- Poruka
- 47.874
Primećujem kod sebe da me ne privlače izazovi, osvajanja, bilo kakve ego igre i sl.
Kad primetim mir, tihu atmosferu,, u kombinaciji sa jačinom i iskustvom, deluje mi magično privlačno.
Voliš li ti možda izazov i koje vrste? Da li te izazovi pale ili smaraju? Da li voliš da se "boriš" za nekoga (sa konkurencijom ili za pažnju te osobe) ili pomisao na borbu proizvodi osećaj: ne, hvala....
Kad primetim mir, tihu atmosferu,, u kombinaciji sa jačinom i iskustvom, deluje mi magično privlačno.
Voliš li ti možda izazov i koje vrste? Da li te izazovi pale ili smaraju? Da li voliš da se "boriš" za nekoga (sa konkurencijom ili za pažnju te osobe) ili pomisao na borbu proizvodi osećaj: ne, hvala....
