Izbori u SAD 2024. (Politička situacija u SAD 2)

Ko će pobediti na izborima?


  • Ukupno glasova
    2

Не рачунају се твитови, него то што је молио русе да окупирају Капитол 06.01.

Ту је Ненси Пелоси стајала са репетираном утоком да се брани од Руса, а Црвенокоса је са заставом СССР-а водила јуриш на Капитол.
 
Demsi su previše preuzeli tu baklju a pošto repsi hoće da budu drugačiji u svemu onda idu kontra.
Na samom početku su se folirali: "Naravno da bih ja Tramp odmah smoždio Rusiju ako zatreba. Ali ja vam kažem da nisu oni pretnja već Kina!"

A sad kad se ispostavilo da ipak Rus napada zemlje, a ne Kinez, sad su otvoreno putinovi pioniri (Taker Karlson)
 
President Donald Trump announced Saturday that the US is pulling out of the landmark Intermediate-Range Nuclear Forces Treaty with Russia, a decades-old agreement that has drawn the ire of the President.

"Russia has violated the agreement. They've been violating it for many years," Trump told reporters before boarding Air Force One to leave Nevada following a campaign rally.

https://www.cnn.com/2018/10/20/politics/donald-trump-us-arms-agreement-russia/index.html

Jel i ovo Tramp uradio za Putina? :per:
 
President Donald Trump announced Saturday that the US is pulling out of the landmark Intermediate-Range Nuclear Forces Treaty with Russia, a decades-old agreement that has drawn the ire of the President.

"Russia has violated the agreement. They've been violating it for many years," Trump told reporters before boarding Air Force One to leave Nevada following a campaign rally.

https://www.cnn.com/2018/10/20/politics/donald-trump-us-arms-agreement-russia/index.html

Jel i ovo Tramp uradio za Putina? :per:

Наравно, јер сатани путлеру одогвара атмосфера у којој гнусном народу може да тврди да "Нацисти и Бандеровци долазе да отму наше гасове из Сибира, сви су противу нас!".
 
President Donald Trump announced Saturday that the US is pulling out of the landmark Intermediate-Range Nuclear Forces Treaty with Russia, a decades-old agreement that has drawn the ire of the President.

"Russia has violated the agreement. They've been violating it for many years," Trump told reporters before boarding Air Force One to leave Nevada following a campaign rally.

https://www.cnn.com/2018/10/20/politics/donald-trump-us-arms-agreement-russia/index.html

Jel i ovo Tramp uradio za Putina? :per:

Gledaj ako je Putin kršio dogovor što verovatno jeste, poništavanje tog sporazuma nije u korist Putina već na njegovu štetu zapravo jer to onda znači da će i SAD prestati da poštuju dogovor.
 
Na samom početku su se folirali: "Naravno da bih ja Tramp odmah smoždio Rusiju ako zatreba. Ali ja vam kažem da nisu oni pretnja već Kina!"

A sad kad se ispostavilo da ipak Rus napada zemlje, a ne Kinez, sad su otvoreno putinovi pioniri (Taker Karlson)
Stvar je u tome što je Rusija počela svoje pohode negde pred kraj mandata Buša 2008. Do tada su Rusi bili mirni a vlast Buša i repsa je bila ok sa Rusima dok su se borili protiv Iraka i raznih džihada. Taman kada je došao Obama krenula se razmatrati Gruzija, Sirija i Ukrajina koje se vide kao ruski svet. Samim tim demsi imaju tapiju na antirusko dok repsi moraju ponuditi glasačima mi smo za diplomaciju. Inače Putin mora da se potajno divio Bušovim pohodima 2001-2007 koje je onda počeo da kopira od 2008.

 
Ja već vidim Trampa kako u kampanji gusla da će sprečiti Treći svetski i da Bajden ne zna sa Putinom a on zna. I to će na kraju da obuzme čitavi GOP osim Kornjače i par likova koji naginju demsima.
Nema to veze. Oni se ni ne pitaju mnogo. Sve se pita taj Establišment. Military Industrial Complex + Secret Service. Te 2 strukture su najvažnije.
Tramp sada neće postati predsednik makar ga upucali, jer je krizna situacija.
Kad su ga onoliko razguzili od 2016-2020, sad ga vala neće pustiti u WH nikad.
 
Omar je izabrala loš momenat za kritiku Izraela jer se tamo desio niz terorističkih napada. Sada repsi imaju većinu u donjem domu a oni su još više na strani Izraela nego recimo establis dems.
Баш је изабрала прави тренутак, јер су Израелци постали и сами могу да постану жртве крађе Америчког хајтека од Кинеза, јер као што су они покрали Амере (преко ф35 и хиперсоника афере), сада Кинези краду њих продајући им отворен софтвер и хардвер ... Чак је у мејин стрим стигло, послушај аналитуку Брендонову од Криса Шапела, који касни пар година за спознајама погубности двоструких алијанси државе Израел, са непријатељима Америчке и сопствене демократије, који комуњари њих саме...

6:40

Може слично да им се деси са Кином данас, као са Хитлером јуче, ког су довели на власти, мислећи да ће да направе Уједињени Европске Државе и своју државу у зони договора и са пројектованим бројем становника...

Лепо их искрени партнери и супортерси Израела упозоравају на самоубилаштво ''израел фрст'' доктрине у Америци, сада кад ниче нова идоелогија уједињења у блокове, који би Америку требао тоотално да маргинализује и тиме охрабри стара отворена непријатељства из прошлости...
 
Poslednja izmena:
Nema to veze. Oni se ni ne pitaju mnogo. Sve se pita taj Establišment. Military Industrial Complex + Secret Service. Te 2 strukture su najvažnije.
Tramp sada neće postati predsednik makar ga upucali, jer je krizna situacija.
Kad su ga onoliko razguzili od 2016-2020, sad ga vala neće pustiti u WH nikad.
Ти се бураз, превише везујеш за институције и личности, а не за идеологију и доктрину, зато и јеси путтлераш лајт, чак и како демс...

Послушај Носфера, он је хајајкју, већи чак и од невенке и Победоносцева, не буди лузер који ће у редстејтује у најбољем могућем лузерству Америчком (потенцијалном цепању, које најваљују конзерве репси)...
 
Ти се бураз, превише везујеш за институције и личности, а не за идеологију и доктрину, зато и јеси путтлераш лајт, чак и како демс...

Послушај Носфера, он је хајајкју, већи чак и од невенке и Победоносцева, не буди лузер који ће у редстејтује у најбољем могућем лузерству Америчком (потенцијалном цепању, које најваљују конзерве репси)...
Da mi lebac zavisi od toga pa ajde da tvoj savet duboko primim ka srcu.
Mislim, ja sam konzerva kako okreneš. Sve te AOC i Omarke meni su nako gadne commie populistkinje.
A i mislim ko da sam ja bitan. Krsta je malo srbijansko internet seoce. Totalno nevažno za US politiku.
Zbog čega i ne znam što svi zapeniste što sam ja konzervatorijum.
Nemam ništa protiv US doktrine. Više sam za DeSantisa nego za AOC. Tako je bilo i biće.
I opet što sam ja bitan?
 

Back
Top