Italijanski političar poručio da su "Istra i Dalmacija - Italija", Hrvati pobesneli

Malo san se zajebava. I mi i vi smo pretežito Iliri a to je I2 haplogroupa.
Slaveni su R1a, od južnih slavena pravi slaveni su samo Slovenci i Zagorci, drugi su slavenizirani domorodci.

E su šiptari i Grci

Nikola Tesla je bio R1a, a ne liči baš na Rusa.

568788
 
Autosomalna mapa K36 jednog mog zemljaka Serbina sa Polače kod Knin koji je I2a. Što je veći broj na mapi to je bliža populacija, njemu je najveći broj u Srbiji i Hrvatskoj 85. Belorusi (64 i 67) su mu bliži od Šiptara (61).

Pogledajte prilog 568798

To je zato jer Šipci nisu Iliri.
Ka šta vidin blizu je samo Hrvatima Bošnjacima i Rumunjima koji su potomci Dačana, dakle Ilirsko poriklo. Drugi su dosta udaljeni
 
To je zato jer Šipci nisu Iliri.
Ka šta vidin blizu je samo Hrvatima Bošnjacima i Rumunjima koji su potomci Dačana, dakle Ilirsko poriklo. Drugi su dosta udaljeni

Pogledaj na mapi Slovenci, Austrijanci pa i Slovaci su mu bliži nego Bugari, a Česi su mu jednako bliski/daleki kao Bugari. Otkud to kad su Bugari Balkanci?

Srbin sa Banije.

568804
 
Pogledaj na mapi Slovenci, Austrijanci pa i Slovaci su mu bliži nego Bugari, a Česi su mu jednako bliski/daleki kao Bugari. Otkud to kad su Bugari Balkanci?

Srbin sa Banije.

Pogledajte prilog 568804

Bugari su možda pomišani sa Turcima.
Imaju i Slovenci i Austrijanci nešto I2, a imaju i Srbi nešto R1a, nije sve crno bilo

Ljudi su se mišali kroz stoljeća
 
Govorim ti o londonskim dogovorima 1915.
1878 bila je okupacija Bosne.
Vodi računa o hronologiji. Molim te. Ne da mi se obrazovati te.
Naravno , to sam i naveo u postu :
Kasnije je nudjeno sve i svašta Srbima u zamenu da budu topovsko meso Antante ,
Na to se i Vjekoslav Šešelj pozivao kada je 91. i kasnije pričao o granici Kavlovac,Kavlobag , Vivovitica,al kao što smo videli ni 1915. ni 18' ,a ni devedestih kada se ponovo povela ta priča od tih granica nije bilo ništa , niti bilo ko uticajan u svetu o tome razmišlja ,čak ni onako usput.. mada zvuči lepo , kao što meni zvuči lepo da imam primanja ko šeik Bin Zajeb i art nuovo palatu u VI arondismanu .
 
Bugari su možda pomišani sa Turcima.
Imaju i Slovenci i Austrijanci nešto I2, a imaju i Srbi nešto R1a, nije sve crno bilo

Ljudi su se mišali kroz stoljeća

Slovenci imaju 20% a Austrijanci 7% I2a. Srbi imaju oko 18% R1a.
Prekodinski Srbi imaju nešto više R1a nego Srbi iz Srbije.

Bosanski Srbi (uzorak 380)
568811


Srbi iz Srbije (uzorak 785)
568812
 
vise su Srbi izgradili Vojvodinu nego Hrvati Dalmaciju

pogledaj ko je sta gradio po Vojvodini ,

a sto se tice Dubrovnika i drugih gradova jasno je da sa Hrvatima veze nemaju


pravo je pitanje imate li vi ista svoje i autenticno...u smislu kulture
некултуру и то на свецком нивоу .

А оно шта их издваја од целог света су ДЕЧИЈИ ЛОГОРИ , где су убијали малу децу
 
Ugodno s korisnim :)
једном је власник српске агенције за пратњу рекао следеће : изненадили би сте се када би знали да већина мојих девојака потиче из богатих породица .
иду тамо вамо , добију скупе крпице и мало се поебу и то је то
 
једном је власник српске агенције за пратњу рекао следеће : изненадили би сте се када би знали да већина мојих девојака потиче из богатих породица .
иду тамо вамо , добију скупе крпице и мало се поебу и то је то

Sve što ženski svijet radi je podržano od muških ..
 
Netko površno ciničan u Hrvatskoj bi rekao 'sve vi imate što mi ne želimo imati'. Ali ja se ne bi složio, imate vi svojih kvaliteta kao i mi svojih nedostataka. Ali treba m*da da se to prizna sa obje strane.
ja sam vam rekao sta mi imamo, a vi nemate(a to zelite rado imati), nemoj mi sada reci da vi to bas ne zelite, inace zasto ste uvek ovde sa nama?
 

Back
Top