Quantcast

IZ ZATVORA OTIŠAO U PRITVOR Kristijan Golubović ponovo uhapšen

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
12.772
To je zato sto ne radi za sistem/rezim. Covek je slobodni strelac i zato mu namestaju. Da se pokori i klekne na kolena i prihvati pravila rezima onda bi ga pustili da radi sta zeli.

Rezim mrzi slobodarski um

Je suis Kristijan
Ma da jadan on. Sve mi je bilo jasno kako se ponašao na Farmi i kako je tretirao one devojke tamo. Tu me je baš razočarao.

DUH

Iskusan
Poruka
5.188
Nekada sam mu se divio sada ga samo žalim.
Njemu ispade prokletstvo to što je preživeo, bolje da su ga upucali i da je ostao legenda.
Ne zbog toga šta ko priča o njemu, nego su ga stvarno uzjahali, ima 5 banki, šta ako bude živeo još 20-30 pa i više godina...neke stvari bolje ne doživeti.
Svi smo mu se divili onda, jbg takvo vreme bilo, sad nije toliko da mi je bukvalno žao njega nego je on živi i hodajući dokaz početka i kraja propadanja ove zemlje.
Tako nešto.
Ujedno odgovor @User Friendly , u pravu si, ne bi me žalio, daj bože da ga ne bih molila da me ubije, stvarno se ne bih volela naći oči u oči sa njim.

Miller

Buduća legenda
Poruka
47.140
Njemu ispade prokletstvo to što je preživeo, bolje da su ga upucali i da je ostao legenda.
Ne zbog toga šta ko priča o njemu, nego su ga stvarno uzjahali, ima 5 banki, šta ako bude živeo još 20-30 pa i više godina...neke stvari bolje ne doživeti.
Svi smo mu se divili onda, jbg takvo vreme bilo, sad nije toliko da mi je bukvalno žao njega nego je on živi i hodajući dokaz početka i kraja propadanja ove zemlje.
Tako nešto.
Ujedno odgovor @User Friendly , u pravu si, ne bi me žalio, daj bože da ga ne bih molila da me ubije, stvarno se ne bih volela naći oči u oči sa njim.
taj nije ni ubio.samo zna da valja heroin,ne zna nista drugo
delikvent bio i ostao

ccaterpillar

Legenda
Poruka
52.539
pocepao ga albanac,mada i on ima tu facu

Како се прави блеасв, дао је знак да се предаје, а кад га је Шипа пустио, наставља да се бори, и још се као чуди шта се дешава, зашто прекидају меч, кварно до бола.

Poruka
24.567
Tako nešto.
Jadna je drzava i jadni su likovi kome je on legenda. Lik za ignorisati. ***** li ga Maric i Dj Zex koji su mu dali medijski prostor.
Nadam se da ce i njima jednom biti sudjeno. Ej, velicati jednog kriminalca. sto to ne rade npr u Nemackoj? Ili npr u USA?
To se samo radi u narko drzavama tipa Honduras, Kolumbija, Mexico...

krinka5

Elita
Poruka
15.369
Ovo sam napisala jer mi na neki način žao lika. Sećam se kad sam prvi put pomislila da "dušu ima i Kristijan Golubović" kad je počeo da plače i rekao "Jel' hoćete da se obesim?"
Mnogo je ljudi, baš su ga uzeli na zub i nikad ga neće pustiti- sa druge strane, kad bi samo malo uspeo da shvati da ne može da se Kur či ...
Nemoj ni pomiščljati da je on nekakav duševan čovek , znam neke priče iz njegovog ranijeg perioda i činjenicu da je bukvalno oteo od neke babe stan , nije platio punu cenu da bi stan pretvorio u teretanu u zgradi gde je valjda živeo. Jednostavno čovek je sociopata a normalnima bih savetovao da ga izbegavaju.

• Podržavam
Reactions: DUH

Miller

Buduća legenda
Poruka
47.140
Jadna je drzava i jadni su likovi kome je on legenda. Lik za ignorisati. ***** li ga Maric i Dj Zex koji su mu dali medijski prostor.
Nadam se da ce i njima jednom biti sudjeno. Ej, velicati jednog kriminalca. sto to ne rade npr u Nemackoj? Ili npr u USA?
neka mu Bog oprosti i da taj covek krene pravim putem

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
6.405
Pa u USA nema gangstera i mafijasa o kome nisu snimljeni na desetine filmova, Dzo Bonano, Goti, Henri Hil, Pol Kasteljano, Laki Lucijano, Al Kapone, Bagzi Sigel, Dzon Dilindzer, Frenk Lukas, prakticno i nema iole bitnije figure u svetu kriminala u SAD o kome nisu snimljene gomile filmova.

pustos

Elita
Poruka
15.985
Pa u USA nema gangstera i mafijasa o kome nisu snimljeni na desetine filmova, Dzo Bonano, Goti, Henri Hil, Pol Kasteljano, Laki Lucijano, Al Kapone, Bagzi Sigel, Dzon Dilindzer, Frenk Lukas, prakticno i nema iole bitnije figure u svetu kriminala u SAD o kome nisu snimljene gomile filmova.
Neki od tih likova su uticali na celu drzavu, neki su bili odmetnici u duhu vesterna.
Malo je filmova o nebitnim likovima.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.