Ивана Драгичевић-Величковић....четничка *****

Nekoliko novinara Hrvatske televizije potvrdilo je da je direktor ove medijske kuće Vanja Sutlić nazvao "četničkom kurvetinom" njihovu koleginicu Ivanu Dragičević-Veličković, koja je udata za Srbina. Portalu "index.hr" ovo su potvrdili novinari Maja Sever, Lela Knežević, Sanja Mikleušević i Robert Zuber. Severova je rekla da je 5. februara prošle godine u humanitarnoj emisiji Trudionica, u kojoj su prikupljana sredstva za Kliniku za ženske bolesti i porode, ugostila koleginicu Veličkovićevu, koja se nekoliko meseci ranije porodila, iako joj je Sutlić zabranio da je intervjuiše. "Pristupio mi je izvršni urednik Veljko Jančić i poručio da je Sutlić lično zatražio da se Ivana ne intervjuiše. Jančiću sam saopštila kako mi ne pada na pamet da prihvatim takvu zabranu, te sam s Ivanom u emisiji razgovarala. Sledećeg dana Sutlić mi je prišao i rekao 'ko ti je dozvolio da intervjuišeš tu četničku kurvetinu'", rekla je Severova. Ona je navela da javnost o ovom događaju nije ranije informisala, jer se u to vreme Veličkovićeva tek porodila, a bila je i iscrpljena od tromesečne istrage zbog internog pisma kojim je tražila da se ispita slučaj Dijane Čuljak i odgovori na pitanje "Vlada li HTV-om mafija".

Дакле, Хрвастка је екстремистичка, терористичка, нацистичка држава, која није раскрстила са фашизмом!!!

Дакле, Хрвастка је екстремистичка, терористичка, нацистичка држава, која није раскрстила са фашизмом!!!

I on kaze "cetnicka kurvetina"?Sta bi m onda njima trebali da kazemo," fasisticki neandertalci"(buduce da je fasizam izdahnuo,a kod njih se zadrzao)?

pazite, to je rjecnik generalnog direktora najjace medijske kuce u hrvatskoj, koja kroji i oblikuje, informise i donekle obrazuje javnost. i onda se ovdje pojave kojekakvi strucnjaci iz cro sa svojim istinama a krajnji domet rzmisljanja im granice ovakvi likovi i oni koje je on postavio, kao npr gl.urednicu hloverku sa cijeg stana visi ustaska zastava a da to ona nije znala. haha. onaj ko moze nasjesti pricama da je hrvatska drugacija (a doslovno je 90% minimalno gore od ovog dvaput) i da je u odnosu na srbe napredovala, da je to zrelije i razumnije ponasanje, obicni je utopista i autista
hrvatska je nazalost fasistoidna tvorevina sa korjenima zla koji su razgranati od zagreba,splita,dubrovnika,osjeka,vinkovaca..pa do jasenovca. ne postoji nacin da se to promjeni. to bi bilo kao kad bi talibana ubjedio da je kuran propisao liberalnu demokratiju

Back