Из Г17 у СНС (има логике)

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
GORAN KRECLOVIĆ PRELAZI U SNS?

(2) Send to friend Print Utorak, 3. Maj, 2011.| Autor:
Nekadašnji funkcioner G17 plus i čelnik Ministarstva sporta, sada bez političkog angažmana, uskoro bi mogao da postane član stranke Tomislava Nikolića

BEOGRAD - Goran Kreclović, bivši funkcioner G17 plus, nekada pomoćnik ministra omladine i sporta, uskoro bi mogao da pojača redove SNS, saznaje Kurir!
- Kreclović više nije u G17, niti na funkciji pomoćnika ministra. On je do sada imao neke kontakte s pojedinim nižim funkcionerima u SNS - tvrdi izvor Kurira.

Kreclović za naš list potvrđuje da je „slobodan igrač“, ali i da je zasad izašao iz politike.
- Nisam u G17, nemam više nijednu državnu funkciju i trenutno nisam ni u jednoj stranci. Misli su mi okrenute u potpuno drugom pravcu, pokušavam da sebi i svojoj porodici obezbedim egzistenciju, jer nemam posao. Ukoliko bude nekih promena, prvo ću vas obavestiti - zagonetan je Kreclović.

Zamenik predsednika SNS Aleksandar Vučić, upitan da li je Kreclović novo pojačanje u njegovoj stranci, za Kurir kratko odgovara:
- Ne znam ko je to.

Goran Kreclović je u jednom trenutku obavljao dve funkcije - pomoćnika ministra omladine i sporta i predsednika UO Agencije za lekove i medicinska sredstva.

http://www.kurir-info.rs/vesti/goran-kreclovic-prelazi-u-sns-88254.php

_____________________________________________________________

И то је исти онај кога је Тома Ниоклић нападао, а сада му је добар за странку :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top