Италијани вређали Новака и Срђана Ђоковића на националној основи

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
http://www.kurir-info.rs/sport/tenis/skandal-u-rimu-djokovicu-psovali-srpsku-majku-90839.php
Докле да ми гледамо како Тадић, дс и остали из власти за ништа моле за извињење, а ово им није пало напамет да назову Берлусконија да га изгрде а камоли да Берлускони звони Тадићу и извињава се као кад је Тадић се извињавао као да су наши навијачи поклали цео стадион, а оно само пар бакљи. Докле?
 
Hahaha tadic da zove berluskonija,ne mogu da verujem da ce neko poverovati da ce taj ljepotan ista uraditi da zastiti Srbina bilo gde u svetu.On jedino moze da izrucuje koga god zatraze,da obecava bolje sutra ali malo sutra,da se klanja i ljubi ruke najvecim neprijateljima ovog naroda,da globi i izmislja namete da bi sto vise naseg gradjanina osiromasio,da sa mafijaskim MMF om dogovara lose aranzmane po ovu zemlju koju ce da nam oduzmu na ime duga i to vrlo brzo.Eto sta moze nasa vlast,a ne da zastiti djokovica.
 
http://www.kurir-info.rs/sport/tenis/skandal-u-rimu-djokovicu-psovali-srpsku-majku-90839.php
Докле да ми гледамо како Тадић, дс и остали из власти за ништа моле за извињење, а ово им није пало напамет да назову Берлусконија да га изгрде а камоли да Берлускони звони Тадићу и извињава се као кад је Тадић се извињавао као да су наши навијачи поклали цео стадион, а оно само пар бакљи. Докле?

Стока је свуда иста - али не очекује од ових кишних глисти које се зову власт у Србији ДА РЕАГУЈУ - ми имамо олош на власти......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top