Italijanski političar: Mladić je patriota !!!

Poruka
23.131
RIM - Italijanski političar Mario Borgezio, član Evropskog parlamenta i predsednik Lige za sever, izjavio je danas da je Ratko Mladić patriota i dodao da su Srbi u Bosni i Hercegovini mogli da zaustave prodor islama u Evropu.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/256551/Italijanski-politicar-Mladic-je-patriota

U jehbo te , shta to ovaj pricha ?!:per:
Sada ce se zuti teletabisi totalno pogubiti (gdesh' pljuvat ' po EU) :mrgreen:
 
RIM - Italijanski političar Mario Borgezio, član Evropskog parlamenta i predsednik Lige za sever, izjavio je danas da je Ratko Mladić patriota i dodao da su Srbi u Bosni i Hercegovini mogli da zaustave prodor islama u Evropu.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/256551/Italijanski-politicar-Mladic-je-patriota

U jehbo te , shta to ovaj pricha ?!:per:
Sada ce se zuti teletabisi totalno pogubiti (gdesh' pljuvat ' po EU) :mrgreen:

Pa normalno da to govori kad muslimani polako ali sigurno osvajaju italiju...
 
RIM - Italijanski političar Mario Borgezio, član Evropskog parlamenta i predsednik Lige za sever, izjavio je danas da je Ratko Mladić patriota i dodao da su Srbi u Bosni i Hercegovini mogli da zaustave prodor islama u Evropu.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/256551/Italijanski-politicar-Mladic-je-patriota

U jehbo te , shta to ovaj pricha ?!:per:
Sada ce se zuti teletabisi totalno pogubiti (gdesh' pljuvat ' po EU) :mrgreen:

и то по ко зна који пут...
 
RIM - Italijanski političar Mario Borgezio, član Evropskog parlamenta i predsednik Lige za sever, izjavio je danas da je Ratko Mladić patriota i dodao da su Srbi u Bosni i Hercegovini mogli da zaustave prodor islama u Evropu.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/256551/Italijanski-politicar-Mladic-je-patriota

U jehbo te , shta to ovaj pricha ?!:per:
Sada ce se zuti teletabisi totalno pogubiti (gdesh' pljuvat ' po EU) :mrgreen:

Ma ovo neki vatikanski ser-onja... njega tamo ne ebe niko ko 'čka kišu... :-P ali da vidimo šta će žuta oligarhija reži povodom ovoga... :think:
 
Ratko Mladic je NАJVECI PATRIOTA I HEROJ NOVIJE SRPSKE ISTORIJE

lako je biti politicar ali biti vodja tamo gde se glave gube i komandovati ZAMNOM a ne napred to mogu najveci

Zato Srbi vole mladica vise od bilo kog politicara a narocito vise od izdajnika djindjica i veleizdajnika tadica

:ok::ok::ok:

Слажем се - он је своје место у историји Срба већ за живота обезбедио у најпозитивнијем смислу те речи.
 
Kakva muda trebaju dastanes na celo svog naroda onda kad mu je najteze?


NAJVECA

muda kakva tadic dacic jomini hungan i njima slicni mediokriteti i kukavice nikada nece imati

ti ne kapiraš da ima bizgova koji jednostavno vole adrenalin.
uvek idu tamo gde se puca, gde je frka, gde je akcija.
to su narkomani, ovisnici o adrenalinu, slanini i rakiji.
imo sam ih u JNA pun k, ne znaš ko je bio veća seljačina
 
kako da ne, evo sać da mu daju ulicu..buahahahaah

Doci ce vreme kada ce svaki grad srbije a narocito republike srpske imati ulicu ratka mladica

i karadjordje je osudjen od strane tadasnhe medjunarodne zajednice pa je opet besmrtni srpski heroj

kao sto je karadjordje kreator danasnje srbije kreator srpske je ratko mladic

republika srpska i srpski narod u RS postoje samo zahvaljujuci mladicu i VRS
 
Simptomatično je da kako se svaki glas iz sveta koji nije u sazvučju EUreichovske retorike ovde dočeka na nož ili sa omalovažavanjem baš od onih kojima je kao stalo do "evropeizacije" Srbije.Izgleda da je "proevropskim građanima Srbije" naročito stalo da izazovu što više otpora kod srskog stanovništva prema svetu iz drugih zemalja da bi mogli da produžavaju u beskraj svoje optužbe o ksenofobočnim Srbima.Gadost i sramota.
 

Back
Top