Izbavitelj

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Danasnja vlast u Srbiji vise ne stima jer gubi podrsku naroda....I njihovi vlastiti biraci im okrecu ledja.....Nije kapitalizam ONO sto su oni zamisljali dok su gledali Svajcarsku i Norvesku na TV.....Liberalni kapitalizam je GADNA STVAR...



Patrioti i radikali odavno su stado bez gazde....

Tumaraju politickim prostorima izmedju odsutnog i politicki pokojnog Seselja, nejakog Tome i zbunjenog Kostunice...

I nigde ne mogu da se smire...



Ko ce tu naci izlaz?

Verovatno Jeremic..........Narod kaze da je treca sreca....(Posle Brankovica i Draskovica eto i Jeremica da se okusa pred licem vaskolikog srpstva...)



On treba da osnuje novu partiju....

I da pokupi sve NEZADOVOLJNIKE OTADZBINE POD JEDNU ZASTAVU...



I da izadje na izbore sa parolom: "VENI, VIDI, VICI !"
:ok:
 
Тај Јеремић је по свему судећи обичан маркетинг и фора са добрим и лошим полицајцем. Он је као патриотско крило ДСа, а Шутановац пронатовско, а Бота је ту негде између зависно од тога дал је за унутрашњу употребу обмањивање народа или за показивање пред страним газдама.
 
Xena, procitaj jos jednom i zapamti ovaj moj VIZIONARSKI TOPIK.....

Jednog dana ces se uveriti u mudrost starog Blajba....

Јеремић - КОЈИ ДОВОДИ ТУРКЕ У СРБИЈУ..... ма иди, брееееееее............ не кажем да он није страним службама "кец из рукава" - АЛИ НЕМА ШАНСЕ...
 
Jeremic je SLEDECI PREDSEDNIK SRBIJE!

Ne bi me iznenadilo. To je nevidjeno jasna igra.

Jeremija je forsiran kao neki "patriota " ....sad je shatro izduvao....verovatno napusti DS.....a u sustini on je i dalje DS.....kao sto je i Ceda .......Sve je to ista ekipa samo raznim takvim igricama manipulisu ovim retardiranim narodom.
 
Xena, procitaj jos jednom i zapamti ovaj moj VIZIONARSKI TOPIK.....

Jednog dana ces se uveriti u mudrost starog Blajba....

Čitam ali veruj mi, nema od te mudrosti ništa.
Nije da se radujem ali osuđeni smo na Grobara a šta će posle njega biti to ne možemo ni da naslutimo. Pre nego na Jeremića ja bih se kladila na Ivicu :roll:
 
Јеремић - КОЈИ ДОВОДИ ТУРКЕ У СРБИЈУ..... ма иди, брееееееее............ не кажем да он није страним службама "кец из рукава" - АЛИ НЕМА ШАНСЕ...

Naravno!

Posto je Srbija okrenula ledja Evropi, MORACE nekom carstvu da se prikloni....

NSP ne poznaje i ne priznaje slobodne strelce...

A to ce biti TOPLO TURSKO KRILO na koga su Srbi vec navikli kroz vekove...

Balkanska unija sa turskom na celu ce biti PROTIVTEZA EU.

Pisi Mito, pisi, ovo su PREDSKAZANJA koja ce se ostvariti!
 
Čitam ali veruj mi, nema od te mudrosti ništa.
Nije da se radujem ali osuđeni smo na Grobara a šta će posle njega biti to ne možemo ni da naslutimo. Pre nego na Jeremića ja bih se kladila na Ivicu :roll:

Davne 1988. godine ja sam nakon slobinog govora na Kosovu rekao drustvu: "Ovo je objava rata!"

I niko mi nije verovao.....

Jos uvek mi ne verujete?
 
Ne bi me iznenadilo. To je nevidjeno jasna igra.

Jeremija je forsiran kao neki "patriota " ....sad je shatro izduvao....verovatno napusti DS.....a u sustini on je i dalje DS.....kao sto je i Ceda .......Sve je to ista ekipa samo raznim takvim igricama manipulisu ovim retardiranim narodom.

Lucidan komentar!

Znam ja da ti to MOZES....
 
a mozda ce napokon neki ocajnik da se opase explozivom i digne i vladu i skupstinu u vazduh

hmm nije ni cudo sto nam je zabranjeno nosenje vatrenog oruzja..idiJoti i kreteni moraju nekako da se zastite od naroda..
 
Ne bi me iznenadilo. To je nevidjeno jasna igra.

Jeremija je forsiran kao neki "patriota " ....sad je shatro izduvao....verovatno napusti DS.....a u sustini on je i dalje DS.....kao sto je i Ceda .......Sve je to ista ekipa samo raznim takvim igricama manipulisu ovim retardiranim narodom.



tačno tako.......jeremić je trojanska konjina koja je ubačena od strane dosmanlija spremajući se za izbore.......svesni su i oni da će tadić puca svakim danaom sve više i više........
 
Danasnja vlast u Srbiji vise ne stima jer gubi podrsku naroda....I njihovi vlastiti biraci im okrecu ledja.....Nije kapitalizam ONO sto su oni zamisljali dok su gledali Svajcarsku i Norvesku na TV.....Liberalni kapitalizam je GADNA STVAR...



Patrioti i radikali odavno su stado bez gazde....

Tumaraju politickim prostorima izmedju odsutnog i politicki pokojnog Seselja, nejakog Tome i zbunjenog Kostunice...

I nigde ne mogu da se smire...



Ko ce tu naci izlaz?

Verovatno Jeremic..........Narod kaze da je treca sreca....(Posle Brankovica i Draskovica eto i Jeremica da se okusa pred licem vaskolikog srpstva...)



On treba da osnuje novu partiju....

I da pokupi sve NEZADOVOLJNIKE OTADZBINE POD JEDNU ZASTAVU...



I da izadje na izbore sa parolom: "VENI, VIDI, VICI !"
:ok:

ко це кога да избави ....
а са турском ...- бас пресрецни :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ma srbski narod ima da glasa za Šešelja.


A kada ga izglasa ima da traži od zapada da ga vrati u stanju u kakvom ga je kidnapovao.

A ako neće onda kompletno svo zapadno vlasništo oduzeti a ambasadore u aps.
 

Back
Top