Quantcast

IZBORI U SRBIJI 21. JUNA

ГЛАСАЊЕ ИЛИ БОЈКОТ?

• АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – ЗА НАШУ ДЕЦУ

glasova: 21 14,7%
  • ИВИЦА ДАЧИЋ – „СПС, Јединствена Србија (ЈС) – Драган Марковић Палма“

glasova: 2 1,4%
  • АЛЕКСАНДАР ШАПИЋ – ПОБЕДА ЗА СРБИЈУ

glasova: 4 2,8%
  • СЕРГЕЈ ТРИФУНОВИЋ – ПОКРЕТ СЛОБОДНИХ ГРАЂАНА

glasova: 1 0,7%
  • Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ – СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА

glasova: 5 3,5%
  • МЕТЛА 2020

glasova: 12 8,4%
  • СУВЕРЕНИСТИ

glasova: 16 11,2%
  • УДС, ПОКС, Стамат., Завет., Народни блок, 1од5мил, Нек маске падну, Коал. за мир, Левијатан, мањине

glasova: 10 7,0%
  • БОЈКОТ

glasova: 72 50,3%

• Ukupno glasova
    143
  • Anketa je zatvorena .

Nikac od Rovina

Ističe se
Poruka
2.178
Nikac, je li ti to ismevas sve neregularnosti?
Tebe su Slavene rezultati I realnost toliko pogodili, tebe posebno, da sebi ne mozes, vidim, danima doci. Pises eseje Svakodnevno. Tuga jbt.. Ko da ti je neko oci iskopo.
Sta ja ismevam(ismjevam, ismijavam) sutra more bit malo jos nesto dodam sad nemam volje, samo kratko cu sad I uvijek da ismijem sto kmecite za procenat koji nevidite nidje drugo cak ni kod promicatelja zapadnijeh vrijednosti koji je manji nego u Srbiji o cemu cutis I ti I ostali a Sa vama I Tanja Ajfon. Mislim Sa vama, nekih vas tu oko, neka bude, 20ak :lol:
Nemoj samo onu suplju sta me briga kako je tamo I ta prica. Dodji sebi malo. Umi se, oguli jabuku, nemoras ogulit,sjedi, pojedi, razmisli. Kuda dalje u ova nesjajna vremena? :D
Poyy

Slaven777

Legenda
Poruka
50.175
Tebe su Slavene rezultati I realnost toliko pogodili, tebe posebno, da sebi ne mozes, vidim, danima doci. Pises eseje Svakodnevno. Tuga jbt.. Ko da ti je neko oci iskopo.
Sta ja ismevam(ismjevam, ismijavam) sutra more bit malo jos nesto dodam sad nemam volje, samo kratko cu sad I uvijek da ismijem sto kmecite za procenat koji nevidite nidje drugo cak ni kod promicatelja zapadnijeh vrijednosti koji je manji nego u Srbiji o cemu cutis I ti I ostali a Sa vama I Tanja Ajfon. Mislim Sa vama, nekih vas tu oko, neka bude, 20ak :lol:
Nemoj samo onu suplju sta me briga kako je tamo I ta prica. Dodji sebi malo. Umi se, oguli jabuku, nemoras ogulit,sjedi, pojedi, razmisli. Kuda dalje u ova nesjajna vremena? :D
Poyy
Zašto misliš da su me pogodili?

Ja jesam tužan, ali samo iz jednog jedinog razloga; što je SPAS prešao cenzus. Ali svkako preteruješ. :)

Slaven777

Legenda
Poruka
50.175
Poyy
Ne kontam ovo mi-vi što deliš diskutante.

Jesi li ti SNS?

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
26.578
Ako se pogleda reakcija u nekim sredinama, bukvalno treba sve postojece partije koje se zovu opozicija skinuti sa spiska....
Zasto?
Pa ovo nisu bili predsednicki izbori, a oni su se ponasali kao da jesu.
Imali su priliku i odgovornost da se ponude na lokalu, to znaci da su mogli i trebali da lokalne probleme cak i zloupotrebe, ebiga masovno koriscena stvar danas u ljudskim odnosima je da se ljudi lako dohvate i obecanja praznog u odnosu na nesto ustajalo, to pali i kod zena....

Kako onda objasnjavati sve ove sto su izasli , vadikale , oni su istorija, seselj je samo realiti, ali ima par stranaka tipa lsd, tj ldp, koje se loze da postoje a posle ovoga ne bi smele da postoje, ne mislim zabrana, nego opsti pogrom...ignore vasim recnikom receno..

Milion primera ima za zloupotrebu vlasti, ali to narodu ne smeta, to je tek posebno pitanje, da li to menjati ili ostati kompletno korumpiran narod..
Ja se slazem da ne diramo tu korupciju , kad vec vole da ih tretiraju kao stoku, ali nek odrede samo jednu oblast, neki gradic, gde nece biti dozvoljeno tj bice bar neke sanse da se izbegne uzivanje u totalnoj korupciji...i odmah bih se preselio tamo, cisto da dam vecu sansu takvom okruzenju da proradi...

Da li to vazi i za SNS i SPS?
Vazi i za njih, ali one su pozicione, a da valja ne bi bile pozicione partije...
Ali svi mi znamo da je veca sansa da opstane taj totalni korpcioni mentalitet naroda i onda se nece nista promeniti..
Ja prvi ne reagujem nista, ama bas nista, ni na primedbe ni na prituzbe kad osetim taj mentalitet..
A mogu...znaci uvek imam neki nivo moci da mogu uz neko natezanje svojih moci da otezam korupciju, ili zloupotrebu nekih sistema i puteva...
I to obicno primenjujem u dobroj nadi na pocetku da vidimo , da li ce se pokazati kao ljudi...

Ako vidis da prihvataju i ugradjuju u svoju korist i strategiju uspeha...rezultate promene na bolje, npr cene nekretnina porastu usled boljih uslova zivota na tom mestu , a to se stvarno desava u realu, samo treba godinu , dve da se to pocne da desava, a nema drugih reakcija nego samo to mrdanje dupeta, onda gledas kako reaguju na negativne pojave, a ako tamo bude ignorisanje, znaci da su lezilebovici , a to je obicno slucaj kod naroda...valjda seljacko tumacenje socijalizam, posto to jeste seljacko tumacenje socijalizam...a ima negde i gradsko tumacenje socijalizam...mnogo redje danas, ali se desavalo...
Za mlade je sve ovo novina, prvi put cuju, verovatno ne mogu ni da zamisle o cemu se tu radi...

Zato sto su navikli na ovo danas...
Ljudi ne veruju ali osecaju ponegde da je zbog rata 1999, i silnih porusenih transformatora, i dan danas privremen transformator u mnogim gradskim naseljima, sa uzasnom radnom karakteristikom, dok je orginalni bio prebacen 1999 nekom drugom gradu gde je odleteo njihov u vazduh...
Ok, snalazenje i privremeno resenje...ali danas je punih 20 godina privremenog resenja....
U okolini BG ne umeju da iskljuce samo jednu potrosacku grupu, nego mora da iskljuce sve da bi ponovo ukljucili sve osim te jedne...
U nekim mestima provincije, trafo izaziva prekid struje dva puta dnevno na 12h po par minuta , svaki dan u isto vreme....vreme moze da se promeni , pa ga promene na svakih 6 meseci...ali krntija od transformatora je razlog...
To su sve rezultati iste mentalne politike slepanja na SFRJ ostatke u planu i programu politicara i budzeta...
Jedino gde se ne shlepa jesu krecenja objekata kad se umesto 100k evra naplati 500k evra za izabrane firme...i to ako moze svake godine...
To se zove renoviranje objekata...

Poslednja izmena:

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
26.578
Ono sto je kratak zakljucak pretnodnog posta je da DS iako naizgled porazen bojkotom, ustvari nije porazen bojkotom, jeste da nema rezultate, ali bar nije pokazao konkretno sa dokazom da ga zabole dupe za narodne probleme kao sve ostale partije koje su izasle na izbore...ali bas sve...
One koje su za republiku a nisu za lokal, to su partije koje ne zele da se bakcu lokalnim problemima vlasti , i drustva, nego ih interesuje uredjenje odnosa u BG i privredno pa ce isto uz par zakona o radu da menjaju osecaj kako je ziveti u zemlji...
To moze biti plan neke partije, opredeljenost za global a ne lokal, ali ako nije, onda su pokazali da i ne shvataju koliko su otkriveni...
Tu opravdanja tipa, nismo imali prilike ne znace nista, bezvredna su....Ko jos dobija priliku ako pokaze da ne razume sta bi tu pomoglo, ne mora da pokaze da razume kako sad stoje stvari...nekad je obavezno oba....jer te zloupotrebljivac od danas angazuje, a interesuje ga neka promena u odnosu na danas..

franak

Elita
Poruka
22.029
Poyy
Otprilike i ja tako vidim.Inače nikada nisam bio član bilo koje stranke.Uključujući Komunističku,četničku,ustašku itd.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.