaciji preko žene i braće sa vlastima...
Zato i čuti ko zaliven i ne meša se ...a zna da zaurla po pitanju CG...
U Srbiji mu sve cool.

cornflakes

Iskusan
Poruka
6.996
Evo ja verujem da bi Novak uspeo da okupi 500 000 ljudi u Beogradu kada bi rekao da se kandiduje za predsednika Srbije.
Ali čak i Novak je u kombinaciji preko žene i braće sa vlastima...
Zato i čuti ko zaliven i ne meša se ...a zna da zaurla po pitanju CG...
U Srbiji mu sve cool.
.
Ко се још обраћа лудацима који нису у стању да се сувисло изразе?

У ЦГ се народ организовао и јавно изражава своје неслагање...

.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
27.659
Meni je zanimljivo sto narod ocekuje zastitu interesa od strane partija, a za osnivanje partije treba milion evra...
U prevodu , koga ce da stiti partija od milion evra, nego bogatog.....Da je do siromasnog , ne bi ni postojala..

A sam narod brani tu cenu sa opravdanjem, da je vise partija ne bi se znalo ko koga zastupa....Pa sta vas narod boli dupe ko koga zastupa kad vas niko ne zastupa....

Poruka
18.037
IZBORI U SRBIJI

PRETHODNE VESTI:

https://www.danas.rs/politika/izbori-2020/vucic-parlamentarni-izbori-26-aprila-zelim-svima-uspeh/

https://www.blic.rs/vesti/politika/...ale-skupove-ali-izbori-se-odlazu-samo/gj9v99t

https://www.blic.rs/vesti/politika/...campaign=push_33b0a10fa7e6747&utm_medium=push
Pogledajte prilog 644582

Стари агент ДСС-удбе и бивши саветник Коштуњавог Ђоле Лажна Анкета сада је за бојкот. То у преводу значи да је СНС ослабио и да обавезно треба изаћи на изборе.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
27.659
Cajanka kod bota

Slušala par puta

Uglavnom mi se smuči od poluistina , neograničene pljuvačine po Srbima (kako mu ne dosadi, iz dana u dan) , ne znam da li sam čula par korisnih informacija od tolike pljuvačine i prekinem slušanje

Generalno ne volim taj tip šlihtaroških pristupa - samo ćemo se približiti džamogladiji oko nas ako pljujemo nas

Zato što to nije dobro, jer onda najsposobniji se spušta na nivo najnesposbnijih i najnemoralnijih i svi tonemo , mislim na ceo ovaj prostor

Sve u svemu u cilju ličnog mentalnog zdravlja izbegavati takve pljuvače i negativce ...

Podržavam Citat Odgovorite
Prijavite
  • Podržavam
Reactions:eremita, Александр Григорьевич, Neno i još 3 drugih

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
27.659
Mora se poceti sa ohrabrujucim vestima.........Ove sto traze hrabre srbe izazovu toliku depresiju kod srba da im treba milion godina da se oporave..
Znaci morace nesto u pozitivizmu....
Miljko Uzelac iz sela Josje skupio hrabrost i iskoristio SNS bilten sa Vucicevom slikom prilikom velike nuzde u poljskom WC....
O ovom nesvakidasnjem dogadjaju za sada vlasti cute.
Ministar Stefanovic se u otvorenom obracanju naciji samo izjasnio da ova drzava nece trpeti upotrebu i popularizaciju sredstava za higijenu koja ne zadovoljavaju visoke evropske standarde.

Svako mesto upotrebe neadekvatnih sredstava za higijenu bice izolovano , izvrsen uvidjaj i izvestaj predat na dalju obradu visim sudovima Srbije.
Srbija ce odlucno pokazati da stiti zdravlje svakog gradjanina Srbije , bez obzira na partijsku pripadnost i u kakvim uslovima vrsi nuzdu...
U znak podrske su se okupili i clanovi sindikata sudskih izvrsitelja i novinarska udruzenja....

U vecernjim casovima bice odrzana i prigodna kulturno zabavna manifestacija Ekologija i zdravlje , uz ucesce mladih i politicki angazovanih clanova iz okolnih sela...
Predstavnici lokalnih odbora SNS razmisljaju o tome da ovo postane tradicionalna manifestacija u ovom kraju....svakog 8 avgusta...
Svecanosti ce prisustvovati i clanovi vojske koji ce svojim dronovima opaliti simbolicno tri protivgradne rakete, kojih nije bilo u poslednjem nevremenu u selu.....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.