Izbori u Beogradu

Umri_muski

Legenda
Poruka
54.784
Malo se dvoumim, jer to je bg tema, ali setim se kako je Vucic dosao na vlast...
U BG su izgubili DS, pa povuci potegni , ponovno izbori u Srbiji pa dobi Toma Grobar pa samo se skloni i eto ti Vucica na vlasti...

Tako da su izbori u BG itekako opsta politicka tema....garantujem da je sada kolicina para i uticaja u BG jos veca nego tada.....ko dobije beograd moze slobodno da trazi da se ostali izbori i ne racunaju...

E sad pitanje ko ce dobiti u BG?

Da vidite juce kolika jagma za birace u centru grada....
olovke, upaljaci, sveske, kalendari, rokovnici , torbe, kese, cvece, kape, salovi, gace, sto je stvarno i potrebno , narod je bogat, ali mnogi su ostali bez gaca...

Nisam napisao sta sam sve video da se daje kao poklon, a sta god da je, ko pobedi dobice vise...
 
Vladeta Janković+Moramo+Ajmo ljudi+neka desničarska lista ja se nadam Suverenisti koji su populisti ali su manje zlo od Boška vratara o Mici zavetnici i Miši piši ne vredi trošiti reči kao ni o Milošu ološu Dss
 
Ja totalno razlicito razmisljam , sto nije bas pravilno , kod izbora predsednika, SRbije i BG...
Mozda ovo razlika za BG i Srbija i ima neke male logike...ali sve ce oni to da smuljaju ako su SNS SPS SDS SRS mentaliteta...

Glasacu za micu precednicu a nikad nisam do sad
To je druga tema....ovo je samo Beogradski izbori....ni predsednicki ni Srbije..

Npr tu nema Milice , nema Vucica....
Vucic usred onog haosa sa Malim i rusenjem Cigan Male na kraju umesto u zatvor izvuce i malog na mesto ministra.....ni jednom ni drugom ni dlaka sa glave...
 
Malo se dvoumim, jer to je bg tema, ali setim se kako je Vucic dosao na vlast...
U BG su izgubili DS, pa povuci potegni , ponovno izbori u Srbiji pa dobi Toma Grobar pa samo se skloni i eto ti Vucica na vlasti...

Tako da su izbori u BG itekako opsta politicka tema....garantujem da je sada kolicina para i uticaja u BG jos veca nego tada.....ko dobije beograd moze slobodno da trazi da se ostali izbori i ne racunaju...

E sad pitanje ko ce dobiti u BG?

Da vidite juce kolika jagma za birace u centru grada....
olovke, upaljaci, sveske, kalendari, rokovnici , torbe, kese, cvece, kape, salovi, gace, sto je stvarno i potrebno , narod je bogat, ali mnogi su ostali bez gaca...

Nisam napisao sta sam sve video da se daje kao poklon, a sta god da je, ko pobedi dobice vise...
Posto na ovom forumu vazi za istinu da moji rodjaci iz Republike Srpske glasaju za Vucica?
Prave li vam oni problem i u Bg?
 
U mom komsiluku su juznaci na potezu....zavisi od opstine...Bosanci su bili gusce pakovanje na Dusanovcu i Konjarniku...

Na koji način je to uradio?

Nisam upućen, iskreno. A i mislim da Sanda nema šta da traži na političkoj sceni.
Mozda bih se i slozio da ne slusam stalno onu ruznjikavu muskaracu , ili tri njih, Biserko i kompanija...
Ovako ima vise strana, pa sto da se ne popune....
Biserko jednu , Mihajlovicka i Brnaba feminacisticku , Sanda tu sigurno nece, pa ostaje neka porodicna ili umereno nacionalna strana...
 
A trebace ljudi i kad se zavrsi autoput do Loznice za Rio Tinto part 2...
Cim se onaj seronja iz VU bande, onaj telegraista ili koji bese zuti list razglasio kao da neko hoce da mu otima zlato iz Bora....nije bez razloga...
 
Na koji način je to uradio?

Nisam upućen, iskreno. A i mislim da Sanda nema šta da traži na političkoj sceni.
– Milošu Jovanoviću nije dosta što sam ga pre dve godine pozvala da se vrati u stranački život, pa mi je posle „zahvalio“ potpisivanjem pisma koje od mene pravi stranog plaćenika zato što sam se zalagala za zajedničkog kandidata opozicije i bila protiv koalicija sa SNS. Bio je Jovanović i među onima koji su glasali za moje isključivanje o kome je prvi javio Informer – rekla je Rašković Ivić u svojoj izjavi za komentarpress.net i dodaje da je pritisak da izbaci Vukadinovića iz poslaničkog kluba postojao zbog toga što je on javno zastupao zajednički nastup opozicije i kritikovao koalicije sa SNS.
sendvičar bio i ostao,zato je ološ
 
Definitivno mislim da su ovaj put lokalni (pogotovo beogradski) izbori vazniji od predsednickih ili parlamentarnih , jer realno sanse da neka druga stranka dodje na vlast na repiblickom nivou su na nivou statisticke greske ali zato sanse da SNS izgubi Beograd su sasvim realne (sto je pozakao i onaj referendum u Januaru gde je ubedljivo pobedila opcija NE) , mislim da je vecini Beogradjana muka od SNS-a i glasace za bilo koga samo da im vidi ledja, ono uopste nece biti iznenadjenje ako vidimo sad da recimo gradjanisti glasaju za neke nacionalne opcije (tipa Raduleta, Micu ili Dveri) ili da naciJonalisti glasaju za neke gradjanske opcije tipa Mariniku, Cutu ili tako nekog , realno ono ko god bude bio u drugom krugu glasam protiv SNS-a .
Recimo u Beogradu cak i dobar deo penzionera je protiv Vucica, ja znam neke tu iz komsiluka, znaci sasvim su realne sanse da SNS izgubi Beograd (ono u najgorem slucaju sanse su 50-50) a od Beograda sve krece (jer ipak ovde Beograd je taj koji diktira neke opste trendove i raspolozenje i odakle sve krece, nekako je i logicno da je Beograd centar zbivanja a ne ne znam Mala Krsna, Aleksandrovac, Trstenik ili Prigrevica).
 
sendvičar bio i ostao,zato je ološ

Reko je da će praviti koaliciju sa opozicijom posle izbora. Videćemo da li će održati reč i da li se odturčio. Dok ne vidim, ne verujem.

Ako dođe do toga da svega nekoliko odbornika odlučuje o većini u Skupštini Grada, najveći kandidati da se priklone radikalima pre nego opoziciji su Jovanović i ova Šešeljeva zamena Milica Zavetnica.
 
1648745857317.png


Цеца Бојковић на скупу „Морамо“: Не знам зашто се Цветни трг тако зове, кад нема нити једног цветка (ВИДЕО)
 
Beogradski izbori: Opozicija ima šansu ako SPS ne pređe cenzus

U Beogradu je nešto napetija trka, odnosno veće šanse opozicije da pokupi glasove, ali u različitim scenarijima to i dalje ne deluje dovoljno apsolutnu većinu. Ipak, šanse da opozicija uzme parlament postoje ali samo uz nadu da SPS ne uspe da pređe cenzus u Beogradu (za šta su šanse minimalne, kako su naglasili istraživači), a da to učine barem dve liste od narednih: Ajmo ljudi, Suverenisti, Patriotski blok ili NADA.

„U toj situaciji bila bi moguća promena vlasti u Beogradu“, zaključuje se u analizi.

A podaci pokazuju da, u slučaju najveće izlaznosti od oko 915.000 glasova sigurnih i nesigurnih birača, koalicija oko SNS na čelu sa Aleksandrom Šapićem osvojila bi 43%, dok bi socijalisti mogli da osvoje 4.5%.

Najjača opoziciona grupacija oko Vladete Jankovića osvojila bi oko 27%, a koalicija Moramo 11%.

Iznad cenzusa po ovoj projekciji završili bi i NADA i koalicija oko Duška Vujoševića sa nešto preko 3%.

Ako se posmatraju samo sigurni glasači, situacija je povoljnija za naprednjake, te bi uz izlaznost od oko 755.000 ljudi, oni mogli da osvoje 46%, socijalisti i ovog puta oko 4.5%, NADA 3.5%, a dve najveće opozicione grupacije osvojile bi oko 39% zajedno.

Kompletno istraživanje sa infograficima možete pogledati na sajtu projekta „Šta Srbija misli“.
 
Bez namere da uticem da vi menjate misljenje, meni je moramo antipatican, ubija me ona zena sto stalno trazi veca prava za zene....i stalno joj zene neravnopravne i zapostavljene...a masa profesija su samo zene......i to sedecih i dobro placenih...

Bas me nisu nimalo privoleli , tj totalno su mi antipaticni...a razumno i ne znam sta bi forsirali..

Sa druge strane, 5tica je suvise matora....bas guraju 60 70....Danas je bio miting kod doma sindikata....slucajno sam naleteo , mada ja to kazem sudbinski...ima razloga sigurno...
Publika im nije losa....tj simpatizeri , prilicno kulturan svet...
I podelili su grupu na predsednicku , republicku i beogradsku, sto je takodje fer...nije strateski mozda dobro ali je fer...

Stoga mi se cini da bi bili dobri realizatori , ali da im treba neko ko je razbijac...kao sto su mene trazili da budem razbijac da bi ovi mirniji odradili posao koncentrisano i mirno...
Zamisli Malog kad se prljavim trikovima i Sapica koji je tu u rangu Divca, sto znaci mutno mutno....i vucica koji podmuklo koristi ispremestanost, sta pitas me za stanje u Angoli....
Ima da ih smute poprilicno , ne da ih razbiju , ali da im trose vreme i snagu..

U svakom slucaju BG ce odluciti zastojem ili totalnim obaranjem u trecem krugu , ako bude dovoljno jak....Zaeban je politicki BG ...

Bg je uzasno politicki jak....nemate pojma koliko , to nije samo birokratija....kako se unutrasnjosti cini....ni blizu...
Ali kao sto ja to znam, sigurno jos bolje znaju oni koji bi otisli u zatvor da to ne znaju, znaci Mali i Vucic...tako da .....arena je otvorena ...
 
Inace sramota je sto se u Srbiji srbi dele na podobne seljacice i nepodobne....
Ali to je moranje kad je moral lopovski, a zvanicno se to ne moze nego mora biti svaki covek dualac, i ko moze onda je podoban, ko ne moze on je seljacina....
 
Nisu slicni jovanovic i sanda....to su ipak razliciti politicki metodi borbe...
Tako su se i okupili......Jovanovic privoleo agresivniju varijantu, a sanda je uz necemo da se koljemo varijantu, nego zdrav si pametan pa sam odluci...

Dan raspleta.....
 

Back
Top