Quantcast

Izbor polovnjaka

Šta biste izabrali?

• Citroen C4 Picasso Mk 2

glasova: 0 0,0%
  • Renault Scenic Mk 3

glasova: 2 13,3%
  • Citroen C4 Mk2

glasova: 1 6,7%
  • Fiat 500L

• Opel Meriva Mk2

• Opel Zafira Mk3

• Folkswagen Touran

glasova: 4 26,7%
  • Nešto drugo, navešću na temi šta

glasova: 6 40,0%
  • Golf Plus/Sportvan

• Ukupno glasova
    15
  • Anketa je zatvorena .

milospv

Iskusan
Poruka
5.171
Raslojili smo se i kao drustvo i kao vozaci... Ranije se svi u Ficu/Juga potrpaju i stvari na galeriju i lagano. Sad ako ces na skijanje, drzace za slike, ako si mlada mama daj 500L, ako zena fudbalera, daj Range Rover...

igi192

Elita
Poruka
18.252
Super je. Šteta što je karavan.
Krs brt 230k :)... E ovakav je bio kod kolege na auto školi samo limuzina od 80k do 560k koliko je bio prešao u rukama početnika... motor menjač nije dirao ni turbo jedino je menjao 1 bravu 2x kvacilo i redovno servisirso ...probaj to kod nekog novog Francuza ili Rumuna.. Pre toga je imao C3 do 250k km je dao cenu novog u popravke ..a ja mu lepo govorio uzmu mecku gde ces to za školu..Danans nema šanse da kupi nešto drugo

serbianleprechaun

Početnik
Poruka
6
Zdravo svima - Srećna Nova godina i sve najj! :)
Treba mi savet za kupovinu polovnog automobila - automatika - cifra do 3.500

Unapred da kažem ne bih razumeo komentare protiv automatika generalno, tako da ko je planirao da se ne trudi.
Specifično do modela - da. Npr. čuo sam da je Toyota automatik ok - ali ne znam kakav je npr. renault clio, (koji je ok model) kao automatik :)

igi192

Elita
Poruka
18.252
Zdravo svima - Srećna Nova godina i sve najj! :)
Treba mi savet za kupovinu polovnog automobila - automatika - cifra do 3.500

Unapred da kažem ne bih razumeo komentare protiv automatika generalno, tako da ko je planirao da se ne trudi.
Specifično do modela - da. Npr. čuo sam da je Toyota automatik ok - ali ne znam kakav je npr. renault clio, (koji je ok model) kao automatik :)
Ne bih ti preporučio nikakav automatik od 3500€.. Ako si vec odlučio i želiš da budeš pametan nemam nista protiv.... dsg on kad zasteka a to će da se desi ako ga budeš držao je obično mecharonic i košta ko 1/3 tog sto želiš da das za auto..
. Ove tipotronic i S tronic nebi ni gledao em se kvare em saltaju katastrofa.. Bmw nekog pristojnog ne možeš da dokucis Mercedesa takođe.. Renault je katastrofa.. Naučit ces se ti polako.. Sve u svemu za te pare nema ništa pristojno ili dodaj malo ili kupi manuelnog..

milospv

Iskusan
Poruka
5.171

igi192

Elita
Poruka
18.252
I sad je on jeftiniji od skode ili pastata sa 2,0 PD motorom 2005-2006 i, dsg6 .. nema logike.. Tog pastata ja kupim za 1k evra a ovog BMW ne mogu.. Ne razumem nema logike ..

Poslednja izmena:

igi192

Elita
Poruka
18.252
Sve je to lepo, ali tu svakako ima gomila sitnica koje će uskoro biti za zamenu, što sigurno neće biti jeftino zadovoljstvo. Motor će ići još dugo.
760k za 4 godne je cifra... Dobar je to motor generalno jako dobar auto dobro sastavljen .
Moze bit a i ne mora da znaci dosta toga je već promenjeno verovatno i par puta ali, ti sto im mercedesov srvis održava na zapadu a država ili opština plaćaju tu se menja dosta toga i kad posumljaju..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.