Izbor za MISTERA foruma

Izbor za MISTERA foruma

  • POP Mare

  • Lupetalo

  • Keeper

  • DJ_MaRe

  • Shinoda

  • Alexxandar

  • Master Chief

  • AntunTun

  • cyb3r

  • Grim Reaper


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@ pop: jeb'ga matori, shta da ti kazhem. prljavo igram. gledaj sad ovo:

@ wildica: pusti muzha, glasaj za mene, obecjavam da cju te chastiti pivom :D znam da volish ;p

[size=-2]a sad cju da poshaljem pp cjeri da dodje shto pre.... ;p shalim se, to vecj necju ;p[/size]
 
za svog muzhicja autsajdera u ovom izboru ;p
no ne zameram ti, nisi upala u zamku i polakomila se za pivom, no si ostala verna svom muzhicju ka' prava poshtena indijanka ;p
iako je luzer ;p

a pop se izjednachio sa mnom.
ooooo... ko me to izda'?
pope, ajd mi da se pobijemo pa ko.... u stvari ne smem.
ajd na partiju shaha ;p
 
Keeper:
za svog muzhicja autsajdera u ovom izboru ;p
no ne zameram ti, nisi upala u zamku i polakomila se za pivom, no si ostala verna svom muzhicju ka' prava poshtena indijanka ;p
iako je luzer ;p

a pop se izjednachio sa mnom.
ooooo... ko me to izda'?
pope, ajd mi da se pobijemo pa ko.... u stvari ne smem.
ajd na partiju shaha ;p

Ce te utepam Keeperu...zar glasanje ne bi trebalo da bude tajno:D
 
Ako se vec zamlacujete sa ovakvim ispraznim glupostima, trebalo bi da postoje i neka pravila igre...

Posto je ovo na Tinejdzerima, pravo ucesca na izboru trebalo bi da imaju samo tinejdzeri...Znaci,DJ_MaRe, POP Mare, Keeper i ostali slicni likovi ne bi trebalo da ucestvuju... Vidim, na listi je i onaj nebulozni freak AntunTun, jos vam je samo i on falio...

Normalno, i na onoj temi za izbor za miss trebalo bi da ucestvuju samo tinejdzerke.

Bilo ko od vas da pobedi na ovoj i na onoj drugoj temi, to ce biti sramota za ovaj pod-forum, pa i za citavu Krstaricu...
Uostalom, dovoljno je sramota sto se uopste ovakve i slicne teme otvaraju ovde i sto su ovoliko popularne.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top