Izbor za najveću rusolaž svih vremena

Koja je najveća rusolaž ikada izrečena?


  • Ukupno glasova
    10
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
2. Amerika i EUrupa samo samo što nisu ekonomski propale

Laž koja korene vuče iz Titovog vremena. Doduše, tada Zapad još nije bio propao u bedu i nemaštinu kao danas ali se pevalo ''Amerika i Engleska biće zemlja proleterska'' i uz komšijsku kaficu i muziku Slavuja iz Mrčajevaca debatovalo o crnačkom radu tamo negde. Američki čovek, slomljen radom od jutra do sutra, nema vremena za ozbiljnu kulturu, već se prepušta lakoj zabavi u vidu holivudskih filmova i r'n'r muzike.

Danas se situacija drastično pogoršala, pola Amerikanaca nema ni dolara ušteđevine i ne bi mogli da plate kiriju sledećeg meseca ako bi ostali bez posla. Beda i nemaština na sve strane. Britanci danima stoje u redovima za benzin a u Nemačkoj ne možeš da nađeš litar zejtina.

Dokazi:

unnamed-2.jpg



_120815811_out.jpg




Ali, ko im kriv kad nisu hteli komunizam.
 
1. U Rusiji prosečna starost iznosi 55 godina
2. Rusi ne znaju da naprave ni udicu
3. Amerika će nas braniti od Turske
4 Mi treba samo da kopiramo neoliberalni privredni model po svaku cenu jer će nas to dovesti do blagostanja
5. Država samo treba da stvori privredni ambijent i ni o čemu drugom ne treba da odlučuje
6. Na granici čeka 6 milijadi evra da uđe čim Sloba padne
7. Mi treba da predamo svoje krivce Haškom tribunalu jer ako ne predamo to znači da smo mi krivi
8. Haški sud je nepristrasan i mi treba da prihvatimo našu krivicu zbog vlastite katarze a to će učiniti i naši susedi
9. Do 2005. godine bićemo član EU
10. Ulaskom u NATO obezbedićemo mir i stabinost u regionu
11. Rusija će propadnuti ako napadne Ukrajinu jer će joj Evropa i Amerika uvesti sankcije
12. Ulazak stranih mega marketa podstaknuće domaću proizvodnju
13 Ulazak stranih banaka podstaći će razvoj naše privrede
14. Ukidanje funkcije i kontrole platnog prometa jeste naša razvojna šansa
15.Rusija je sprečila da nas Savet bezbednosti proglasi genocidnim zato što nam želi najgore
16. Ruse isključvo zanimaju vlastiti interesi dok kod Amera i Evropljana to nije slučaj
17. Natodudlanje je tako božanstveno
18. Treba odbaciti Isusa Hrista i prihvatiti Serbonu, u svakom slučaju Isusa treba odbaciti
 
4. Stvorićemo rusko-srpsku imperiju

Pogodnosti koje ova državna zajednica donosi Srbiji:

1) Jeftiniji gas i nafta, manji računi za grejanje
2) Ruske vojne baze i nuklearne bojeve glave na teritoriji Srbije, ''Niko ne sme da vas bije''
3) Oslobađanje KiM i proterivanje NATO vojske i šipaca
4) Prisajedinjenje Republike Srpske, Republike Srpske Krajine, Crne Gore i Makedonije, izbijanje na Jadransko more
5) Daleko bolji rezultati na OI i drugim sportskim takmičenjima
6) Konačno Srbija do Tokija

Samo da Rusi izađu na Dunav, pravimo koridor 22 i to je to. Bajden i Šolc kadar nevera.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top