Ivan Prijma: Patrijarh Porfirije se izjasnio neprijateljski prema Rusiji

Veseliš se ubijanju, ti si neka militantna pravoslavna sekta kod koje božja zapovijed glasi "Ubij!" :hahaha:
"Slavim slavu" ergo, vjernik sam, buhahahahaha

Ne znaš ti ništa o hrišćanstvu, stoga ne možeš ni da sudiš. U krajnjoj liniji, ni moj Bog ne tretira pagane drugačije, a ti si za mene samo pagan :whistling: Dakle, od mene možeš da tražiš da se ponašam hrišćanski prema tebi isključivo ako si ti spreman da se tako ponašaš prema meni. U suprotnom, ti si nevernik, a moja vera mi onda dozvoljava da ti radim šta god hoću :kafa:
 
Ne znaš ti ništa o hrišćanstvu, stoga ne možeš ni da sudiš. U krajnjoj liniji, ni moj Bog ne tretira pagane drugačije, a ti si za mene samo pagan :whistling: Dakle, od mene možeš da tražiš da se ponašam hrišćanski prema tebi isključivo ako si ti spreman da se tako ponašaš prema meni. U suprotnom, ti si nevernik, a moja vera mi onda dozvoljava da ti radim šta god hoću :kafa:
:mazi:
Da, očito ne znam ništa o hrišćanstvu :lol:
 
To što ruski moroni rat zovu nekako drugačije to je njihov problem
ali i dalje ostaje nejasno zasto ne reagujete na druge ratove, kako je moguce da su vam neciji zivoti vredni, a neciji nisu? jel znate koliko dece umire od gladi u jemenu zbog rata? jel znate da je zrtava 400.000? NI JOTE o tome. ej ubijeno POLA MILIONA? pa jel su to bili vojnici ili civili?

Authored by Walt Zlotow via AntiWar.com,

While the U.S. government and mainstream media rightly condemn Russia’s invasion of Ukraine, neither offer one iota of protest against US enabling of Saudi Arabia’s horrific war against neighboring Yemen that has killed over 400,000 and puts millions at risk of starvation.
 
Nije on hriscanin.
On je svetosavac a.k.a. paganstina koja se lazno predstavlja kao hriscanin.

Pazi da ti nećeš nekome nešto da pričaš. Vidiš, to i jeste razlog zašto Srbi imaju svoju autokefalnu i 800 godina staru crkvu, da neki slepci sa strane ne bi određivali pravila u našoj kući, a posebno ne rimokatolički sektaši koji fantaziraju da su hrišćani :kafa:
 
Patrijarh me je prijatno iznenadio. Rusofili su najveći licemeri i pokazuju najnehumanije lice koliko god se kleli u pravoslavlje.
Nisu to nikakvi hriscani, vec im religija sluzi iskljucivo kao ratnicke boje Indijancima i slicnima - da se svrstaju u tabor MI vs. ONI (''oni'' su u ovom slucaju pre svega mrski katolici i protestanti, a potom i ostali).
 
Patrijarh me je prijatno iznenadio. Rusofili su najveći licemeri i pokazuju najnehumanije lice koliko god se kleli u pravoslavlje.

Uvek je prelepo pročitati ovakvo nemoćno lajanje, posebno od nekoga ko je protivnik vere, ali gleda iz te vere da uzme ono što njemu odgovara. Toliko o licemerju :kafa:

Nisu to nikakvi hriscani, vec im religija sluzi iskljucivo kao ratnicke boje Indijancima i slicnima - da se svrstaju u tabor MI vs. ONI (''oni'' su u ovom slucaju pre svega mrski katolici i protestanti, a potom i ostali).

U pravu si, mi smo Srbi, ti si drugi. Ne treba da budemo različitog verskog opredeljenja da bi se razumela razlika između tebe i mene, ona je vidljiva i golim okom. Ja sam ljudsko biće, a ti si kržljavac :kafa:
 

Back
Top