Evo ovako, mozda sam omasio temu al ne znam gde da stavim 
vec dugo ja i devojka imamo sex bez kondoma i nije bilo problema sto se tice trudnoce, izvadim ga na vreme i to je to.
znam da se sperma izbacuje i pre trenutka svrsavanja ali u malim kolicinama.
citao sam dosta po internetu i dosao do nekih zakljucaka da se pre svrsavanja izbacuje sperma ostala u penisu od prethodnog odnosa ili samozadovoljavanja ako nije proslo odredjeno vreme i nije prociscen kanal mokrenjem.
ono sto hocu da pitam jeste, da li je to tacno, ili se sperma izbacuje pri svakom odnosu ili stanju napaljenosti iako je "cist" penis.
molim ozbiljne odgovore
vec dugo ja i devojka imamo sex bez kondoma i nije bilo problema sto se tice trudnoce, izvadim ga na vreme i to je to.
znam da se sperma izbacuje i pre trenutka svrsavanja ali u malim kolicinama.
citao sam dosta po internetu i dosao do nekih zakljucaka da se pre svrsavanja izbacuje sperma ostala u penisu od prethodnog odnosa ili samozadovoljavanja ako nije proslo odredjeno vreme i nije prociscen kanal mokrenjem.
ono sto hocu da pitam jeste, da li je to tacno, ili se sperma izbacuje pri svakom odnosu ili stanju napaljenosti iako je "cist" penis.
molim ozbiljne odgovore

))