IZBACILA UČENIKA SA ČASA JER NIJE PLATIO RATU ZA EKSKURZIJU

...lepo ti kazem musko koje kmeci kao neka baba profi naricaca nije musko i nakon toga tacka kao vrata:mrgreen:.

...ako nisi sposoban da teglis ono sta si izrodio nisi ni bio za decu...da tucam kamen ja zensko istucala bih ga ali dete ne bih pred svima ponizila:lol:

dal je zavrseno vase unutrasnje praznjenje na forumu ili ima jos?

na kraju ce vam biti lakse (ljakse...ha, ha, ha...)

Pa dobro Tihi, kako dođe do 50€ po đaku, yebemmumiša??? :rotf: Hajde malo poradi na brojevima i ciframa. Jasno je da imaš želju, ali ne čitaju ovo samo ovi koji nisu evoluirali. :lol:

sad kad sam bio u sharm el sheiku pre 2 meseca bila je i grupa djaka iz neke privatne gimnazije iz beograda njih 30tak .

znam profereno da vlasnici turistickih agencija podmicuju prvo direktore da daju njima posao , a onda i profesore da sto veci broj djaka povedu na putovanje

Ovaj slucaj treba gledati sa dve strane a jedna od njih je i ta da u nekim skolama nije dovoljan odziv za ekskurziju i da u tom slucaju ista i otpada.Razlog je taj da mora biti dovoljan broj dece da bi ekskurzija bila organizovana.Medjutim na zahtev roditelja koji imaju novca da se ekskurzija odrzi prime se i roditelji koji to nisu u stanju da ispostuju a onda kad dodje rata -para nema a direktor jasi nastavnicu da stvori pare koje moraju da se daju agenciji.
Zato je ta nastavnica tako odreagovala jer joj je pukao film i vise nije znala kako da resi taj problem oko placanja rate.
U ovom slucaju se ne radi o zaradi nastavnika sto ce da vodi ekskurziju nego o roditeljima i njihovom problemu s novcem kojeg sve manje ima a oni se i dalje upustaju u nesto sto vise ne mogu da ispostuju.
Naravno,sto bi rekao Tihi,ne treba kriviti roditelje nego vlast zbog koje ti roditelji ne mogu svojoj deci ni ekskurziju da priuste.

Ovaj slucaj treba gledati sa dve strane a jedna od njih je i ta da u nekim skolama nije dovoljan odziv za ekskurziju i da u tom slucaju ista i otpada.Razlog je taj da mora biti dovoljan broj dece da bi ekskurzija bila organizovana.Medjutim na zahtev roditelja koji imaju novca da se ekskurzija odrzi prime se i roditelji koji to nisu u stanju da ispostuju a onda kad dodje rata -para nema a direktor jasi nastavnicu da stvori pare koje moraju da se daju agenciji.
Zato je ta nastavnica tako odreagovala jer joj je pukao film i vise nije znala kako da resi taj problem oko placanja rate.
U ovom slucaju se ne radi o zaradi nastavnika sto ce da vodi ekskurziju nego o roditeljima i njihovom problemu s novcem kojeg sve manje ima a oni se i dalje upustaju u nesto sto vise ne mogu da ispostuju.
Naravno,sto bi rekao Tihi,ne treba kriviti roditelje nego vlast zbog koje ti roditelji ne mogu svojoj deci ni ekskurziju da priuste.
:super::klap:

sad kad sam bio u sharm el sheiku pre 2 meseca bila je i grupa djaka iz neke privatne gimnazije iz beograda njih 30tak .

znam profereno da vlasnici turistickih agencija podmicuju prvo direktore da daju njima posao , a onda i profesore da sto veci broj djaka povedu na putovanje

Ko moze da natera roditelja da na silu posalje dete zato sto ga "sili" nastavnik? Takav se moze prijaviti direktoru, a moze i na visoj instanci.
Nema te sile koja bi mene recimo naterala da okruzim DA i poptisem...
Ne razumem stvarno, ovaj slucaj (procitala sam) je cist bezobrazluk ovog zadriglog gospodina tatu, ako nije imao, mogao je pozajmiti kad je vec pristao, ako je mogao - trebalo je platiti, ako nije hteo dete da salje, nije ni trebalo da ista potpisuje ili upisuje

http://www.kurir-info.rs/beograd/izbacila-ucenika-sa-casa-jer-nije-platio-ratu-za-ekskurziju-64274.php
Ovo ce biti sve cesci slucaj. Dovoljno sto deca tajkuna i rezimskih lopova gledaju radnicku decu kao nize vrednu a sad se u to ukljucuju i profesori.
Багра једна капиталистичка.
Е да је среће, па да ђаци имају бесплатне екскурзије, а не овако , пола их иде поле не а и ови који крену једва нађу паре за то !

...lepo ti kazem musko koje kmeci kao neka baba profi naricaca nije musko i nakon toga tacka kao vrata:mrgreen:.

...ako nisi sposoban da teglis ono sta si izrodio nisi ni bio za decu...da tucam kamen ja zensko istucala bih ga ali dete ne bih pred svima ponizila:lol:

Dete nije ponizio otac vec profesorka a oca je ponizio pljackaski rezim koji mu je onemogucio da normalno odgaja dete.

• Podržavam
Reactions: 27E
Dete nije ponizio otac vec profesorka a oca je ponizio pljackaski rezim koji mu je onemogucio da normalno odgaja dete.

Nije tacno. Kratko i jasno roditelji imaju najvecu obavezu prema svojoj deci, ili se ima ili se nema para za put ali to se u kuci dogovara a ne tera se cirkus po novinama.

Sto bi moja baka kazala "ljudi vise ni sram ni stid nemaju"...u ratu su trpeli gladni pa su bili dostojanstveni i ucili su decu pravim a ne kvazi vrednostima.

pun si razumevanja za one sto im puca film, gledas to sa dve strane, leve i desne a nikako u centar.
sta je sa zlostavljanim, istraumiranim klincem?

Nije tacno. Kratko i jasno roditelji imaju najvecu obavezu prema svojoj deci, ili se ima ili se nema para za put ali to se u kuci dogovara a ne tera se cirkus po novinama.

Sto bi moja baka kazala "ljudi vise ni sram ni stid nemaju"...u ratu su trpeli gladni pa su bili dostojanstveni i ucili su decu pravim a ne kvazi vrednostima.
Pa trpe gladni i sad ali nece da cute. Glad vise nije tabu zvanicna statistika u Srbiji poznaje 500.000 gladnih ljudi.
Sta sad treba oni svi da se pozatvaraju u kuce i ne pustaju decu napolje da ne bi bilo sramota?

Pa trpe gladni i sad ali nece da cute. Glad vise nije tabu zvanicna statistika u Srbiji poznaje 500.000 gladnih ljudi.
Sta sad treba oni svi da se pozatvaraju u kuce i ne pustaju decu napolje da ne bi bilo sramota?

Ma neeeeee, taman posla, najlakse, ponavljam najlakse je pozvati trac novinu i napraviti im pricu jer ovakve price prodaju te iste trac novine koje bi komisija za sund i kic
skinula sa rafova za pola sata.

Ukoliko je resenje da nazove najbedniji list u drzavi a ne da pozajmi pare i plati svoj dug makar ih vracao godinu dana, privatno ispsuje profesoricu i odrzi predavanje detetu kako se svi troskovi njemu prijavljuju a on ce se vec snaci sa njim kao covekom nesto nije u redu bez obzira na politku i drzavu u kojoj zivi.

ajd recimo da je tema odgovornost roditelja kao sto nije - ako je ovaj chovek kriv za neplacanje rachuna, zasto je onda klinac ovako zlostavljan od strane shkole?
zasto nastavnica nije razgovarala sa roditeljem nego je udarila na njegovog sina?

jel moze neko od vas LDP klonova to da objasni il ce dalje u lonac da se lupa bez ikakve zdrave logike i gushi ovaj forum?

Ih, pa ovde je na jednoj temi 'viđenija' forumašica razglabala o tome iz prve ruke... kako je morala kupovati kola da bi podmitila direktora. :mrgreen:
Sirotinja raja... :mrgreen:

Ovaj slucaj treba gledati sa dve strane a jedna od njih je i ta da u nekim skolama nije dovoljan odziv za ekskurziju i da u tom slucaju ista i otpada

Znam ja za par skola srednjih u BG-u gde je direktor zabranio ekskurzije i tako zadnjih par godina.I svi cute ko ovce umesto da mu nayebmu mame i da vidi da nije on nikakav bitan faktor pa da mu dune tako i zabrani ekskurzije :ok: tako su u mojoj srednjoj direktoru busili gume na dzipu zbog nekih nebuloznih odluka :mrgreen:

[/B]
Ko moze da natera roditelja da na silu posalje dete zato sto ga "sili" nastavnik? Takav se moze prijaviti direktoru, a moze i na visoj instanci.
Nema te sile koja bi mene recimo naterala da okruzim DA i poptisem...
Ne razumem stvarno, ovaj slucaj (procitala sam) je cist bezobrazluk ovog zadriglog gospodina tatu, ako nije imao, mogao je pozajmiti kad je vec pristao, ako je mogao - trebalo je platiti, ako nije hteo dete da salje, nije ni trebalo da ista potpisuje ili upisuje

Zadrigli... ili kreten, kako ga već ranije nazvaše ovde oni koji bi da ismevaju to što bi čovek da pokuša da pošalje dete na ekskuziju, jer je ipak maturska ekskurzija JEDNOM U ŽIVOTU... je uplatio prvu ratu.
Dakle, šta je problem u današnjoj Srbiji? Čemu ovo iščašeno ismevanje i deformisano lamentiranje nad tuđom nesrećom?
Možda je i prvu ratu pozajmio, možda je bez posla u međuvremenu ostao, možda i nije, al' mu kasni plata... jel' to toliko teško uzeti kao promenljivu u Srbiji danas?

Ja sam na samom početku napisao da svi probate da uzmete u obzir to da je ovo što je napisano istina. I mada jom pokušava da to predstavi kao apsolutno nemoguću stvar danas, meni je ta priča poprilično verovatna... na žalost. I ne samo meni. Pa čak i da je sve ovo čista izmišljotina, hoćete reći da nema takvih situacija? Da niste barem jednom u životu čuli za nešto slično iz izvora koji, eto, nije Kurir?
Ako niste... onda ne živite u Srbiji u kojoj i ja živim.

E, moj narode... nije više dovoljno što se to tebi ne dešava, već se podsmevaš drugima... znate, onim 'zadriglim kretenima'? ...

Tužno, pretužno...

Neke godine su u Hrvatskoj u Splitu razdvojili djecu na bogate i siromašne. Shodno toj podjeli, bohataši su išli avionima na neko egzotično mjesto a fukare autobusima u vukojebinu. Nije to nikakav presedan. Osim toga, živimo u svijetu sa tendencijom ka stvaranju imperijalizma. Tu je zakon materijalnih bogatstava, nema tu ljubavi, mira i tolerancije. Za pare se radi sve, a na kraju krajeva, ko od nas razumije one ljude koji nemaju siguran izvor primanja, i njihovu djecu koja su kod kuće po cijeli dan i nigdje ne idu, jer gdje god da kreneš trebaju ti pare. Koje nemaju.

pun si razumevanja za one sto im puca film, gledas to sa dve strane, leve i desne a nikako u centar.
sta je sa zlostavljanim, istraumiranim klincem?
Znači u celoj priči se jedino sa ovim podebljanim slažem.
I to iz ličnog iskustva...
Nekada, u stara dobra vremena, deci je u školama svaka 2 -3 meseca pregledana kosa od strane učitelja(ice) za slučaj da dete možda ima vaške, pa da se na to apeluje roditeljima. U II razredu osnovne škole, moja učiteljica mi je PRED CELIM ODELJENJEM rekla da imam vaške. Probajte da zamislite osmogodišnju devojčicu kojoj se ruga ceo razred i pola škole je naziva VAŠKAROM.
A oca koji kuka KURIR-u nemam nameru da komentarišem.

Bravo za baku!! Tako se razmišlja, tako se vaspitavaju potomci.

Back