Izabrao je drugu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako mi ide ????Pa ...samo kres i nista vise ,jer sam shvatila da se u tome jedino slazemo i da je to jedino dobro sto moze da mi pruzi!!!A nadam se da cu naci decka sa kojim necu biti samo u takvoj kombinaciji !!!!
 
Mislim da ce joj biti bolje ako samo malo razmisli sta taj tip moze da joj pruzi osim sexa !!!???? Mislim da cu izaci iz te seme,bar neko vreme, mislim da mogu da se kladim ,ali ako ma je potreban HITAN SEX necu zaboraviti kome da se obratim !!!!! :twisted: :P
 
nikako ne pristaj na te kombinacije...to je jako ponizavajuce...ima da cekas da te se seti i da cmizdris stalno...zamisljajuci ga kako je sa njom...okreni list...ima toliko njih koji te cekaju sigurna sam...a zamisli kad se okrenes i on ce to primetiti pa je moguce da se stvari malo preokrenu...
 
Sigurno se je odavno vec odljubila...:lol:


Е то, мада ко је зна... :confused:
Ја лично не бих могла да будем у крес комбинацији са неким у кога сам заљубљена... Ај МОЖДА као оно почетак нечега, бла бла, па се надаш да ће се уозбиљити, али бре да он ебава другу а ја да му будем тзв резерва..
Ма мож у дупе да ме љуби, мада му је и то пуно! :manikir:
Их, колико их има за такве комбинације...
Адресар у руке и :telefon:
 
Nemoj nikada da dozvolis da budes nekom kres kombinacija. Ja niakda ne bih bila sa nekim sa kim krisom treba da se vodjam. Svakoj od nas treba decko koji ce da nas teši, brine o nama, sa ponosom da nas predstavi nekom, ja kada budem bila kriminalac, onda cu se kriti.
 
PA UZIVAJ U ZIVOTU ,dokle god te nesto cini sretnom,vredi dopustiti da ti I TO cini zivot.Samo objasni sebi da si ti tom nekom -za sada- usputna stanica
Pa ti ja savetujem da se i ti prema njemu odnosis kao da ti je usput-
Mozda se stvari promene-a mozda ti shvatis da ti i hoces da ti on bude isto usput
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top