Molim/vapim/preklinjem za pomoc
Ako neko ima u Mp3/wav/bilokom formatu nesto od
UTERIVACI DUGA (bend koji je imao dva ogromna/dzinovska hita, a ni to nemam
:
Iza svakog ugla vreba Dragan Kojic Keba! i
Autodidakta) da mi se javne oko dogovora.
Spreman sam da platim postarinu, da odem do Valjeva, da cekam na kisi itd.
Jos jednom - molim za pomoc
-p.s. trazio po netu, ali dzaba
Ako neko ima u Mp3/wav/bilokom formatu nesto od
UTERIVACI DUGA (bend koji je imao dva ogromna/dzinovska hita, a ni to nemam
:
Iza svakog ugla vreba Dragan Kojic Keba! i
Autodidakta) da mi se javne oko dogovora.Spreman sam da platim postarinu, da odem do Valjeva, da cekam na kisi itd.
Jos jednom - molim za pomoc

-p.s. trazio po netu, ali dzaba


do pre neki dan sam radio sa basistom doticnih, inace Autodidaktu izvodi Onomatopeja ideja... da ne trabunjam vise...dogovoricemo se...
Ej Lens, mogo bi da ti se oduzim sa dva grom domaca dokumentarca, ako ih nisi gledao: "Kvadratura flashe" i "Dijana"