andeli apokalipse
Aktivan član
- Poruka
- 1.926
Iz nuklearne elektrane iscurila radioaktivna voda! Nuklearna elektrana Yankee u američkoj saveznoj državi Vermontu zatvorena je u nedjelju navečer zbog curenja radioaktivne vode u sustavu napajanja reaktora, objavio je glasnogovornik elektrane koja pripada Entergyju, korporaciji iz New Orleansa. http://danas.net.hr/svijet/page/2010/11/08/0762006.html