Izbori u SAD 2024. (Politička situacija u SAD 2)

Ko će pobediti na izborima?


  • Ukupno glasova
    2

Straks92

Stara legenda
Moderator
Poruka
77.197
"Pratićemo Ameriku, a 2024. godine pratićemo i našu fantastičnu Belu kuću", rekao je Tramp.
Posle rezultata stizale su vesti o tome da su republikanci nezadovoljni i da okreću leđa Trampu jer ga smatraju odgovornim za neke izgubljene trke, posebno kada je reč o kandidatima koje je lično podržao. Čak se pronela i vest da su ga kritikovali zato što je podržao dr Meheta Oza za guvernera Pensilvanije koji se proslavio gostovanjima kod Opre Vinfi.

https://www.euronews.rs/svet/fokus/...&utm_campaign=push-date-2022-11-12-news-68614

DONALD Tramp, 45. predsednik SAD i gubitnik na prošlim predsedničkim izborima, podneo je kandidaturu za predsedničke izbore 2024. godine.

https://www.novosti.rs/c/planeta/svet/1173214/donald-tramp-predsednik-amerike-kandidat-izbori

131047_tan2022-11-9-42538397-3_iff.jpg

Tanjug/AP Photo/Andrew Harnik

Link prethodne teme:
https://forum.krstarica.com/threads/politicka-situacija-u-sad.915912/page-801#post-45995297

Trampov kult je prejak i De Santis tu ništa ne može a ne verujem ni da će pokušati da ide za predsednika. Sa druge strane Tramp se naoštrio a repsi boljeg nemaju.
 
Poslednja izmena:
Sa druge strane, demokrate slave a šuška se i o kandidaturi Džoa Bajdena
uz curku ce da porazmisli sa dzil - ja kada jedem curku, obicno se komiram, ima nesto u curecem sto me osamuti

Biden Signals 2024 Run, Will Announce 'Early Next Year'


He and Jill will 'discuss' between Thanksgiving and Christmas...

iako ga je partija skrivala u kampanji zbog lošeg rejtinga i činjenice da ima dosta godina

:worth: Watch: Biden Thinks Russia Invaded Iraq

teaser image
“I think the context is that whether or not they’re pulling back from Fallujah...”

Bajden je u stvari PROROK, gleda iznutra, duhovno, zmureci [vidi sliku kako prorokuje], sa'ce Rusija da ispuni i to - samo se setite sta je sve najavljivao unapred, pa i invaziju na Ukrajinu!
 
Trump- OUT
De Santis - IN

Ovo je u stvari najbolje republikancima što im se moglo desiti jer bi i Bajdenov leš bio reizabran da je Tramp na drugoj strani.
Ovako šanse im rastu.
Trampov kult je prejak i De Santis tu ništa ne može a ne verujem ni da će pokušati da ide za predsednika. Sa druge strane Tramp se naoštrio a repsi boljeg nemaju. Inače to samo govori koliko ni Tramp ne veruje u sopstvenu priču o kradji kada želi opet da se kandiduje, znači smatra da ima šanse.

 
Trampov kult je prejak i De Santis tu ništa ne može a ne verujem ni da će pokušati da ide za predsednika. Sa druge strane Tramp se naoštrio a repsi boljeg nemaju. Inače to samo govori koliko ni Tramp ne veruje u sopstvenu priču o kradji kada želi opet da se kandiduje, znači smatra da ima šanse.

Valjda će im do izbora doći iz redneck guz'ca u glave. Mislim da onaj finansijski moćniji deo republikanaca ipak želi De Santisa. Ako se ne izbore za to Tramp neće dobiti bilo koga iz Demokratskog pula kandidata(iskreno sumnjam da će rizikovati sa senilnim Bajdenom ali čak ni njega ).
I ovi izbori su bili protiv Trampa tj njegova anti-harizma je ubedljivo najveće oružje demokrata nakon na mnogo načina jako lošeg mandata. U normalnim "ne-Tramp" uslovima republikanci bi ih pomeli.
 
pa jel bio predsednik vec? on ima sve sanse
kako ne veruje u kradju?
covece demorats i bajdena niko ne voli, oni su morali mnogo da nakradu, nisu tek malo kraduckali
Priče o kradji izbora su tu samo da bi Tramp održao svoju bazu medju glasačima Qanona i ostalih teoretičara zavera. Ima li smisla kandidovati se za nešto a trubiti kako će demokrate sve da pokradu. Kada učestvuješ u izbornoj trci ti joj daješ legitimitet kao i onoj prethodnoj. Ako pozoveš na bojkot i ulicu onda zaista veruješ u to a to ti Tramp nije sada.
 
Priče o kradji izbora su tu samo da bi Tramp održao svoju bazu medju glasačima Qanona i ostalih teoretičara zavera. Ima li smisla kandidovati se za nešto a trubiti kako će demokrate sve da pokradu. Kada učestvuješ u izbornoj trci ti joj daješ legitimitet kao i onoj prethodnoj. Ako pozoveš na bojkot i ulicu onda zaista veruješ u to a to ti Tramp nije sada.
niko ovde ne zove na bojkot i ulicu, samo na regularno brojanje glasova

BREAKING: Elections Clerk Says Uncounted Maricopa County Ballots From “Slot 3” Mixed In The SAME BAG As ALREADY COUNTED Ballots (VIDEO)

Maricopa County reports that 17,000 votes were placed in “box 3,” the separate bin where ballots were stuffed on election day.

These ballots are expected to lean nearly 100% Republican. However, as Kelli Ward noted, they want us to believe that only 17,000 ballots were affected by this issue that affected tens or hundreds of thousands of voters.

These ballots were transported to be counted at the Maricopa County Election Center.

We have no idea how many ballots were dropped in box 3 because they were not tabulated on site like they were supposed to be. They could have removed and added whatever votes they wanted to.

eto, i sada mi trebamo da lopovima verujemo na rec da nisi pokrali? bezumlje!
 
A kako misli da se dodje do regularnog brojanja ako se ne vrši pritisak protestima i bojkotom. Jednostavno to su priče samo da bi Tramp održao bazu glasača, kandiduje se za 2 dana kako je najavio, nešto će da kaže značajno 15 novembra. Mora što pre i bilo bi poželjno da ga hapse i sude mu pa će tako ispasti žrtva u kampanji i dobiti još više pristalica, napraviće Snoudena i Asanža od njega.
 
A kako misli da se dodje do regularnog brojanja ako se ne vrši pritisak protestima
da protestujemo, pa da nas proglase teroristima i zatvore na neodredjeno?
pa kada su trampa pokrali, i pohapsili ko je protestovao u kapitolu, ali samo nase, ti ljudi i dalje came, bez osude
u medjuvremenu bajden glumi hitlera, gleda se da se zarati i sa rusijom i kinom istovremeno, stampanje para se predstavlja kao lek za inflaciju, ...

ja stvarno ne znam, da li vi samo pakostite nama, ili ste se oprostili od pameti jos za vreme korone, ali necemo samo mi ameri patiti, cak necemo ni vise od eu... moje okruzenje je striktno republikansko, iz demokratskih hellholes ljudi ionako beze... i ti sada mislis da ljudi to i hoce, propast usa, kao mjk, autosovinizam, ...? ja razumem da kolege gastosi bi da nasa krava crkne, ali nemacka je na kolenima, a ne mi... videcemo kako ce se ova igra dalje odvijati
 

Ko nama garantuje da oni ne kradu, namestaju glasove za dems iza zatvorenih vrata? sve isto kao i 2020​

Behind Closed Doors: More on Runbeck Election Services in Maricopa County and the Scanning of Ballot Envelopes

From that point on the election takes place behind closed doors.

* * * * * * * * *

Runbeck Election Services has much of Maricopa’s election data, before it gets manipulated by Maricopa election officials. Runbeck knows exactly how many were on the qualified voter file (QVF) given to them by Maricopa. Runbeck knows how many ballots they printed, how many were mailed, to who, and when. They know exactly how many completed ballot envelopes were returned to their Phoenix headquarters. And if these came from USPS, or from polling places. They know how many completed ballot envelopes they scanned for signatures, and how many are left to scan. They possess the hi-res envelope signature images for EVERY Maricopa mail-in ballot.

Maricopa has still not provided all chain of custody documents from Runbeck and USPS for the 2020 election. When Cyber Ninja’s conducted their 2021 Maricopa audit, AZ Senate President Karan Fann would not permit Doug Logan to subpoena Runbeck for signature images, or any other information. In fact, Fann purposely blocked anyone from even talking with Runbeck. Runbeck has been shielded from every investigation involving Maricopa election fraud. Even Arizona AG Brnovich refused to interview staff at Runbeck.
 
Врховни суд САД је одбацио захтев МАГА-eкстремисткиње и председнице Републиканске партије Аризоне Кели Ворд да блокира преглед њене телефонске евиденције од стране изабраног Комитета Представничког дома који истражује случај побуне на Капитолу 6. јануара 2021. и она сада мора да преда записе и податке са свог мобилног телефона везано за 6. јануар 2021.

 
Ma, ... zamenjuje teze samo, i slyzi se poluistinama, da napada samo lake mete, da ga je desantis presisao itd
Ovo ti citaj:

President Trump told his Mar-a-Lago guests, “We cannot let them get away with it… Why is there not a special counsel for them? I’ve done nothing wrong. They’ve been involved in criminal activity…. These people are corrupt and yet they go after the innocent… Millions of pages, they’ve got nothing. You take a look at the fake impeachment hoax and I won. We won. We went through the whole process… Isn’t this sort of double jeopardy? We did so well in a very hostile Congress. I made a perfect phone call… Can you imagine if the call was actually a bad call?… Why aren’t they investigating all of the presidents who proceeded me? Obama, Clinton, the Bushes… They took documents with them. It is such an unfair situation that is happening. If they are going to investigate me they need to investigate all the others. They have to invade Bill and Hillary’s home… The Bush’s home… We living in a very bad country… Third world countries have their results in the next day… Our borders are wide open… Itf they really wanted to run against me they would say let him run… We’ve done nothing wrong and they’ve committed massive crimes. We are going to restore power to the people… As I’ve said earlier in the week our comeback starts right now…
 
Očekujemo Trump ov povratak na tweeter , videće se dalje , da li će se Donald kandidovati za izbore.
Ako Dobije Donald , takođe da očekujemo posle njegovog eventualnog mandata i kasnije kandidaturu Elon Musk a kao nezavisnog kandidata.
Mislim da će do tada imati dovoljno godina da bude zreo čovek i ozbiljan kandidat. Sada je još mlad.
 
Политички коментатор и бивши писац говора председника Џорџа В. Буша Дејвид Фрум и амерички политички коментатор и бивши адвокат Дејвид Френч, обојица конзервативци, у емисији The Morning Joe MSNBC-a коментаришу још један тотални промашај Републиканске стране који се огледа у погрешно постављеним приоритетима и самообманама предстојеће републиканске већине у Конгресу.

 

Back
Top