IZ ZATVORA OTIŠAO U PRITVOR Kristijan Golubović ponovo uhapšen

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.358
IZ ZATVORA OTIŠAO U PRITVOR Kristijan Golubović ponovo uhapšen
Kristijan Golubovic_020216_Ras foto RAjko Ristic014
FOTO: R.RISTIĆ / RAS SRBIJA
Aleksandar Kristijan Golubović (51), koji je danas iz zatvora izašao na slobodu posle izdržane osmogodišnje kazne zbog trgovine drogom, uhapšen je u Kraljevu.

Kraljevačka policija je po nalogu Tužilaštva podnela krivičnu prijavu protiv Kristijana Golubovića, Jovana T, Aleksandra Đ. za krivično delo "falsifikovanje isprave", potvrđeno je Blicu.
U Ulici cara Lazara, kraljevačka policija je zaustavila automobile Mercedes, koji je vozio Kristijan Golubović, i Porše, za čijim je volanom bio Jovan T.

U ta dva automobila bilo je deset odoba, a na oba vozila tablice su bile prelepljene nalepnicom sa obeležjem "BG-KRISTIJAN".
Protiv Golubovića biće podneta i prekršajna prijava zbog vožnje pod dejstvom narkotika i on je zadržan 12 sati.
Pet osoba koje su bile u Golubovićevom društvu, po tzv. skraćenom postupku biće procesuirane kod sudije Prekršajnog suda u Kraljevu zbog prekšaja zabrane okupljanja više od dve osobe, tokom vanrednog stanja.

https://www.blic.rs/vesti/hronika/i...or-kristijan-golubovic-ponovo-uhapsen/xpcpfnv

Јбт..има ли веће будале под овим светлим сводом од Кристијана Голубовића?
 
Хахаха ... "Криле" је легенда Дивљег запада ! Мозак дечака.
Ne znam kako taj mozak opisati.
Imam i ja jednog druga koji je jednostavno zaglavio u nekim 90tim, ne razume šta se dešava napolju niti koje su se promene izdešavale, da ne može više tako...itd.
On kad izađe odmah napravi krivično delo (što reče gore neko u pitanju su sati), bude 4 meseca na slobodi i opet na 8 ili 9 godina.
Naravno da ne može da bude u toku kad tako živi ceo život, nije glup, ali jbg ispade da nije ni nešto inteligentan, čim nikako da shvati.

Ovo sam napisala jer mi na neki način žao lika. Sećam se kad sam prvi put pomislila da "dušu ima i Kristijan Golubović" kad je počeo da plače i rekao "Jel' hoćete da se obesim?"
Mnogo je ljudi, baš su ga uzeli na zub i nikad ga neće pustiti- sa druge strane, kad bi samo malo uspeo da shvati da ne može da se Kur či ...
 
Pa brate on sam sebi pravi doživotnu, izađe na nekoliko sati , takoreći nije ni osetio slobodu.
Ne vidim razlog zasto ga zaliti? Sam je izabrao svoju sudbinu, niko ga ne tera da radi to sto radi.
Cisto sumnjam da bi on tebe zalio da si njegova kriminalna zrtva. Garant bi te ubio bez razmisljanja ako bi mu to donelo neku vecu lovu.
 
IZ ZATVORA OTIŠAO U PRITVOR Kristijan Golubović ponovo uhapšen
Kristijan Golubovic_020216_Ras foto RAjko Ristic014
FOTO: R.RISTIĆ / RAS SRBIJA
Aleksandar Kristijan Golubović (51), koji je danas iz zatvora izašao na slobodu posle izdržane osmogodišnje kazne zbog trgovine drogom, uhapšen je u Kraljevu.

Kraljevačka policija je po nalogu Tužilaštva podnela krivičnu prijavu protiv Kristijana Golubovića, Jovana T, Aleksandra Đ. za krivično delo "falsifikovanje isprave", potvrđeno je Blicu.
U Ulici cara Lazara, kraljevačka policija je zaustavila automobile Mercedes, koji je vozio Kristijan Golubović, i Porše, za čijim je volanom bio Jovan T.

U ta dva automobila bilo je deset odoba, a na oba vozila tablice su bile prelepljene nalepnicom sa obeležjem "BG-KRISTIJAN".
Protiv Golubovića biće podneta i prekršajna prijava zbog vožnje pod dejstvom narkotika i on je zadržan 12 sati.
Pet osoba koje su bile u Golubovićevom društvu, po tzv. skraćenom postupku biće procesuirane kod sudije Prekršajnog suda u Kraljevu zbog prekšaja zabrane okupljanja više od dve osobe, tokom vanrednog stanja.

https://www.blic.rs/vesti/hronika/i...or-kristijan-golubovic-ponovo-uhapsen/xpcpfnv

Јбт..има ли веће будале под овим светлим сводом од Кристијана Голубовића?
NEMA !
 

Back
Top