Izaslanik predsednika Vučića na komemoraciji hrvatskih branitelja u Vukovaru-Kolona sećanja

vidi ovako...meni ne smeta što on kleči, šta me briga...problem je u tome, što on kleči kao predstavnik srbije...a ovi vučićevi glasači, trebalo bi i oni da dopuze kao veran matić...šta drugo da kažem
Vučićevi glasači su odavno lobotomizirani, ne bi me čudilo da sljedeće godine naprave svoju kolonu jer je Vucic lajkao ovu fotografiju na fejsu
 
A šta očekuješ da žive u Zagrebu,Kninu ili Rijeci i da neguju tekovine čiča Draže, popa Djujića , Brane Bogunovića i Rokvić Maneta ?
Dobro ova poslednja dvojica su lepo saradjivali sa NDH pa bi se tu mogao naći zajednički jezik .
Grešite. Nije hrvatski cilj da od njih naprave podobne Srbe poput Bogunovića ili Rokvića. Znaju i oni da ne smeju više igrati na ustašku kartu.
Njihov ideal Srbina iz Hr je Svetozar Pribićević. Proguglajte dobro koje on bio i kakve stavove je imao, kakve obrte u nima, i sl.
 
Screenshot_20201120-074256~2.png
 
Колико знам, још ниједан хрватски политички представник није клекнуо на било ком српском стратишту, а овај српски је клекнуо пред споменик хрватским бранитељима. :roll:

Али наш председник их има све, и Вулина кад треба Хрватима очитати лекцију, и ниткова кога ће послати да клекне у Вуковару.
 
Колико знам, још ниједан хрватски политички представник није клекнуо на било ком српском стратишту, а овај српски је клекнуо пред споменик хрватским бранитељима. :roll:

Али наш председник их има све, и Вулина кад треба Хрватима очитати лекцију, и ниткова кога ће послати да клекне у Вуковару.
А да је овога што је клекао послати бата Гашићу? Он воле такве новинарке, а с обзиром да је напредан...
 
https://sr.wikipedia.org/sr-el/Ubistva_Srba_u_Vukovaru_(1991)
P.S.: Živeo 18. novembar Dan Republike Srpske Krajine (oslobođenje srpskog grada Vukovara 1991)! CCCC 🇷🇸
Čekam još uvijek taj popis stotina Srba ubijenih u proljeće 1991. u Vukovaru.
Inić je koliko znam ubijen vlastitim pištoljem kojim je prijetio ubojstvom Gelenčeru koji je kosio travu uz cestu.

Prvo ubojstvo Srbina u gradu Vukovaru je bilo potkraj 7. mjeseca 1991. čiji sin se bori istinu i za prava ubijenih Srba tamo i koji navodi 43 ubijenih Srba do pada grada po jna.

Navoditi Bršadin na tom spisku koji je bio četničko uporište od kraja 1990. i prolazna točka za napade na Vukovar je već bezobrazno.
 
Botovi namjerno lažu, šire laži i prevrću.
stranci na forumu najvise lazu, npr ti si jedan od njih. jednom je na nekoj temi jedna od ucesnica pala u histerican smeh i rekla da srbi ne znaju da lazu, kao u fazonu lako cemo s njima. a u stvari ispalo je obrnuto, u lazi su kratke noge, imate tita za primer koji je i bukvalno ostao bez noge. raspalo mu se sve sto je napravio za par godina. ali ko od vas mari za ozbiljne vredne stvari, vama je vazno hocu sad i hocu sve, cilj opravdava sredstvo, to su vase poslovice. plitki ste svi kao potok, srbi su mudrost za vas. jos samo da se resimo komunista tj socijalista i socijaldemokrata i na konju smo, ali za to treba vreme, strpljenje.
 
Poslednja izmena:

Back
Top