Izbegavajte kupovinu ovih 10 automobila koji će se verovatno pokvariti nakon 100.000 milja

uz tvoju površnost i kvarnost
Aha a jel vidis sad kako je to kad ti okacis najjeftinije i pritom u istom ovakvom stanju i busas se kako je nesto jeftino?
Samo sam cekao da se upecas.
Inace ako vidis far je citav ali su mu verovatno uske popucale a one se mogu izvariti i uraditi da niko ne provali da su radjene. Postoje plasticari koji popravljaju farove i plastike na istim kao i na stop lampama.

evo ako neko hoće sa kupi space technology laser led light za svoj BMW 😀

IMG_5950.jpg

Koliko tvoj auto vredi i koliko vredi taj sa laserskim farom onda mu onih 1000€ dodje jeftinije nego taj tvoj far od 20€.

Sam sebe demantujes?
Srecom postoje otpadi pa kao sto sam rekao taj tvoj far od 20€ je preskup naspram ovih 150€ za auto koji kosta preko 20k eura.
https://www.kupujemprodajem.com/aut...-laser-led-far-adaptive-desni/oglas/158472400
Vredi, za vas preporodavce ne vredi jer vi ne cenite automobile kao ljubitelji nego samo gledate materijalnu korist.

Aha a jel vidis sad kako je to kad ti okacis najjeftinije i pritom u istom ovakvom stanju i busas se kako je nesto jeftino?
Samo sam cekao da se upecas.
Inace ako vidis far je citav ali su mu verovatno uske popucale a one se mogu izvariti i uraditi da niko ne provali da su radjene. Postoje plasticari koji popravljaju farove i plastike na istim kao i na stop lampama.
Baba opravi naočare.

Back