Italijansku premijerku dočekale mađarske zastave

Nije, pogledaj kako obe zastave stoje. Okreni ih za 90 stepeni u smeru suprotnom od smera kazaljke na satu.
Dobio si srpsku i mađarsku zastavu.
Po tvom objašnjenju mađarska i italijanska zastava su potpuno iste.
Nisu.
Ali, kad se neko odluči praviti gluplji nego što jeste, ne vredi objašnjavati i tumačiti.
Ne razumem samo šta branis ovu retardiranu stoku na vlasti?
Da, ja sam protiv Vučića, mislim da je najgori hohštapler i bitanga koja je ikada zajahala ovaj jadan narod. Šta, otkad je to zabranjeno? Stoji negde u Ustavu ili nekom zakonu da moram da ga volim? Ljubičice bela od 150 kila i te stvari?

Poslednja izmena:
Jel neko primetio da su protiv SNS iskljucivo aktielni i bivsi narkomani i alkoholicari promasenog zivota i navikom ispustanja neartikulisanih zvukova na javnim povrsinama? Gde su sada Djordje i Sergej , svetla buducnost Srbije?
Dok su za SNS, pa i u samoj Partiji, sve sama intelektualna krema.
Počevši od glavnog goveda koje je uspelo da svrši pravni fakultet (i to kao najbolji u istoriji) a da nijednom u ruke nije uzeo Webera nego ga je otkrio 30 godina nakon šta je ko fol diplomirao.
Zbilja, ne da je intelektualna krema nego ona trešnja povrh kreme.
Kao i svi vi koji podržavate tu stoku.

Dok su za SNS, pa i u samoj Partiji, sve sama intelektualna krema.
Počevši od glavnog goveda koje je uspelo da svrši pravni fakultet (i to kao najbolji u istoriji) a da nijednom u ruke nije uzeo Webera nego ga je otkrio 30 godina nakon šta je ko fol diplomirao.
Zbilja, ne da je intelektualna krema nego ona trešnja povrh kreme.
Kao i svi vi koji podržavate tu stoku.
Nije ni cudo da je ceo krem zavsio u toj stranci kada sve sami preletaci koji se samo presvuku kako se menja vlast. A o fakultetima i to koliko ste obrazovani najbolje govori dokle ste doveli drzavu i kakvo nam je stanje u zemlji. I sada dolaze tu razni strani placenici, drugosrbijanci i lazne patriote. Da ne kazem sadasnji i bivsi zavisnici i korisnici opijata, kockari i patoloski lazovi koji bi da dodju na vlast arlaukanjem i ispustanjem nekih zivotinjskih zvukova oko sebe. Kad ih covek vidi onako otekle i naduvene u faci od droge i alkohola ne zna dal da zove hitnu ili mrtvacnicu.
Dovoljan dokaz je da su vam ti krezubi na vlasti. Zamisli , krezubi su bolji od njih , a verovatno je to zato sto ovoma drugima smrdi iz usta jer su onako nateceni nesveani da im je karijes pojeo sve zubice.
:mazi:

Viđu obrazovanog Drugosrbijanca. Gle ti ovo genije:

Pogledajte prilog 1458241

Šta je problem, ne kapiraš foru, zato si to i postavio :sad2:

1701766942785.png

Da je u pitanju zastava Poljske ili Indonezije, okačili bi ju naopačke, vama prvosrbijanskim radikalima sve mora da se crta :cool::per:

Nije ni cudo da je ceo krem zavsio u toj stranci kada sve sami preletaci koji se samo presvuku kako se menja vlast. A o fakultetima i to koliko ste obrazovani najbolje govori dokle ste doveli drzavu i kakvo nam je stanje u zemlji. I sada dolaze tu razni strani placenici, drugosrbijanci i lazne patriote. Da ne kazem sadasnji i bivsi zavisnici i korisnici opijata, kockari i patoloski lazovi koji bi da dodju na vlast arlaukanjem i ispustanjem nekih zivotinjskih zvukova oko sebe. Kad ih covek vidi onako otekle i naduvene u faci od droge i alkohola ne zna dal da zove hitnu ili mrtvacnicu.
Dovoljan dokaz je da su vam ti krezubi na vlasti. Zamisli , krezubi su bolji od njih , a verovatno je to zato sto ovoma drugima smrdi iz usta jer su onako nateceni nesveani da im je karijes pojeo sve zubice.
:mazi:
Defininitivno se sav ološ tu sakupio. To je i normalno. Ali ajd sad uđi u mozak njihovog glasača. :zlud:

Defininitivno se sav ološ tu sakupio. To je i normalno. Ali ajd sad uđi u mozak njihovog glasača.
Imam par bivsih lecenih narkomana u komsiluku koji pljuju po Srbiji i dizu opoziciju u nebesa. E, sad to… stavi sebe u pricu sa narkomanom i on ti onako nadrogiran ne zna gde udara prosipa mudrost zivota , a ti klimas glavom i gutas sve sto ti ise.. kao moras to i to …. Ne, ne moram..
Ne hvala, necu dozvoliti da mi polusvet, prosti i primitivni ulicari odredjuju sudbinu.

Samo resenje je prelazna vlada. Evo ja se prijavljujem da budem predsednik te prelazne vlade nacionalnog spasa i dovescu svoje ljude da mi pomognu. Necu tamo neko za koga nikada nisam cuo da vodi drzavu, koga briga ko je i sta je. I ja sam nestranacka licnost..

Poslednja izmena:
Samo resenje je prelazna vlada. Evo ja se prijavljujem da budem predsednik te prelazne vlade nacionalnog spasa i dovescu svoje ljude da mi pomognu.
Jel može ja da bidnem ministar unutrašnjih poslova?
Da uvedem demokratsku praksu odbijanja bubrega "mirnim demonstrantima" koji blokiraju
mostove i međunarodne autoputeve?
Sve po ugledu na njihov ljubljeni Zapad...

To šta sad vlada Srbijom nije se nikada desilo . Zadesio sam se na ovoj planeti kada su zemljom vladali komunisti . No ti komunisti nisu oni iz 40 ili 50. godine prošloga veka već oni koji su došli kasnije pa su se stvari filtrirale i nekako izbacili generacije ipak obrazovanih ljudi , svakojakog porekla, svega i svačega no neku školu su morali da imaju. Socijalisti su preuzeli taj kadar i dodatno pokvarili . DS uveli privatne fakultete a naprednjaci iskoristili to dostignuće u punom kapacitetu. Tako danas iz nekog sela iz pizzde materine ili palanke poput Požege ili Prije polja (možete misliti kada se tako naziva mesto) dolaze kadrovi koji su spremni da na mig crno bude belo i obrnuto . Propocionalno su podobniji sa nestručnošću.

Tako danas iz nekog sela iz ***** materine ili palanke poput Požege ili Prije polja (možete misliti kada se tako naziva mesto) dolaze kadrovi koji su spremni da na mig crno bude belo i obrnuto .
Naravno, uvek je tako bilo, ti stranački kadrovi su propast za svaku zemlju, ne samo za Srbiju.
To su oni bezmozgaši, poltroni koji razvale dlanove tapšući i urlajući "Aco Srbine".
Pa kad doguraju do mesta nekog opštinskog funkcionera u njihovoj vukojebini, krenu razni poslići,
mito, korupcija - tu su nenadjebivi...

Propocionalno su podobniji sa nestručnošću.
Apsolutno tačno.
Što si gluplji i veća uvlakača, dalje ćeš dogurati.

Imam par bivsih lecenih narkomana u komsiluku koji pljuju po Srbiji i dizu opoziciju u nebesa. E, sad to… stavi sebe u pricu sa narkomanom i on ti onako nadrogiran ne zna gde udara prosipa mudrost zivota , a ti klimas glavom i gutas sve sto ti ise.. kao moras to i to …. Ne, ne moram..
Ne hvala, necu dozvoliti da mi polusvet, prosti i primitivni ulicari odredjuju sudbinu.

Samo resenje je prelazna vlada. Evo ja se prijavljujem da budem predsednik te prelazne vlade nacionalnog spasa i dovescu svoje ljude da mi pomognu. Necu tamo neko za koga nikada nisam cuo da vodi drzavu, koga briga ko je i sta je. I ja sam nestranacka licnost..
par sitnica:
Imam par bivsih lecenih narkomana u komsiluku koji pljuju po Srbiji i dizu opoziciju u nebesa"
Vlast nije = Srbija (Vlast != Srbija :D), pogotovo ova i ovakva povrsnoumivenosmradikalska. Bilo je Srbije i pre Vuklera i njegovih bitangi i, veruj, biće je i kad jednom odete. Ako preživi vašu pošast.
Onaj koji može mnogo glasno da urla "Srbija!!" nije veliki patriota samo velika budala. Patriotizam ne znači da ne smeš da kritikuješ svoju zemlju: upravo suprotno. Ako bi takve patriote vodile zemlju ona nikad ne bi napredovala jer je njima ona već u startu najlepša, najbolja, najuređenija... Takve patriote su najveći paraziti i najgore štetočine po svoju zemlju.
Primećujem da smo svi kojima se gadi ova kreatura na čelu države narkomani, polusvet, prosti i primitivni uličari: to su uputstva iz otadžbinske uprave ili šta? Ovo je enciklopedijski primer ironije, za definicije u rečniku, kad SNS ološ nekog zove polusvetom.

Patriotizam ne znači da ne smeš da kritikuješ svoju zemlju: upravo suprotno.
Nije ti gazda to baš najbolje objasnio ili ti nisi shvatio baš najbolje.
Ne kritikuje se zemlja, može da se kritikuje vlast.
U situacijama kao što je ova, ujedinjuju se i vlast i opozicija u odbrani zemlje, pogotovo Srba na KiM.
Vaše gazde idu po EU, saginju se, dudlaju i traže da se Srbiji uvedu sankcije ako ne uvede sankcije
Rusiji, potvrđuju kako je u Srebrenici bio genocid i svim srcem se zalažu za primenu francusko-nemačkog
plana za KiM.

Kad su vaše gazde vodile ovu zemlju, fabrike su rasprodate u bescenje, vojska i naoružanje uništeni, svaki treći
je bio nezaposlen.
Kad je narod najurio onu bagru od vaših gazdi sa vlasti u budžetu nije bilo para ni za isplatu penzija.
Ali zato je vaš gazda bio bogatiji za 619 miliončića evra (prijavljenih, verovatno još toliko neprijavljenih).
O kom patriotizmu ti trućaš ovde, a prodali ste taj vaš patriotizam za bedni sendvič?

par sitnica:

Vlast nije = Srbija (Vlast != Srbija :D), pogotovo ova i ovakva povrsnoumivenosmradikalska. Bilo je Srbije i pre Vuklera i njegovih bitangi i, veruj, biće je i kad jednom odete. Ako preživi vašu pošast.
Onaj koji može mnogo glasno da urla "Srbija!!" nije veliki patriota samo velika budala. Patriotizam ne znači da ne smeš da kritikuješ svoju zemlju: upravo suprotno. Ako bi takve patriote vodile zemlju ona nikad ne bi napredovala jer je njima ona već u startu najlepša, najbolja, najuređenija... Takve patriote su najveći paraziti i najgore štetočine po svoju zemlju.
Primećujem da smo svi kojima se gadi ova kreatura na čelu države narkomani, polusvet, prosti i primitivni uličari: to su uputstva iz otadžbinske uprave ili šta? Ovo je enciklopedijski primer ironije, za definicije u rečniku, kad SNS ološ nekog zove polusvetom.
Patriotizam je kritikovati sugradjane koji su postavljeni da vrse odredjenu duznost za opste dobro ako ne rade dobro i iste promeniti ako ne valjaju.

Back